רשתות, שיתוף התקשרויות וחיבורים אל חוטיים ב-Windows 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשתות, שיתוף התקשרויות וחיבורים אל חוטיים ב-Windows 7

MoRtZkInG

Recommended Posts

שלום.

יש לי נייד שמתחבר לאינטרנט בחיבור סלולרי.

אל הנייד חיברתי עד היום את המחשב הנייח שלי בבית, ושיתפתי ביניהם את החיבור לאינטרנט.

עכשיו שידרגתי ל- 7 בנייד (בנייח נשאר XP), ועל אף שהבטיחו לי שהגדרות הרשת הולכות להיות הרבה יותר קלות - זה עושה לי בעיות...

ב- מה שעשיתי היה קודם כל לחבר את הנייד לאינטרנט.

אחרי זה להריץ את האשף של מיקרוסופט בשני המחשבים (כמובן שבנייד זה היה "מחשב זה מתחבר לאינטרנט ישירות" ובנייח הפוך), וזהו.

לנייד היה בחיבור האלחוטי IP קבוע (192.168.0.1 אני חושב) והוא חילק כתובות לשאר ב-DHCP, ולכולם היה רשת ואינטנט.

ב-7, להכל אני מגיע בסוף בהגדרות ידניות.

האם יש אשף שאני מפספס?

קודם כל, הגדרתי לחיבור לאינטרנט שייתן לשתף אותו דרך הכרטיס האלחוטי.

זה עובד, אבל נראה שה-DHCP לא עובד אוטומטית כל כך.

בסופו של דבר הגדרתי ידנית בנייח (XP) את ה-IP ל-192.168.137.111 (או כל דבר אחר במקום ה-111), את ה-Subnet ל-255.255.255.0 ואת ה-Getway ל-IP שהוגדר לנייד סטטית (192.168.137.1) - זה עובד מין הסתם - אבל כל הרעיון הוא שיהיה DHCP, לא?

דבר שני - ב- הגדרתי את החיבור HDHOC בין שני המחשבים (אין לי ראוטר באמצע) כקבוע, וכל פעם שפתחתי את המחשבים - הם היו אוטומטית מתחברים.

ב-7, אני לא יכול להגדיר חיבור HD HOC כקבוע - ואני חייב ידנית לחבר את המחשב לרשת כדי שזה יעבוד.

איך עושים את זה שיתחבר אוטומטית לרשת שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא, לא ביטלתי. למה זה קשור?

ב. הם לא מחוברים בכבל, הם מחוברים באל חוטי - שני כרטיסי ישירות ביניהם - אבל אני לא מצליח להגדיר ב-7 שהוא יתחבר אוטומטית לרשת הזו - אלא כל פעם מחדש צריך לבחור ולהתחבר ידנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ה-IPV6 מיותר ולעיתים קרובות "מבלבל" את מנגנון ה-DHCP של ICS -- אתה יכול לבטל אותו כי תועלת אמיתית אין בו.

2. מה לגבי ה-FIREWALL?

3. אתה בגרסת ה-32 או ה-64 ביט? בכל מקרה, לא יזיק לנסות למצוא DRIVER-ים מעודכנים לכרטיס הרשת האלחוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב-32 ביט.

מה הקשר לפיירוול? למה שזה יגרום לבעיה בחיבור קבוע של AD HOC?

אני אנסה לכבות את ה-IPV6 (אגב, איך עושים את זה?), השאלה אם אני יכול להניח שהכתובת של המחשב המשתף היא תמיד 192.168.137.1 תחת WIN7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיצד מכבים את ה-IPV6?

אני מבין שהכתובת הסטטית 192.168.137.1 היא הכתובת ב-WIN7 שמוגדרת לכרטיס ש"משתף" ב-ICS (כמו הכתובת 192.168.0.1 ב-WIN XP).

מישהו יודע איך ניתן לקבוע אד-הוק לחיבור אוטומטי ולא להיות צריך לעשות את זה ידנית כל פעם (ראו תמונה)?

לרשתות עם ראוטר - זה מאפשר לי לבחור "התחבר אוטומטית" - אבל לרשת אד הוק אין את האופציה הזו...

דבר נוסף - שיתפתי ברשת במחשב שמריץ WIN7 את כונן D שלי, וגם תיקיה ספציפית בתוך כונן D.

משום מה כשאני מנסה להתחבר ממחשב אחר ברשת אליו (מחשב שמריץ WIN XP) - יש לי בעיות.

א. מחשב ה-WIN7 לא מופיע אצלי בMy Network Places - רק אם אני מחפש אותו דרך \\192.168.137.1 אני רואה את המשאבים שהוא משתף.

ב. אם אני מנסה להיכנס לאחד המשאבים שהוא לא תיקיית ה-Users שהגיעה משותפת כ-DEFAULT (גם לכונן D כולו וגם לתיקיה ספציפית בתוך כונן D), אני מקבל את הודעת השגיאה שצירפתי...

למה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...