איך אתה מעודדים את עצמכם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתה מעודדים את עצמכם?

Los

Recommended Posts

היות ואנחנו בני אדם בעלי מצבי רגש משתנים עצובים/שמחים ולפעמים באמצע

איך אתם מצליחים לרומם את המצב רוח שלכם במצב של "Down" שלי אישית זה קורה הרבה בשעות הצהורים המאוחרות.

אני אישית אוהב ללכת לים ולצלם לפעמים להיות לבד מרגיש לי הכי טוב בעולם, או סתם לשמוע tracy chapman או עמיר בניון.

אשמח אם תשתפו פה אולי זה יהיה לעזר .

נקודה חשובה מענין אם האופן שבו בן אדם מתעודד מעידה על האישיות שלו ?!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הן המסקנות שהגעתי אליהן?

שורה תחתונה - אתה בוחר אם להיות בדכאון, או לצאת ממנו ולהתמודד איתו.

אם אתם באמת תרצו לצאת מהמצב הזה - אתם תצליחו, הכל תלוי רק בכם. הפסיכולוג הוא גורם מייעץ בלבד, אם אתה לא משתף איתו פעולה הדכאון לא יעבור בהנפת שרביט.

אם אתה שרוי בדכאון אז תדע שזה מצב שהוא פתיר בהחלט!!! זה יכול לקחת כמה חודשים טובים וגם כמה שנים (זה תלוי רק בך)

הבנתי מקריאה בסיסית בלבד שדכאון קשור לחוסר איזון כימי במוח. - המוח נכנס לפאזה של דכאון, וגורם לכך ששום דבר לא מעניין אותם ומוריד את המוטיבציה ממכם.

לכן גם אם נראה לכם שזה אבוד ואין טעם, יש לנסות להוציא את המוח ממעגל הקסמים האינסופי הזה. עסקו במה שאתם אוהבים, צאו החוצה, תעשו ספורט תפתחו תחביבים. ולאט לאט

תווכחו שהמצב משתפר(אין קסמים בעניין הזה זה לוקח זמן)

הכי חשוב זה לא לאבד תקווה. כמעט שום דבר לא אבוד.

http://www.youtube.com/watch?v=H8ZuKF3dxCY

עריכה: כל זה היה קצת לא קשור, אבל אני אגיד לך מה מעודד אותי. לעשות דברים שאני אוהב.

להפגש עם חברים, לטייל, לעשות ספורט - שחייה, אופניים, ריצה

לצלם כמוך. לשמוע , לקרוא ספרים, ללמוד.

ללמוד לא להתלונן ולא לקטר, ולקחת את החיים בפרופורציות נכונות. למשל אם אני מתלונן על איזו בעיה שיש לי, אני מייד משווה את עצמי למישהו אחר עם בעיה יותר רצינית.

תסתכל על הקישור לדוג' שנתתי כאן. כך, שאין לי שום זכות להתלונן על מה שיש לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התראד הזה יתפתח ל-30 דפים ואני איהיה תקוע איתו ב"הראה תגובות חדשות להודעות שלי" אני ארדוף אחד-אחד ממכם.

עכשיו שאתה מעלה את זה, הנה הצעת ייעול.

למה באמת אין אפשרות להסיר דיון כזה או אחר מרשימת "הראה תגובות חדשות להודעות שלי"?

זה לא כזה חיים ומוות, אבל זה יכול להיות ממש מרגיז ומעצבן לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוגר את עצמי בחדר, מדליק מזגן, שם את המוסיקה שאני הכי אוהב וגולש ב HWzone/הולך לישון. תאמין לי עובד הכי טוב במצב של עצבים מידיים. בטווח הארוך (כמו למשל דכאון לפרק זמן ארוך) הכי טוב לרוץ, לשחות. אני לא ממליץ על כדורגל/כדורסל או כל דבר בסגנון כי לפעמים עצבניים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של עצבים אני פשוט לוקח 2-3 מיזרונים (לא קפיצים) ונותן להם אגרופים עד שהיד שלי אדומה/ הרגשתי את הקיר מספיק.

ובמקרים של עצבות אני חושב על זה שיכול להיות יותר גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...