איך היה המפגש ?!?!! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך היה המפגש ?!?!!

guy94

Recommended Posts

שלום אני חדש ב- HWzone, זאת ההודעה הראשונה שלי כאן, כמה כיף לי.

בכל מקרה, ניגש לעניין, רבים מכם בוודאי שמו לב שבמהלך המפגש שלכם שנערך בקומה השנייה של מקדונלדס הגיעה קבוצה של בערך 20 אנשים, שעמדה והתסכלה עליכם לכמה דקות ולאחר מכן הסתלקה. ובכן, אלו היו אנשי קהילת אסטרטגיה מ- Gamer.co.il. האמת שהיה די מבאס לראות שתפסתם לנו את המקום, אך עם זאת אני נורא שמחתי לראות שיש עוד קהילות רציניות בארץ שעושות מפגשי קהילה.

אז במובן מסוים, ניתן לומר שהייתי במפגש ? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה?!

אף אחד לא מדבר עלי?!

:asthanos:

טוב חבל, אבל למי שלא שם לב, היצטלמתי גם אוכל את ה-burger-board

וגם היצטלמתי עם הפרס שלי!

הגעתי מקום שני, מאורר אנרמקס שקוף בגודל של 9 ס"מ

יתאים בול למחשב שאני הולך לקנות מחר (יום שלישי)

אז מה אני חושב על המפגש?

היה באמת אחלה

רק חבל שאני הגעתי בשעה אחת ורבע ולא היה אף אחד במק'דונלדס (איכסה, זה דרעק)

מזל שאמרתם באמת שאתם הולכים להיות במעלה המדרגות שם!!

רבע שעה אני חיפשתי את כולכם בקניון וכבר הלכתי להנהלת הקניון ולכל מיני מקומות מפחידים!

איך שבאתי ללכת הבייתה עברתי שוב במק'דונלדס ומצאתי חבורה ואת אורן מזיגזג

בכל מקרה, איך שהגענו כבר ראיתי את athalon לוקח צורב ומפרק אותו לחתיכות

ואחרי זה לוקח שני לוחות אם ומכין משהו שאני מכנה אותו "מגעיל"

אני הסתובבתי 180 מעלות ואני רואה את glook לוקח ומפרק אותו לחתיכות קטנות קטנות עם צבת שאני לא יודע מאיפה הוא הקריץ אותה

אני חייב לציין גם שהוא נפצע במהלך כל העניין אבל הוא דאג יותר לניקיון של הצבת ::)

אחרי זה דיברתי עם כמה אנשים, ואני חייב לציין שזאת קהילה מאוד נחמדה ואז הסבירו לנו על הפרסים

דיברנו עוד קצת ואז התחילה ההגרלה

זכיתי (YAY)

ואחרי זה נהיה דיי משעמם כי כולם דיברו עם כולם, הירגשתי קצת לא שייך מפני שאני לא מבין בתעלולי הפאלם שלהם והלכתי הבייתה בשעה שלוש

אבל כל מי שלא בא ממש הפסיד ואני מקווה שלפעם הבאה הוא כן יבוא

דרך אגב, סקורפיון, למה לא ראיתי אותך?

הייתי.......

הייתי עם חולצה כחולה גינס שחור שיער קצוץ וקצת צבוע למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אני HWzone, זאת ההודעה הראשונה שלי כאן, כמה כיף לי.

בכל מקרה, ניגש לעניין, רבים מכם בוודאי שמו לב שבמהלך המפגש שלכם שנערך בקומה השנייה של מקדונלדס הגיעה קבוצה של בערך 20 אנשים, שעמדה והתסכלה עליכם לכמה דקות ולאחר מכן הסתלקה. ובכן, אלו היו אנשי קהילת אסטרטגיה מ- Gamer.co.il. האמת שהיה די מבאס לראות שתפסתם לנו את המקום, אך עם זאת אני נורא שמחתי לראות שיש עוד קהילות רציניות בארץ שעושות מפגשי קהילה.

תהיתי מי הבחורים מעוררי התמיהה האלה היו?!

אבל איך לא שמתי לב שאחד מהם הוא HWzone?!?!?! על זה לא אסלח לעצמי!!!

ומסקרנות, לאן בדיוק הלכתם?? כי אני לא יודע אם שמת לב אבל המקום לא היה בדיוק נק' הפגישה האופטימלית לכנס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אני HWzone, זאת ההודעה הראשונה שלי כאן, כמה כיף לי.

תהיתי מי הבחורים מעוררי התמיהה האלה היו?!

אבל איך לא שמתי לב שאחד מהם הוא HWzone?!?!?! על זה לא אסלח לעצמי!!!

ומסקרנות, לאן בדיוק הלכתם?? כי אני לא יודע אם שמת לב אבל המקום לא היה בדיוק נק' הפגישה האופטימלית לכנס...

אופס ... כנראה צירוף המילים "חדש ב ..." ברח לי ... אתה יודע, יום אחד מסיבה, יום אחר מבלים את כל היום בחוץ, זה עושה משהו למנטליות שלך שמשפיע על יכולת הכתיבה.

לגבי המקום, ראיתי שאתם הייתם בסביבות ה 30 איש, לא כן ? אז הייתי ממליץ על קיום המפגש בגג של הקומה הרביעית, שם קיימנו חלק מהמפגש שלנו, יש שם ממש הרבה מקום. אבל אני מאוד אוהב את הקומה השנייה במקדונלדס, כי שם אנחנו עורכים את פגישות צוות , נכון שזה לא בדיוק המקום הגדול ביותר בעולם שמתאים לדחיסת 30 איש, אבל אני אוהב את הפרטיות. בכל מקרה, הלכנו לבורגר ראנץ', ישבנו שם בחלק די מבודד, היה מקום, היה טעים !

ולסיום ההודעה, אני לא HWzone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהרוב דווקא נהנו, אז לא יודע... סביר להניח שהיה איכותי ובהחלט פספסתי את ההזדמנות.

לא נורא, אם יהיה בפסח אזי רוב הסיכויים שאני אגיע.

העיקר שכל אלה שהגיעו לאירוע, חזרו בריאים ושלמים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...