שאלה| בקשר לחיבור שני מסכים לאותו מחשב - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| בקשר לחיבור שני מסכים לאותו מחשב

ophir91

Recommended Posts

שלום יש לי מסך מחשב די ישן ואני רוצה לקנות בנוסף אליו עוד מסך או מחשב או טלוויזה.

אני רוצה ששניהם יהיו מחוברים למחשב ואני יוכל להשתמש בשניהם כמסך אחד גדול(כאילו חצי בסך אחד והשחצי השני בשני) או ששני המסכים יראו את אותו דבר.

יש לי כרטיס מסך GF9500GT 512MB עם יצאת DVI וHDMI (יש שם איזה חיבור שאני לא מכיר וקיבלתי מתאם לHDMI ).

האם אני יכול לעשות את הנ"ל בכרטיס המסך שלי? אם כן אני פשוט מחבר ועושה מקש ימני שולחן עבודה--> מאפיינים--> והגדרות?

אם לא מה אני צריך לעשות כדי שאוכל לעשות זאת אם יש אפשרות חוץ מלהחליף כרטיס מסך???

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין שום קשר בין השאלה לפורום "מסכי מחשב".

2. לרוב המוחלט של כרטיסי המסך הנמכרים כיום יש שני יציאות DVI או VGA בנוסף ליציאה המיועדת לטלויזיה (HDMI או למשל SVIDEO בכרטיסים ישנים יותר). קשה לי מאוד להאמין שיש לך רק DVI\VGA אחד. פשוט תחבר את המסך השני ליציאה השניה ותכנס להגדרות של ריבוי מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שלושה חורים אחד של המסך שאני מחובר עליו כרגע.. אחד זה שיש לי את המתאם לHDMI ואחד SVIDEO

זה הכרטיס מסך אחרוה יש שם שלושה חיבורים השמאלי ביותר זהזה שיש לי מתאם לHDMI השני זה החיבור הרגיל של המסך והשלישי זה הSVIDEO

dj4jndcdzjnh.jpg

אז זה אומר שאני יכול או לא??

שוב תודה לעוזרים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להחליף כלום, את המסך הישן תחבר ל VGA (החיבור הכחול) ואת המסך/טלוויזיה החדש/ה תחבר ל DVI (החיבור הלבן)

אחר כך רק צריך להגדיר שהשולחן עבודה יתפרס על שני המסכים שזה ממש פשוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...