איך היה המפגש ?!?!! - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך היה המפגש ?!?!!

guy94

Recommended Posts

למה?!

פוחד מלינץ? ;D

לא, אני יהיה רחוק מישראל... מאחורי האוקיינוסים וההרים, מאחורי הנהרות והשבילים-אני יהיה בארצות-הברית ;D

זה בדיוק מה שהוא אמר, פוחד מלינץ'.... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה?!

פוחד מלינץ? ;D

לא, אני יהיה רחוק מישראל... מאחורי האוקיינוסים וההרים, מאחורי הנהרות והשבילים-אני יהיה בארצות-הברית ;D

זה בדיוק מה שהוא אמר, פוחד מלינץ'.... ;D

הא :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וו הוו

גם אני מגיימר והייתי גם בפגישת פורום אסטרטגיה (בדומה ל X-ray הפלצן שאכלתי אותו בכדורסל)

וגם ראיתי אתכם ואני מצטער אם הטרדתי אותכם באמצע(@_@) פשוט להגיע מחיפה ולגלות שהגעת למפגש הפורום הלא נכון זה די מעצבן. (בערך חמש הגיע מישהו מוזר כזה.. זה אני :P)

מה ששמתי לב שהייתם בסך הכל איזה 8-10 (אולי בגלל שהפגישה שלכם התחילה הרבה יותר מוקדם..) והיה איזה תימני אחד עם לבטופ

מי זה הגבר הזה? ;D ;D ;D :asthanos:

aka Nostredamus

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וו הוו

גם אני מגיימר והייתי גם בפגישת פורום אסטרטגיה (בדומה ל X-ray הפלצן שאכלתי אותו בכדורסל)

וגם ראיתי אתכם ואני מצטער אם הטרדתי אותכם באמצע(@_@) פשוט להגיע מחיפה ולגלות שהגעת למפגש הפורום הלא נכון זה די מעצבן. (בערך חמש הגיע מישהו מוזר כזה.. זה אני :P)

מה ששמתי לב שהייתם בסך הכל איזה 8-10 (אולי בגלל שהפגישה שלכם התחילה הרבה יותר מוקדם..) והיה איזה תימני אחד עם לבטופ ;D ;D ;D :asthanos:

aka Nostredamus

ROFL!!!!

LMAO!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LMAO AGAIN!

:lol: :lol: :lol: :lol:

תכיר, זה אורי (e-pit@m)...

אז זה אתה שהגעת אז?

שיו, אני לא יכול להתאפק...

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

וו הוו

מה ששמתי לב שהייתם בסך הכל איזה 8-10 (אולי בגלל שהפגישה שלכם התחילה הרבה יותר מוקדם..) והיה איזה תימני אחד עם לבטופ

מי זה הגבר הזה? ;D ;D ;D :asthanos:

aka Nostredamus

אהההה ?! :o לא הייתי שם ... ומה זה לכללללללללללללללללללל הרוחות ROTFLMAO ????
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...