מחפש המלצה לסירטי אימה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לסירטי אימה

sagi_10

Recommended Posts

^^

Event Horizon? באמת? הבן אדם ביקש סרטי אימה, לא סרטי מד"ב בשנקל שלא שווים שעה מהחיים של אף אחד

ו-sphere סרט נחמד (אם כי, שוב, לא סרט אימה), אבל עזבו את הסרט, תקראו את הספר (וזה נכון תמיד, לא ספציפית לספר+סרט הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מחפש סרט אימה בו אתה מרגיש שכל רגע משהו עלול לקפוץ עלייך מהמסך,משהו בסגנון של "הטינה" או "הצלצול"

אומנם הם על הפנים אבל זה הז'אנר :)

נ.ב

בינתיים השגתי את "הניצוץ" ונצפה בו בקרוב :xyxthumbs: עוד המלצות בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה ותשפוט לבד. כל אחד והעצבים שלו.

אני זוכר ש- Event Horizon הוציא לי את הנשמה מהגוף בפעם הראשונה בחושך עם 5.1 בסלון ככה שהייתה אווירה רצינית.

אה, יש גם MIMIC ! אחלה סרט על מה יכולה אבולוציה לעשות לחרקים.

http://www.impawards.com/1997/mimic.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתדל להצטנע במילים,אבל הסיבה שאני מבקש מהזמן האחרון קשורה איך שהוא,בדרך פלאית כזו או אחרת למהירות ההורדה שלי :silly:

וסרטים מתחת לשנת 2007 קצת קשה למצוא "בחנות" עם תרגום עיברי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום שלישי ה-13 האחרון שיצא

חדר חשוך פול ווליום ב-5.1 ואתה תהנה מכל רגע :xyxthumbs:

13 games of death אם יש לך סבלנות לראות סרט בתאילנדית

המארח - דרום קוריאה

ההמלכה - של לארס פון טרייר ישן בדנית אבל מפחיד רצח

אנטיקרייסט של טרייר מפחיד רצח עד והגיע לרמה שפרסי דקל הזהב רצו לקבור אותו חי בגלל הסרט הזה

בעיקרון ההמלצה שלי היא לראות סרטי אימה מאסיה הם המקוריים והמפחידים ביותר שיש כיום בעשור האחרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בתור חובב סרטי אימה אני מרגיש מחוייב להכניס כמה שמות לרשימה -

הנוסע השמיני, ללא ספק - ספויילר -> היה בערוץ הסרטים באמצע הלילה לפני כמה ימים, בסצנה האחרונה שריפלי בתא המילוט וצריכה להכנס לחליפת .. אני לא מכיר בנאדם שלא עוצר את הנשימה לאורך כל הסצנה.

Event Horizon (סיוט-משהו-אופק) החזיק אותי באחלה סאספנשן לאורכו. בהחלט מומלץ. למרות שע"פ ביקורות רוב האנשים או שאהבו אותו מאוד או ששנאו. אני מהאוהבים.

The Thing של ג'ון קרפנטר, אחד החביבים עלי, יצא לי לראות אותו לא ממזמן. הסרט שמר על האיכות שלו למרות גילו.

מגרש השדים, עדיין מפחיד.. ראיתי את הגרסא המחודשת שלו בקולנוע כשהיא יצאה לפני כמה שנים, אני זוכר זוג זקנים שישבו בשורה מאחורי ואחד מהם קיטר "אני מתפלא שאין בכלל עירום בסרט שנקרא מ?גרש השדיים".

The Mist מ2007 הצליח לצמרר.

וכמובן מלתעות, שבגללו אני עדיין מסרב ללכת לים, רק בריכה. גם אז אני מתרחק מהפילטרים ברצפה.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Mist? אתה רציני?

ראיתי את זה לפני שבוע בערך והוא פשוט גרוע כל כך. הוא מסוג הסרטים שיש ב-2 בצהריים

בטלוויזיה בימי שבת שאתה רואה כי אין לך כוח להעביר ערוץ

והסוף שלו, אוי הסוף שלו, גרוע יותר מאשר סוף בסגנון של "ואז התעוררתי וגיליתי שזה היה רק חלום"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...