שמונה דברים שאתם לא אמורים לדעת על החיסון נגד שפעת החזירים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמונה דברים שאתם לא אמורים לדעת על החיסון נגד שפעת החזירים

Rafi921

Recommended Posts

http://emetaheret.org.il/2009/08/03/%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94-%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%90%D7%AA%D7%9D-%D7%9C%D7%90-%D7%90%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%A2%D7%AA-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%97%D7%99%D7%A1/

אני אישית לא מתכוון ללכת להתחסן עד אשר החיסון יוכח כבטוח

כשהוחיסון יהיה זמין, אתם מתכוונים להתחסן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואקמול זה שתן של עובדי טבע,ואנטיביוטיקה זה דלק טילים מעורבב עם אורניום גולמי. צריכים להוסיף את זה לאתר,לא לשכוח

ועדיין,איכשהו,באופן בלתי מוסבר,מאז שכולנו(או רובנו) משתמשים בתרופות האלו ורבות אחרות,שהם כאלה רעילות וכאלה נזק בלי שום תועלת,תוחלת החיים גדלה בצורה מתמשכת וקבועה..מדהים..

ועכשיו ברצינות..חברות התרופות עושות הון על החיסון,נכון,ונכון שבשל הצורך הדחוף לקבלת חיסון(והתחרות עליו בין החברות)החיסון יבוא עם תופעות לוואי ותסמינים שלא נבדקו בצורה המיטבית ביותר הניתנת..אבל בין זה לבין "לחברות התרופות לא אכפת אם אנשים ימותו מהחיסון כי הם מוגנות משפטית"?? זה סתם חרטוט בומבסטי שמנוגד להגיון הבריא..אני בטוח שגם בלי תביעות,אף חברת תרופות לא הייתה מעוניינת בפרסומת של "מהחיסון שלנו מתו אנשים"..מי שמדבר ככה רק מראה שהוא מעולם לא שמע וראה מה הולך בתהליכי הפיתוח של חברות התרופות..כמה זהירות,כמה בדיקות ובכמה נוהלי בטיחות מחמירים יש שם..הכי קל זה לבוא ולזרוק רפש על כולם,כשאתה יושב לך מאחורי מסך המחשב ובולע קונספירציות בשקל מרחבי האינטרנט(אני מדבר על האחראים על האתר שהובא כאן)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד שהוא לא בקבוצת הסיכון לא צריך לפחד מהשפעת הזאת.

אני מניח שמדובר ב 99% ממשתמשי הפורום הזה, אז ברור שאתם לא צריכים את החיסון הזה.

לפי דעתי אתה טועה, בהנחה שמשתמשי הפורום הזה הם אנשים צעירים - (הכל יחסי כמובן) דווקא מבוגרים מעל גיל חמישים,

יותר מחוסנים היות ופיתחו עם השנים נוגדנים לסוגים שונים של "שפעות" שונות - מומלץ בהחלט לאנשים צעירים > 18 - 25 בערך להיות זהירים יותר.

(ואולי אפילו יותר צעירים)

את הנ"ל שמעתי אתמול מפרופסור מתראיין בטמבלויזיה. (הגיוני ? קצת.)

ההמלצה הגורפת מפרסומת שרצה עכשיו בתקשורת: "אם חלית, שב ותנוח בבית עד שהסערה תחלוף ע"מ לא להדביק אחרים במחלה".... פחחח

הישראלי המצוי ינוח בביתו - בטח, בבדאיי, :lol: אם "אני נדבקתי", אני אדביק את כל העולם ואשתו :pissed:

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהכתוב באתר נותן גישה נוספת לחשוב על מה באמת קורה בחוץ.

היום מתים יותר מעודף משקל מאשר משפעת. ראית איזה מהלך חירום להילחם בתופעה ???

מה הלהיטות להוציא חיסון שלא הוכח מדעית ויכיל בין היתר חומר בשם תימרוסל שהוא חומר משמר עם כספית, זרזים כימיים שונים ותאים סרטניים של חיות?

ומדוע לכל הנפטרים מה- "עלק שפעת" היו סיבוכים אשר הם, הם, גרמו למוות ולא השפעת עצמה?

ומה מסתתר מאחורי הרצון לחייב התחסנות?

ומדוע 70% מכלל עובדי שרותי הרפואה לא רוצים להתחסן? מה הם יודעים שאנחנו לא?

אגב עובדי טבע ועובדי חברות התרופות בכלל הם כלום, אפס, כוח עבודה ותו לא, אבק נעליים.

הגזמתי? בכלל לא . האנשים שבאמת להוטים להוציא את החיסון הזה כל כך מהר לא סופרים אותם, אותי ואותך.

כי אם זה יכול להכניס עוד קצת כסף לקופה אז הכל כשר.

וזה נוגע לכל תחום לאו דווקא חיסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החשש הוא מוצדק

כאשר הערך העיקרי הוא של השורה התחתונה קרי כמה כסף הרויחו בעלי המניות , המנכלי"ם של החברות יהיו להוטים להכנסות , הגבול עובר בין העלאה במסכורת לבין פיטורים , כלומר אמת המידה המוסרית נעלמה כליל מהשיקולים של החברות היצרניות והמנהלים שלה מנהלים את העסק על פי מדד צל"ש או טר"ש , כלומר האם החיסון יביא לי העלאה במשכורת ( מכירה של כמות גדולה מאוד של חיסונים מיותרים או לא זה לא רלוונטי ממש ) או יביא לפיטוריי ( כשל בחיסון , הרבה אנשים יפגעו / פגיעות ותביעות של החברה היצרנית וכו' )

מכיוון שבני האדם יודעים את המניעים של החברות הם בני האדם חוששים ובצדק , אבל מכאן ועד למילים כמו הרעלה וכו' אני חושב שזה מעט רחוק , מצחיק יהיה לחשוב שחידלון האנשות עלול לבוא כתוצאה ממעשה שהוא ליכאורה בטוח לגמרי , - חחח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חארטה, לא טרחתי לקרוא את מה שכתוב שם.

ואין גם כל סיבה להילחץ מהשפעת הזאת.

כמו כל שפעת רגילה, שיש לה תסביכים.

כל האנשים שמתו הם אנשים עם בעיות מסביב ש"במקרה" היה להם שפעת החזירים.

אין בנאדם בריא אחד(או שיש רק אחד) שמת משפעת החזירים..

אין שום סיבה לדאגה, תדאג יותר ליסוע בצורה זהירה, ולעבור את הכביש בצורה זהירה, יש יותר סיכוי שתמות בתאונות האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את סינדרום גיאן ברה כ6 שבועות אחרי שקיבלתי חיסון שפעת( יש לי אסטמה קלה אז דחפו לי חיסון). למזלי הוא היה קל מאוד ובגלל זה לקח לי 10 ימים עד שהגעתי למיון (הרופאה לא מיהרה לתת לי הפניה וחבל) . וכשאני אומר קל מאוד אני מתכוון כאבי גפיים ונימולים כל השריר שאחראי על הרמת רגליים וקימה מישיבה היה משותק . בבית החולים היו מקרים הרבה יותר קשים שניהם מרותקים למיטה . אחד מהם היה ממש בסוף אז התחילו להוציא אותו מהמיטה כדי לשקם אותו אמרו לי שהוא כמעט הגיע להפסקת נשימה (הסכנה העיקרית בסינדרום) . ההוא שנשאר שם היה די בהתחלה והיו לו כאבים בכל הגוף כל הלילה הוא ביקש פירקוסט (בעיתי ביותר כי הוא גורם להתמכרות) או כל משכח כאבים אחר(לא רצו לתת לו ).

אני הייתי בבית חולים שבוע (זה המינימום) קיבלתי 5 טיפולי פלזמה פורזיס וחזרתי ל80% בערך עשיתי תרגילי פיזוטרפיה בבית 10 ימים וזהו. למזלי המדינה שילמה את החשבון :xyxthumbs: .

הסינדרום הוא די נדיר רק 1 ל100 אלף אנשים מקבלים אותו ולא בטוחים אם זה קשור לחיסון אבל מה שאני יודע שאסור לי לקבל יותר חיסוני שפעת לעולם כי הוא יכול ל חזור.

הסימפטומים הם חולשה וכאבים בכל הגוף בעיקר בגפיים ונימולים (דומה לסימפטומים של שפעת חוץ מהנימולים) חוץ מזה מתחילים לאבד תחושה ויכולת מוטורית בהדרגה. רצוי מאוד להגיע ישר למיון ולא לדחות את הבדיקה של "דיקור מוטני" (מאוד לא נעים) כדי שיוודאו שזה זה ויתנו לכם טיפול באופן מידי כי רצוי לא להדרדר למצבים הקשים של הסינדרום כי זה יכול לקחת 3 חודשים או יותר של שיקום וגם לא תמיד הבן אדם חוזר לעצמו ב100% .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...