זקוק להמלצה - xbox או playstation 3? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה - xbox או playstation 3?

BedB0y

Recommended Posts

אני קניתי בעיקר בגלל Project Natal (גוגל) שיגיע בשנה הבאה בע"ה.

האיכות פצצה ואתה יכול להסתפק בערכה הבסיסית שעולה כ1300 ש"ח בלבד ואז לשדרג ע"פ הצורך (לקנות דיסק קשיח, להוסיף עוד שלט וכדומה) כי הוא מגיע עם זיכרון שמספיק לשמירות ועדכונים גם ללא דיסק קשיח (אני לא משתמש בכלל ב LIVE הורדות ושטויות אז מקום לא מעניין אותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום ה-PS3 זול באמריקה אם תוכל להשיג אותו משם אני חושב זה מאד משתלם.

השנה הולכים לצאת ל-PS3 משחקים חזקים כמו אנצ'רטד 2, GOW3 ועוד

ובנוסף למשחקים הקיימים RESISTANCE 2, קילזון 2, ליטל ביג פלאנט שיכולים להעביר שעות בכיף

גם הרשת חינמית לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שיש יתרון מובהק והוא <צונזר> , אבל בכל זאת, לפי דעתכם, מה עדיף בסופו של דבר? מה טווח המחירים?

אשמח להמלצה על דגם ספציפי

;D

אנשים לא יעזרו לך בנושאים פיראטים. אם אתה לא רוצה לקנות משחקים מקוריים בכסף תגיע למסקנות בעצמך :P. חוץ מזה לא אמרת לנו איזה משחקים מענינים אותך ורק הזכרת מחירים ודגמים. בקונסולות משחקים הדבר החשוב הוא איזה משחקים בלעדיים אתה אוהב ואיזה ג'אנרים מענינים אותך. אם כל מה שמעניין אותך זה גרפיקה ההבדלים לא הכי גדולים בין הקונסולות והPC מוביל בתחום אז אפשר לוותר על זה כקטגוריה .

חוץ מזה החסרון המובהק של הxbox היא שאף אחד לא בטוח מתי היא תתקלקל . ראיתי מישהו שממש מכור לקונסולה הזאת ולקונסולות בכלל שנשרפו לו כבר 5 :lol:. לא מזמן מישהו שנשרפה לו הקונסולה פעם ראשונה אמר "פעם אחת זה מספיק" והוא עכשיו עושה מכירת חיסול של כל המשחקים המקוריים שהוא קנה.

יש הרבה אנשים שאומרים שהonline בתשלום של ה360 יותר טוב מהזה החינמי של ה PS3 ויש כאילו שאומרים שזה נכון אבל היתרונות לא גדולים.

אז תכין רשימה של משחקים שמענינים אותך ואנחנו יכולים להגיד לך מה יש לכל קונסולה. אם אתה גם רוצה נגן BRAY ולינוקס לPS3 ישר מהקופסה יש יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא יעזרו לך בנושאים פיראטים. אם אתה לא רוצה לקנות משחקים מקוריים בכסף תגיע למסקנות בעצמך :P. חוץ מזה לא אמרת לנו איזה משחקים מענינים אותך ורק הזכרת מחירים ודגמים. בקונסולות משחקים הדבר החשוב הוא איזה משחקים בלעדיים אתה אוהב ואיזה ג'אנרים מענינים אותך. אם כל מה שמעניין אותך זה גרפיקה ההבדלים לא הכי גדולים בין הקונסולות והPC מוביל בתחום אז אפשר לוותר על זה כקטגוריה .

חוץ מזה החסרון המובהק של הxbox היא שאף אחד לא בטוח מתי היא תתקלקל . ראיתי מישהו שממש מכור לקונסולה הזאת ולקונסולות בכלל שנשרפו לו כבר 5 :lol:. לא מזמן מישהו שנשרפה לו הקונסולה פעם ראשונה אמר "פעם אחת זה מספיק" והוא עכשיו עושה מכירת חיסול של כל המשחקים המקוריים שהוא קנה.

יש הרבה אנשים שאומרים שהonline בתשלום של ה360 יותר טוב מהזה החינמי של ה PS3 ויש כאילו שאומרים שזה נכון אבל היתרונות לא גדולים.

אז תכין רשימה של משחקים שמענינים אותך ואנחנו יכולים להגיד לך מה יש לכל קונסולה. אם אתה גם רוצה נגן BRAY ולינוקס לPS3 ישר מהקופסה יש יתרון.

האמת שבינתיים אני בעניין של ופרו אבולושן..אבל על הדרך יבואו עוד משחקים.

אין לי בעיה להסתגל למה שהקונסולה מציעה, אני לא מאלה שיהפכו עולמות בשביל לשחק במשחק ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Niseg לדגמים החדשים של הPS3 כבר לא ניתן להתקין לינוקס

וזה מעניין בדיוק כי ?

לא לועג או משהו פשוט באמת רוצה להבין את זה.. יש לי PS3 העבה שבו כן אפשר ואני בכלל לא מתחיל לחשוב על להתקין בו את זה..

אול תאיר את עולמי ותגיד לי מה יכול לצאת לי מזה ?

שוב - לא בציניות אלא באמת בשביל להבין.

במחירים של היום אני לא הייתי פוזל אפילו לכיוון ה X360

PS3 SLIM ב $299 בארה"ב (1200 ש"ח) או 299 אירו באירופה (1600 ש"ח) מה עוד צריך ?

(נ.ב - חבר שלי קנה אחד בהונגריה וקיבל שובר להחזר מס. כשהוא חזר לארץ הוא קיבל חזרה בשדה התעופה את המס שהוא שילם שם על המכשיר, אז בפועל משלמים פחות מ 299 אירו. המכשיר אגב זהה למה שישפאר מוכרים כאן והוא אפילו קיבל את אותה חוברת בפנים עם ההוראות בעברית גם)

בנוסף להיות מכשיר למשחקים הוא גם מגיע עם WI-FI מובנה עם גלישה ומשחקי רשת בחינם (וזה עובד לא רע בכלל מנסיון - אין לאגים וכו'..)

הוא נגן בלו-ריי מהטובים שיש - שזה פורמט הסרטים שהולך ונכנס מאחר שה HD- עליו השלום הלך לעולמו.

אז שורה תחתונה מה שחשוב זה מה שאתה מחפש !

אם אתה לא מתכוון לקנות משחקים אז הדיון סגור מבחינתך ואין לך בכלל מה להתלבט.

אני גם חשבתי שזה הולך להיות לי סיפור יקר לקנות משחקים אבל מה, יש יד 2 !!

אפשר למצוא שם אחלה משחקים בגרושים.

אם לא "חייבים" לשחק משחק ביום שהוא יוצא אפשר לחכות קצת ולקנות אותו ממש בזול אחרי כמה חודשים מיד 2 או פשוט להזמין ב .

סתם דוגמא - היום חבר שלי קנה Assassins creed הראשון ב 50 ש"ח במצב חדש לגמרי.

אז נכון המשחק ישן כבר, אבל למי שלא שיחק בו הוא חדש בדיוק כמו שהוא יצא היום. משחקים יותר חדשים אפשר למצוא כבר מ 100 ש"ח ושם יש כבר מבחר לא קטן. ותמיד אפשר למצוא חבר או מישהו שבא לו להחליף איתך משחק.

נ.ב - למה שלא יוסיפו כאן תת פורום להחלפת משחקים ?? זה נשמע לי כמו רעיון אדיר שיחסוך המון כסף וזמן להמון גולשים פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מעניין בדיוק כי ?

לא לועג או משהו פשוט באמת רוצה להבין את זה.. יש לי PS3 העבה שבו כן אפשר ואני בכלל לא מתחיל לחשוב על להתקין בו את זה..

אול תאיר את עולמי ותגיד לי מה יכול לצאת לי מזה ?

שוב - לא בציניות אלא באמת בשביל להבין.

באופן כללי מחשב

תחשוב על דברים כמו אופן לדוגמה ודברים בסגנון

אני לא ניסיתי את הלינוקס בPS3 ולא יודע מה כן נתמך ומה לא נתמך

אבל אם מספיק דברים כן נתמכים זה יכול להיות תחליף למחשב למשימות קלות

נגיד פירפוקס אם מקלדת ועכבר אם מקלדת ועכבר נתמכים ויש לך מחשב נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי..

או קיי, אבל בשביל זה בדיוק יש מחשב. (אני אישית לא מכיר אדם בארץ שאין לו מחשב)

ועוד בעיה שחשבתי עליה (קשור או לא כבר לא יודע..) :

מה קורה עם וירוסים כאן ?

לפני כמה ימים גלשתי עם ה PS3 ברשת, סתם באתרים וכל מיני שטויות ואז חשבתי לעצמי -

"מה לעזאזל מגן עליי פה ? האם יש מצב שאני נדבק באיזה טרוייאני אם אני גולש לאיזה אתר מפוקפק כזה או אחר ?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי..

ועוד בעיה שחשבתי עליה (קשור או לא כבר לא יודע..) :

מה קורה עם וירוסים כאן ?

לפני כמה ימים גלשתי עם ה PS3 ברשת, סתם באתרים וכל מיני שטויות ואז חשבתי לעצמי -

"מה לעזאזל מגן עליי פה ? האם יש מצב שאני נדבק באיזה טרוייאני אם אני גולש לאיזה אתר מפוקפק כזה או אחר ?"

המערכת הפעלה שונה מאוד וחלק מהטכנולוגיה שונה ממחשבים סטנדרטים

אם תחשוב על זה שבמחשב רגיל שמותקן אליו יש קצת ווירוסים שקימים כי אין גם ככה מספיק סיבות ליצר ווירוס ללינוקס שהוא פחות מאחוז אחד מהשוק

אז תחשוב מי לעזאזל ייצר ווירוס למערכת הפעלה של הPS3 ? חוץ מזה המערכת הפעלה בPS3 לא יושבת על הדיסק הקשיח גם ככה

בעניין הלינוקס לPS3 גם שם האחוז משתמשי המאוד נמוך לא מצדיק יצירת ווירוסים לזה

ואם כמה חברה מחפשים צעצוע למילואים ? \כמה סטודנטים למעונות ? \וכו

אני חושב שזה היה דבר נחמד וחבל שהורידו אותו

סוני הורידה את התמיכה לאחור בPS2 ועכשיו את עניין הלינוקס לדעתי זה די מסריח

למרות שלא קונים PS3 למשחקי PS2 האפשרות עצמה הייתה נחמדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תחשוב מי לעזאזל ייצר ווירוס למערכת הפעלה של הPS3 ?

דווקא יש ניסיונות (נותן לי רעיון לחדשה לעתיד) :)

http://www.techradar.com/news/gaming/consoles/guest-column-don-t-fall-for-ps3-virus-alerts-602168

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת הפעלה שונה מאוד וחלק מהטכנולוגיה שונה ממחשבים סטנדרטים

אם תחשוב על זה שבמחשב רגיל שמותקן אליו לינוקס יש קצת ווירוסים שקימים כי אין גם ככה מספיק סיבות ליצר ווירוס ללינוקס שהוא פחות מאחוז אחד מהשוק

אז תחשוב מי לעזאזל ייצר ווירוס למערכת הפעלה של הPS3 ? חוץ מזה המערכת הפעלה בPS3 לא יושבת על הדיסק הקשיח גם ככה

בעניין הלינוקס לPS3 גם שם האחוז משתמשי המאוד נמוך לא מצדיק יצירת ווירוסים לזה

ואם כמה חברה מחפשים צעצוע למילואים ? \כמה סטודנטים למעונות ? \וכו

אני חושב שזה היה דבר נחמד וחבל שהורידו אותו

סוני הורידה את התמיכה לאחור בPS2 ועכשיו את עניין הלינוקס לדעתי זה די מסריח

למרות שלא קונים PS3 למשחקי PS2 האפשרות עצמה הייתה נחמדה

אני לא יודע עד כמה באמת התמיכה בלינוקס ירדה בפועל, לדעתי עדיין אפשר יהיה להתקין(אלא אם היו שינויים משמעותייים בEFI של הקופסא).

התחושה שלי שסוני הורידה את התמיכה בלינוקס בגלל לחץ לא קטן של , נמאס לה שה-PS3 פוגע קשות במכירות שרתי ה-CELL שלה.

מה שכן מי שהיה מושקע בכל החברות שצצו כמו פטריות שמכרו ושרתי עיבוד שמורכבים מPS3ים הפסיד את ההשקעה שלו ככל הנראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש ניסיונות (נותן לי רעיון לחדשה לעתיד) :)

http://www.techradar.com/news/gaming/consoles/guest-column-don-t-fall-for-ps3-virus-alerts-602168

נו זה לא ניסיון בכלל

זה רק אומר שהדפדפן בPS3 צולע

אני לא יודע עד כמה באמת התמיכה בלינוקס ירדה בפועל, לדעתי עדיין אפשר יהיה להתקין(אלא אם היו שינויים משמעותייים בEFI של הקופסא)

סוני הכריזה שזה הופסק איך ולמה אין לי מושג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...