נושא פילוסופי חזק,מה יש אחרי המוות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נושא פילוסופי חזק,מה יש אחרי המוות?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

אני לא חושב שיש וויכוח בין מאמינים ללא-מאמינים על סופיות הגוף. השאלה היא אם יש נשמה ומה קורה לה אחרי המוות. כל עוד למדע אין הוכחות חד-משמעיות לגבי קיומה או העדרה של נשמה, זה ענין לאמונה ששום וויכוח לא יכול לפתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי הנשמה מסתובבת בעולם באיזה מימד אחר שאנחנו כבני אדם לא רואים עד שהיא מוצאת איזה גוף להוולד בתוכו-גלגול נשמות. עובדה שיש סיאנסים, בתים רדופים ברוחות רעות (לרוב זה קורה באנגליה, שהטלוויזיות משתגעות, אופניים עפים באוויר וכו') וכל מני דברים חולניים כאלה ואחרים... לא שאני איזה אורן זריף 2 אבל סתם זאת דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, נגיד שאתה מסתכל לכלב בעינים אתה רואה מעין משהו מעבר.. לא מרגישים אותה תחושה כאילו הסתכלת על קיר.

ובלי קשר לאמונות חיים עכשיו... אלא מה?

ברור שלא זה פאקינג כלב הוא יודע להציג רגשות

אין מין טיעון זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו פסיכולג אמריקאי בשם מייקל ניוטון,שהוא גם מהפנט מוסמך, שבאחד מהטיפולים שלו הוא היפנט מטופל וגילה שלמעשה איפשר לקחת אנשים במשך הטיפול עוד קצת אחורה,לפני הלידה.מה שהוא גילה שם עשה מהפכה במדע בכל מה שקשור לחיים אחרי ולפני המוות.והיום עוסקים בזה לא מעט פסיכולוגיים בארץ ובעולם.

את התוצאות הוא הוציא בספר שנקרא "מסע הנשמות" שיצא בשנת 2000 ובארץ בהוצאת "אור-עם".כדאי לכם לקרוא ישנה לכם את התפיסה לגבי המוות והחיים וגם כל מה שקשור בגילגולים(!) קודמים-זה אמיתי וזה מדעי.

חג-שמח ושנה טובה לכל חברי הפורום!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו פסיכולג אמריקאי בשם מייקל ניוטון,שהוא גם מהפנט מוסמך, שבאחד מהטיפולים שלו הוא היפנט מטופל וגילה שלמעשה איפשר לקחת אנשים במשך הטיפול עוד קצת אחורה,לפני הלידה.מה שהוא גילה שם עשה מהפכה במדע בכל מה שקשור לחיים אחרי ולפני המוות.והיום עוסקים בזה לא מעט פסיכולוגיים בארץ ובעולם.

את התוצאות הוא הוציא בספר שנקרא "מסע הנשמות" שיצא בשנת 2000 ובארץ בהוצאת "אור-עם".כדאי לכם לקרוא ישנה לכם את התפיסה לגבי המוות והחיים וגם כל מה שקשור בגילגולים(!) קודמים-זה אמיתי וזה מדעי.

חג-שמח ושנה טובה לכל חברי הפורום!!

מדעי ?

לי זה נישמע כמו מישהו שרק עושה מזה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הנשמה מסתובבת בעולם באיזה מימד אחר שאנחנו כבני אדם לא רואים עד שהיא מוצאת איזה גוף להוולד בתוכו-גלגול נשמות. עובדה שיש סיאנסים, בתים רדופים ברוחות רעות (לרוב זה קורה באנגליה, שהטלוויזיות משתגעות, אופניים עפים באוויר וכו') וכל מני דברים חולניים כאלה ואחרים... לא שאני איזה אורן זריף 2 אבל סתם זאת דעתי.

עובדה. מילה קטנה וחביבה, שדרך פלא משתרבבת לה להצהרות חסרות כיסוי ונותנת להן משנה תוקף. ה"עובדה" היחידה היא שיש אנשים שמאמינים ברוחות וסיאנסים. מכאן ועד להצהרה על עצם קיומם כ"עובדה" הדרך עוד ארוכה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלא זה פאקינג כלב הוא יודע להציג רגשות

אין מין טיעון זה ?

אני לא מנסה לטעון שום דבר. רק להדגיש את דעתי.[br]פורסם בתאריך: 15.09.2009 בשעה 13:46:57

עובדה. מילה קטנה וחביבה, שדרך פלא משתרבבת לה להצהרות חסרות כיסוי ונותנת להן משנה תוקף. ה"עובדה" היחידה היא שיש אנשים שמאמינים ברוחות וסיאנסים. מכאן ועד להצהרה על עצם קיומם כ"עובדה" הדרך עוד ארוכה מאוד.

אז מה אתה בעצם אומר, שאנשים שקרו להם חוויות מוזרות כאלה ואחרות משקרים? הרי זה ברור שיש מיליארד דברים שבני האדם עוד לא יודעים. לא הגיוני שסיאנס זה אחד מהדברים האלה? אמנם אין הוכחות שזה קיים, ואין הוכחות שזה לא קיים=ויכוח מטופש ומיותר.

עריכה: סליחה על הדאבל פוסטינג, חשבתי לרגע שאני עורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדעי ?

לי זה נישמע כמו מישהו שרק עושה מזה כסף

אחי אני לא היחצן שלו,רק אמרתי שיש ספר כזה.אבל הוא די שיכנע אותי,הייתי רוצה לעבור טיפול כזה ולגלות משהו על עצמי

אל-תשכח שהוא איש ,והוא מן הסתם פרסם את הממצאים שלו באיזה ירחון הפסיכולוגים או משהוא כזה,אז אני מניח שזה תפס את תשומת ליבו של המדע.מתוך סקרנות מדעית להסב למחקר תקציב או עוד אנשי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להרוס לך את הפנטזיה, אבל מכיר את זה שאתה לא בהכרה למשל מתי שאתה ישן ולא חולם חלום ואז זה נראה כאילו הלילה נמשך רק שנייה אחרי שהתעוררת?

אז אתה פשוט תהיה תקוע במצב כזה של אי הכרה לנצח כי אתה כבר לא תהיה קיים אחרי שהמוח שלך יפסיק לעבוד, רק שק בשר שיצורים מזעריים ניזונים ממנו שאחרי כמה ימים יתחיל להסריח

זה נכון שכשאתה לא בהכרה כשאתה מתעורר אתה חושב שעברה רק שניה בידיוק כמו שינה ללא חלום, אבל לך תדע לאן התת הכרה הולכת? יש טענות שיש

מימדים נוספים מעבר ל3 שאנחנו יכולים לראות [אני לא אומר שיש זה הכול תיאורטי :smile1:] הרי אתה לא יכול לדעת מה הולך אצלך בתת הכרה אלא רק

כשאתה עובר משהו כמו היפנוזה או בסגנון, הנקודה היא שכשאתה נגיד מאבד הכרה יכול להיות הנשמה יוצאת למין "מסע" באותו מימד אלא שהיא יכולה לראות מימדים

נוספים מעבר למישורים הפיזים שאנחנו יכולים לראות אבל כשהיא חוזרת לגוף [משינה או אחרי קומה] היא לא תזכור את המסע כמו שאתה זוכר דברים זה כנראה ילך

רק לתת מודע שלך בגלל שהמוח לא יכול לעכל דברים מעבר מעולם שלנו [ככה אני חושב]

זאת רק השערה שלי בעזרת כמה תאוריות..

אבל בסופו של יום אף אחד לא יכול להוכיח את זה כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...