עוקץ בטלפון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוקץ בטלפון

freesoul23

Recommended Posts

לפני כמה דקות קיבלתי טלפון מאיזה בחור שהציג את עצמו בתור משה כהן ממד"א ואמר שהייתה תאונה בין אשדוד לבאר שבע ושיש פצוע שנתן לו את הטלפון שלנו ושאני אתקשר למודיעין של סורוקה ואבקש את ד"ר ולדימיר והוא יתן לי פרטים על הפצוע. הוא גם הביא לי את מספר טלפון של המודיעין לכאורה:

720544277670*

המספר היה מאוד חשוד (במיוחד הכוכבית בהתחלה) אז מצאתי באינטרנט את הטלפון של סורוקה והתקשרתי לשם והם אמרו לי שזה עוקץ של העברת קו הטלפון שלי למספר סלולרי שאני מקיש.

אם הייתי מקיש את המספר הזה אז היו יכולים לבצע שיחות על חשבוני.

אז נא להיזהר אנשים.

מי שכבר נפל בפח - ניתן לבטל ע"י הקשת 73*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתקשר למס' הזה ותראה מי זה עשה את הזה:

0544277670

אין לי שום רצון לדבר עם אשפה אנושית הזאת

אחרי חיפוש קצר באינטרנט אני רואה שעושים את זה כבר המון שנים, אני מתפלא שבזק לא המציאו פתרון לזה (כמו סיסמא אישית כדי להשתמש בשירות כוכבית 72).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה דקות קיבלתי טלפון מאיזה בחור שהציג את עצמו בתור משה כהן ממד"א ואמר שהייתה תאונה בין אשדוד לבאר שבע ושיש פצוע שנתן לו את הטלפון שלנו ושאני אתקשר למודיעין של סורוקה ואבקש את ד"ר ולדימיר והוא יתן לי פרטים על הפצוע. הוא גם הביא לי את מספר טלפון של המודיעין לכאורה:

720544277670*

המספר היה מאוד חשוד (במיוחד הכוכבית בהתחלה) אז מצאתי באינטרנט את הטלפון של סורוקה והתקשרתי לשם והם אמרו לי שזה עוקץ של העברת קו הטלפון שלי למספר סלולרי שאני מקיש.

אם הייתי מקיש את המספר הזה אז היו יכולים לבצע שיחות על חשבוני.

אז נא להיזהר אנשים.

קרה לי בדיוק אותו דבר לפני מספר חודשים. בפרט "סורוקה" ו"ד"ר ולדימיר". לצערי בזמנו לא חיכיתי שהוא יגיד לי את כל המספר אחרי ה 72*, ואמרתי לו שאם הוא מתקשר אלי שוב אני אתקשר למשטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ, אין לי ולו דבר אחד חיובי להגיד על משטרת , אבל בסיפור הספציפי הזה, מה אתה בדיוק רוצה שבמשטרה יעשו?

ורק לפרוטוקול, "בוא תגיש תלונה בתחנה", זה בשפת השוטרים "חסר לנו נייר טואלט בתחנה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסיפור הספציפי הזה, מסרתי (או יותר נכון הייתי יכול למסור) להם את הטלפון ממנו התקשרו אלי (שהתברר אח"כ מול כטלפון ציבורי). ברגע שיודעים מאיזה טלפון התקשרו, המשטרה יכולה לתפוס את המתקשר.

להוכיח שבעל המספר אליו מנסים להפנות את השיחות הוא שותף לעוקץ, זה לא דבר קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...