מעוניין לחבר את המחשב לLCD, איך עושים זאת ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לחבר את המחשב לLCD, איך עושים זאת ?

haims84

Recommended Posts

שלום אנשים טובים,

ברשותי מחשב עם כ. מסך ATI X1800XT ואני מועניין לחבר אותו לטלוויזית LCD 32' אצלי בחדר.

יש לי את הכבל הצהוב שמתחבר מהמחשב לטלוויזיה (יש לי גם את הכבלים של הסאונד אבל אני מעדיף להתעסק עם זה אח"כ, קודם תמונה)

ואחרי שעה של משחק בממשק של הATI אצלי במחשב, אמרתי נואש..

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בנושא ולהסביר לי מה עליי לעשות על מנת לחבר ביניהם ...

תודה מראש,

חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש לך כניסת VGA/DVI/HDMI בטלויזיה? תחבר לטלויזיה את הכרטיס מסך ע"י הכבל המתאים, במקרה של אז תקנה כבל -DVI (זה אותו חיבור)

2. אם יש לך רק Component אז אתה צריך כבל של S-video ל-Component (אמור להגיע עם הכרטיס מסך).

אחרי שחיברת פיסית, תדליק מחדש את המחשב (לא תמיד הכל עובר חלק, אז עדיף). אחרי זה תכנס להגדרות של התצוגה ותעשה פריסה (Extend)

ואז תוכל להשתמש בטלויזיה כמסך נוסף (תשחק בדרייברים, בטח יש שם אופציות מגוונות יותר לזה).

כמה של החיבורים שלא תסתבך...

VGA

dsub15.jpg

DVI

03dvi_d-box-l.jpg

HDMI

HDMI_port_big.jpg

Component

component.jpg

כבל S-video ל-Component

svid-to-component.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

הבעיה הרצינית נפתרה פשוט ע"י ריסטרט ...

הצלחתי להפעיל את המחשב בטלוויזיה, הבעיה שזה נראה ממש לא טוב, כנראה כי זה מחובר Component,

בקיצור נקנה בהזדמנות כבל ... תודה לכולם בכל מקרה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או אל תבין אותי לא נכון... Component זו איכות מעולה (שים לב לכחול ירוק ואדום, סאונד בנפרד) ותומכת עד 720p בעיה שזה עדיין אנלוגי ותלוי באיכות הכבל.

אולי התכוונת ל-composite (חיבור צהוב+לבן ואדום לסאונד) שזה באיכות ירודה וכבל באורך של יותר מ-2 מטר כבר גורם לעיוותים והפרעות.

בכל מקרה כמו שהבנת HDMI/DVI יתן לך את האיכות הכי טובה ב-LCD שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...