NETSTICK שווה את ההשקעה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NETSTICK שווה את ההשקעה?

Asakura

Recommended Posts

אז ככה ברגע זה רבע לאחד בלילה אחרי ליטר בירה וטעם רע בפה מהמחשבה שמחר חוזרים לבסיס, אני משוטט לי באתרי פלאפון ושוקל האם שווה לקנות NETSTICK שיאפשר לנו גישה לאינטרנט מכל מקום אך יחייב אותנו בתשלום חודשי קבוע. או שהבית, בתי הקפה, והעבודה (לחלקנו), מספקים את שרות האינטרנט במידה מספקת ועוד הוצאה כספית כלשהי על חברות הפלאפון (שמנסות לגנוב את כספנו בכל הזמנות אפשרית) רק יצא נגד העקרונות הטבעיים שלנו אשר נגד חברות הפלאפון ונגד הוצאת כסף מהארנק 'סתם כך'. אז האם זה שווה זאת??!#$^?~!@$

הנה לדוגמה ההצעה של חברת פלאפון לאינטרנט חופשי 'במחיר מדהים'

http://www.pelephone.co.il//web/3G/Corporate/Programs/Netstick/.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית לא הייתי סומך על מכשיר קורן במחשב (שגם יושב קרוב לביצים רוב השימוש)מחשש להשפעות קרינת ה-GSM.

איזה מהירות אתה מקבל ב120 ש"ח האלה לחודש ? זה גם בתכלס או סתם דיבורים באוויר תרתי משמע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא אני משלם עליו, החברה משלמת עליו.

ב. אני לא מוריד בו שום דבר, אך ורק משתמש בו

בכדי להתחבר למשרד או סתם דברים קלים באינטרנט(מסנג'ר והאתר הזה :)).

ג. הוא אמור להיות 2.8 מגה הורדה ו-1 העלאה, בפועל

בדקתי רק את ההורדה ואני אכן מקבל מהירויות שיא של

300KBPS, לא ניסיתי ב-P2P, אבל גם אתרים מאובטחים פועלים

בצורה תקינה לחלוטין ואין איבודי פאקטים, אפילו כשהקליטה לא משהו

החיבור אמין הוא פשוט נהיה איטי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם מודם PCMCIA בבדיקה מול SPEEDTEST.NET הגעתי בהורדה באורנג' ל3.6Mbps העלאה לא בדקתי כי ניסיתי לחסוך מגות :)

(אני בלי חבילה מתאימה, וזה היה לפני מכירת המודם, בדיקה שהכל תקין)

הבדיקה בוצעה בראשון.

בבאר שבע הגעתי למהירות נמוכה יותר. בסביבות 2Mbps.

אני אישית לא סובל מודמי , ובגלל זה יש לי את כל שאר הטכנולוגיות, מאחר ולא פעם אחת שמעתי ואפילו ראיתי מקרה של מכה קטנה והלך הDOK, או אובדן של מכשיר שצריך לנתק כל פעם וכו'...

ולב צודק, כשהקליטה יורדת/יורדת חצאי דורות, המהירות פשוט יורדת, אבל החיבור עדיין יציב.

דבר נוסף, אני לא סובל את הקטע שחברות הסלולר כיום, נותנות ללקוח חבילת מודם סלולרי - המכשיר ב36 תשלומים וחבילת הגלישה ב18 תשלומים...

וכמובן הכל בהתחייבות... (במסלולים האלו גם מתחייבים לחבילות של 5GB לפחות, תלוי ברשת, משמע שאפשר לשלם רק יותר אבל לא פחות).

בגלל זה עדיף לקחת רק את החבילה הסלולרית, ומודם להשיג בצורה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אורנג' עדיפים בעניין הזה, יש להם חבילת 20GB (כשבפלאפון זה עד 10GB) ב117 שקל לחודש ויש החזר מלא על הסטיקים שלהם בשימוש בשירותי מעל 81 שקל לחודש כך שהסטיק חינם.

וגם אני הצלחתי לקבל מהם מהירויות בפועל מעל ל2Mbps בשימוש במכשיר דור 3.5 ברשת שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הסטיק חינם ל18 חודשים הראשונים, ולאחר מכן אתה משלם עליו אם אתה מבטל את חבילת הגלישה...

מי שנמצא באורנג' ורוצה סלולרי שידבר איתי בפרטי, אני אסביר לו מה בדיוק צריך לעשות על מנת לחסוך כסך בחיבור לאינטרנט מולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייה לי את הנטסטיק הזה על מחשב נטבוק

וואלה לא הרגשתי הבדל בחיי הבטריה לפני ובשימוש במודם הזה

נו ומה לעשות שזה יקר

אבל יש יותר טוב מאינטרנט ברכב ?

לא להיות תלוי בראוטרים..

יש לזה את היתרונות (הגדולים) שלו

וגם קצת חסרונות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ואז מקבלים IP של הספקית... פלאפון :s05: גם פלאפון הפכה לספקית יחד עם אורנג' ? נראה לי אני לא מעודכן :-X

מחשבה מעניינת...

כאשר בדקתי את האיי פי שקיבלתי בסלולר, הוא היה שייך למישהו פרטי ולא מצאתי איזכור מיוחד עליו באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לומר שזה כמו המצלמה האלחוטית שלהם, גם לנתב יש מספר פלאפון משלו ברשת ה-GSM ?

דווקא מגניב להתקשר לנתב שלך "שלום נתב? פתח בבקשה את פורט שקר כולשהו TCP תודה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...