Red Faction: Guerrila - מקרטע בפיזיקה? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Red Faction: Guerrila - מקרטע בפיזיקה?

SyndromE

האם המשחק מקרטע בסצינות פיזיקה מורכבות (הריסת מבנים וכדומה) ?  

89 הצבעות

1. 1. האם המשחק מקרטע בסצינות פיזיקה מורכבות (הריסת מבנים וכדומה) ?

• Dual Core - מקרטע
    • Quad Core - מקרטע
    • Dual Core - רץ חלק\סביר
    • Quad Core - רץ חלק\סביר

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן יש ירידה משמעותית בFPS. אצלי לדוגמא (מפרט בצד) רז' 1050*1680- כל ההגדרות הגרפיות על מקסימום כולל AO (אך ללא AA) המשחק רץ סביב ה55-60 פריימים. כאשר בניין מתפוצץ הפריימים צונחים לסביבות ה25 ולאחר מכן יש עשן שהוא זה שבעצם מוריד המון FPS (אצלי לפחות)- ירד עד 18 פריימים שזה כבר בקושי שחיק ויש צורך להתרחק מהאיזור הזה לקבלת FPS נורמאלי בחזרה. ללא AO אני מאמין שיכול להיות שמספר הפריימים יעלה מעט במצבים הללו למרות שהמעבד הוא זה שמגביל.

בפיצוץ של בניין אחד או שניים זה לא ממש מציק, אבל אם צריך להרוס מספר בניינים באותו איזור...בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי היה עדיף שימתינו עם השחרור של המשחק עד ש-havok יעבוד על ה-GPU עם OpenCL...

המשחק הזה הוא הוכחה למה פיזיקה מורכבת לא צריכה לרוץ על המעבד. הקטע הכי כיפי במשחק יצא הכי מבאס בסוף :(

בינתיים לפי ההצבעות יש פה 17 אנשים (7 עם dual core) שלא מרגישים האטה. מוזר מאוד :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשאל שוב:

איפה יש אופציה של AO בהגדרות של המשחק??

ובלי להעליב או לתקוף כאן אף אחד,נראה לי שהסיבה להצבעות ה"אין לי תקיעות כלל" היא אנשים שפשוט מנסים לשכנע את עצמם ש20 FPS זה חלק לגמרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הAO נמצא באפשרויות הגרפיות (advanced)-

1111so.jpg

ובלי להעליב או לתקוף כאן אף אחד,נראה לי שהסיבה להצבעות ה"אין לי תקיעות כלל" היא אנשים שפשוט מנסים לשכנע את עצמם ש20 FPS זה חלק לגמרי..

מן הסתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. זה הזוי.

לא קיימת אצלי לא האופציה של SUN SHAFTS ולא הAO..

יש למישהו מושג למה זה?

עריכה: כל מי שהאופציות האלה כן מופיעות אצלו משתמש *במקרה* בDX10..?

עריכה2:ממה שאני רואה אחרי גיגול קצר,אכן מדובר באופציות ייחודיות לDX10..וואו,זה אומר שהמצב שלי ממש גרוע..אם אני מתקשה למצוא SETTING שימנע מהמשחק להגיע לרמות בלתי שחיקות בDX9..

ממה שזה נראה,המשחק באמת חסר כל תמיכה ממשית בSLI..הוא גם לא הוזכר בפרופיילים ובדרייברים של כמדומני,מה שמחזק את ההנחה הזו..נקווה שיצא פאץ' דרייבר שיתייחס לעניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. זה הזוי.

לא קיימת אצלי לא האופציה של SUN SHAFTS ולא הAO..

יש למישהו מושג למה זה?

עריכה: כל מי שהאופציות האלה כן מופיעות אצלו משתמש *במקרה* בDX10..?

עריכה2:ממה שאני רואה אחרי גיגול קצר,אכן מדובר באופציות ייחודיות לDX10..וואו,זה אומר שהמצב שלי ממש גרוע..אם אני מתקשה למצוא SETTING שימנע מהמשחק להגיע לרמות בלתי שחיקות בDX9..

ממה שזה נראה,המשחק באמת חסר כל תמיכה ממשית בSLI..הוא גם לא הוזכר בפרופיילים ובדרייברים של כמדומני,מה שמחזק את ההנחה הזו..נקווה שיצא פאץ' דרייבר שיתייחס לעניין..

בDX10? מה הוא לא רץ ברגיל על DX10??

גם לי אין את האופציות האלו , איך מגיעים אליהן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בDX10? מה הוא לא רץ ברגיל על DX10??

גם לי אין את האופציות האלו , איך מגיעים אליהן?

לפי התגובות (המתפלאות) של אנשים כאן וברחבי הרשת,המשחק אמור לבוא עם האפשרויות האלה בילט-אין,למי שמתשמש בDX10,כמובן..מוזר מה שקורה אצלך..

ושוב,לגבי תגובות ה"אצלי המשחק עובד נהדר עם 4"*הגזמה מכוונת*,אצל רובנו,אם לא כולנו,המשחק עובד טוב מאוד במצב סטטי או "פשוט",אבל ברגע שמתחיל ממש הרבה בלאגן על המסך,שנדרשות כמה וכמה שעות משחק בכדי להגיע בכלל לאפשרויות של בלאגן ו"עומס" כזה-אז המשחק מתחיל לחנוק את המחשב..זו לא חכמה להיכנס לטוטוריאל הראשוני ולהגיד "עובד לי חלק"..

אני יודע שאני נתפס חזק על כל אלו שבסך הכל מדווחים איך המשחק עובד להם,אבל צורם לי חוסר ההבנה של מה בדיוק ואיפה נוצרת בעית ההאטה של המשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה מדברים על סצנות עמוסות מאוד, כאלא שלא תתקל בהם בכלל בתחילת המשחק, למשל לפרק 3 בניינים גדולים וצמודים או משהו

גדול שכזה, לא על להפיל את הבתים המעוגלים הקטנים האלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...