נושא פילוסופי חזק,מה יש אחרי המוות? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נושא פילוסופי חזק,מה יש אחרי המוות?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מדכא לחשוב שאין כלום אחרי המוות...לא מבין איך רובכם לוקחים את האופציה הזאת בכזאת קלות

אז נכון,צריך למצאות את החיים הנוכחיים בצורה הטובה והכיפית ביותר כי אי אפשר לדעת מה יש אחריי...אבל המחשבה שאין כלום גורמת לסוג של עצב שמוריד מאיכות החיים הנוכחיים...מסכימים איתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה להסביר לך למה כן יש דבר כזה שנקרא "נשמה,

נניח שתיקח עכשיו אדם שמת בוא נאמר מדום לב, קח אותו ותשים לו לב חדש. תעסה את הלב הזה כמה שצריך. האם האדם הזה יחזור לחיים? לא תמיד למרות שיש סיכוי שאם תעשה את זה די מהר אחרי שהוא כבר מת יש סיכוי קלוש.

אבל ב90% מהמקרים הוא לא יחזור לחיים למרות ששמת לו לב חדש.

אז... אם יש לנו גוף לכאורה בריא עם לב חדש למה שהוא לא יפעל ויקום לחיים? כי כבר אין בו את הנשמה. גם הטענה שלא הגיע מספיק חמצן למח לא נכונה כי בוא נאמר שתשים לו גם מח חדש.... אז הוא יקום לתחייה?!

לא! כי אין לו נשמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בזה יש משהו,כי לדוגמא מכשיר חשמלי שרכיב בו נפגם ומחליפים אותו כמו שצריך,יחזור לעבוד...אז איך זה שבן אדם לא?

אבל בתכלס אפשר להגיד אותו דבר גם על חתול ועל נמלה וג'וק...

אולי יצורים ביולוגים פועלים באופן שונה מן הסתם ממכשירים חשמליים...

מה שכן מצאתי כתבה מעניינת בנושא:

http://www.tevalife.com/article.asp?id=801

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה להסביר לך למה כן יש דבר כזה שנקרא "נשמה,

נניח שתיקח עכשיו אדם שמת בוא נאמר מדום לב, קח אותו ותשים לו לב חדש. תעסה את הלב הזה כמה שצריך. האם האדם הזה יחזור לחיים? לא תמיד למרות שיש סיכוי שאם תעשה את זה די מהר אחרי שהוא כבר מת יש סיכוי קלוש.

אבל ב90% מהמקרים הוא לא יחזור לחיים למרות ששמת לו לב חדש.

אז... אם יש לנו גוף לכאורה בריא עם לב חדש למה שהוא לא יפעל ויקום לחיים? כי כבר אין בו את הנשמה. גם הטענה שלא הגיע מספיק חמצן למח לא נכונה כי בוא נאמר שתשים לו גם מח חדש.... אז הוא יקום לתחייה?!

לא! כי אין לו נשמה!

אין דבר כזה השתלת מוח

וחוץ מזה זה מאוד תלוי כמה זמן הוא היה בדום לב

ברגע שהמוח מת אז הכל מת זה לא ביגלל הנשמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא למדנו לחבר את החוטים כמו שצריך עדיין. אחרי שתי תארים בביולוגיה אני אולי מאמין שיש אלוהים , אבל לא שיש נשמה או משהו אחרי המוות. המערכות כל כך מורכבות שאנחנו פשוט לא מבינים עדיין איך הכל עובד. כל שנה מתפרסמים אלפי מאמרים שעוסקים בנושאים הבסיסיים ביותר של היצור החי, התא ומולקולות נפרדות, אבל אנחנו עוד לא מספיק מתוחכמים עדיין בשביל לחבר אותם ביחד כדי להבין איך המכונה האנושית עובדת. אני חושב שאבולוציה זה נחמד, אבל יש כל כך הרבה צירופי מקרים, שלפעמים נראה שמיליארדי שנים לא מספיקות בשביל לייצר משהו מתוחכם כמו אדם, דולפין או עכבר. (למרות שאם אני רוצה להסביר את זה לעצמי, אני תמיד מזכיר לעצמי שחיידק עובר אבולוציה הרבה יותר מהר מאיתנו ותכלס הוא מצויד בכל הדברים הבסיסיים). הנשמה, אם אפשר לקרוא לזה כך, מהות האדם, מאוחסנת כולה במוח- מאה מיליארד נוירונים והרבה יותר סינפסות בשילוב יחודי לכל אדם. לך תחבר את כל החוטים האלה במדויק בשביל לקבל מוח מתפקד שוב. בתאונות דרכים למשל, האישיות של נפגעי ראש שונה ממה שהיתה לפני התאונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל הנשמה.

וחוצמזה גם לכלב חתול וארנב יש נשמה. לכל דבר חי יש.

חמוד ,אין דבר כזה נשמה ,זה הכל קוקטייל הורמונים מההיפותלמוס והיפופיזה ועוד כמה בלוטות במוח ובגוף .

בקיצר ,צאו מהסרט ,כאשר אתה מת ,אתה מת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...