עדשות מגע - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדשות מגע

rap_tr

Recommended Posts

אהלן,

עברתי להשתמש בעדשות מגע(מספר נמוך - עד 2 וצילינדר נמוך בעין אחת)

רציתי לשמוע מכם על חברות מומלצות כי ההבדלי מחירים עצומים ואני לא יודע אם ניתן לסמוך על המותגים הזולים יותר..

(מדובר בעדשות חודשיות)

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להמליץ לך על חברה .

אבל אחותי משתמשת בעדשות מגע .

תמיד תוריד אותם לפני שאתה הולך לישון , אל תתעצל ותגיד לעצמך"אני יוריד אותם מחר" .

אחותי פעם אחת לא הורידה את העדשות ואיכשהו ניהיה לה זיהום (הזיהום לא קשור לעדשות ) .

היא בקושי יכלה לפתוח את העין , שלא לדבר על זה שהיא לא יכלה להוריד את העדשה .

אחרי זה היא הייתה בערך שבוע בבית חולים , וכל שעה , כן כן כל שעה הביאו לה טיפות וגם בלילה כל שעה עגולה העירו אותה בשביל לשים לה טיפות (וככה כמה ימים) .

אמרו לה שהזיהום ניהיה רציני בגלל שהיא לא הורידה את העדשה כשהתחיל הזיהום .

אם היא הייתה מורידה את העדשה אז היא בכלל לא הייתה צריכה ללכת לבית החולים .

ככה שתזהר עם העדשות ותמיד תוריד אותם .

ד"א להקפיץ מותר אחרי 24 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש.

דבר שני, ממליץ על האתר eyecare.co.il. מחירים ממש טובים ושירות שלא איכזב.

שלישי, כבר מזמן עברתי לעדשות יומיות אחרי שהבנתי שעדשות על בסיס קבוע זה בלתי אפשרי (במיוחד ישיבה מול המחשב עם עדשות = הלקאה עצמית).

אז היום אני משתמש בעדשות חד פעמיות רק לספורט (צלילה וטניס בעיקר) ויציאות.

אם בעתיד תחשוב על מעבר לעדשות חד פעמיות ממליץ על One Day Acuvue Moist הרבה יותר נוחות לי מהרגילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מה שאמרת לגבי הקבועות ממש לא בהכרח נכון, וחצי מהמשפחה שלי מהווה דוגמא לכך.

אני כבר 5 שנים עם עדשות קבועות עם צילינדר של חניתה (לא אותו הזוג, החלפתי פעם אחת לפני שנה וחצי למרות שבדיעבד אולי לא היה צורך), והן פשוט מעולות לכל מצב (קריאה, עבודה מול מחשב, אימוני אינטנסיביים..). אמא שלי מרכיבה עדשות מגע קבועות שנים רבות (כמעט 20), ושום דבר לא התקרב מבחינתה לאיכות ולנוחות של חניתה, אפילו עם כל השינויים בטכנולוגיות הייצור של עדשות מגע במהלך השנים הללו. ובתור כימאית בכירה וראש צוות ב"תרו", היא צריכה ראייה קפדנית ומדוקדקת מאוד.

היתרון של הקבועות הוא היכולת להתאים אותן אישית לעין שלך במכונות החריטה של היצרן (למרות ששמעתי שמתחילים להשתמש במכונות חריטה מיוחדות גם עבור עדשות חודשיות, שזה מעניין).

אבל כפי ש lev-27 אמר, כל אחד והעיניים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, my bad, לא ראיתי שכתב שמדובר בחודשיות :-X

בכל מקרה, אולי שווה לבדוק את הנושא של עדשות חודשיות מותאמות אישית. כמובן שזה יכול לייקר אותן משמעותית ואולי מיותר, אבל אפילו לידע הכללי הייתי שואל את האופטומטריסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בעדשות מגע של חניתה.

השתמשתי בהתחלה חצי שנה בעדשות יומיות ואח"כ עברתי לעדשות חודשיות של חניתה.

סה"כ אני כבר משהו כמו 9 חודשים עם עדשות.

קרה לי בסה"כ 3 פעמים שנרדמתי עם העדשות.

:/

ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות..

בדקתי לגבי החברה הזאת חניתה בזאפ

יוצא שעדשות ל-3 חודשים עולות בערך 100 ש"ח בעוד שבאופטיקה אמרו לי שאלהם עולה משהו כמו 250 + תמיסה ב-80 שקל..

רציתי לדעת אם זה הגיוני..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 שקלים לחודש? כיף לכם. אני עם -4 בשתי העיניים + צילינדר משלם 250 שקלים לחודש לעדשות מגע בהתאמה אישית. יומיות הכי נוחות, אבל לצערי האופציה לא קיימת עבורי. בגדול ניסיתי כמה חברות לאורך השנים. הראשונה הייתה Star משהו. עדשות מגע באיכות בינונית, לא נוחות, די זולות. אחר כך עברתי לאופטיקה אחרת שם רכשתי עדשות דו-חודשיות ב-750 שקלים (סה"כ חצי שנה). מבחינה כלכלית עדשות הכי משתלמות, אבל מבחינת איכות חרא של עדשות. העדשה הימנית כל הזמן נקרע בעין (!). החלפתי שלוש זוגות עד שאמרתי די אני רוצה חברה אחרת. הזמנתי עדשות חודשיות של חברה אחרת באותו המחיר, אבל לשלושה חודשים. עדשות מעולות. מאד נוחות, מתחילים להרגיש חוסר נעימות מסויימת בעיניים אחרי 9 - 10 שעות שזה ממש מרשים.

כולם שואלים אותי למה אתה לא עושה ומסיים עם זה. אז ככה: לדעתי ללייזר יש השלכות לטווח ארוך שעדיין לא יודעים עליהם (אחרי הכל הטיפול הפך לפופלרי רק בשנים האחרונות) ונזקים קבועים. שמעתי על אנשים שחזרו לניתוחים מתקנים, שמעתי על אנשים שאיבדו את היכולת לראות בלילה (רואים מטושטש, שבירת אור. ממש לא נדיר), שמעתי על נזקים אחרים לעיניים. לדעתי לא שווה את הסיכון. בחוץ אני עם עדשות בבית אני עם . לא כזאת טרחה.

נוזל אני רוכש Opti free. הכי יקר, אבל גם הכי טוב. להבדיל מחומרים אחרים אינו מצריך שפשוף של העדשות. להשלמת הניקוי אני משתמש בחומר מיוחד של Opti free. בהתחלה אני מנקה עם הנוזל החזק, משפשף טיפה, שוטף עם החומר הרגיל ומכניס למחסנית. בבוקר אני מרכיב עדשות נקיות ורעננות. אף פעם לא קיבלתי זיהום בעין. (שלא נדע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...