תוצאות בדיקה של חומרה עם CPU-Z - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות בדיקה של חומרה עם CPU-Z

nivezrati

Recommended Posts

אחים שלי אני לא יודע מה לעשות!

הורדתי את התוכנה CPU-Z כדי לראות את החומרה במחשב החדש שלי וראיתי שהזיכון הוא ddr-sdram pc3200-256 כפול2

כאילו שני סלוטים של הזיכרון הזה ביחד רשום לי שהם 512 MB השאלה שלי מזאת אומרת DDR-SDRAM?

הזיכרון שלי הוא SDRAM? או DDRAM? הלוח אם שלי הוא P4S8X-X האם הלוח הזה בכלל תומך -dual chanel ?

האם הזיכרונות שלי מביאים ביצועים יותר טוים מאשר בסלוט אחד מאוטו דגם רק במהירות 512MB?

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

DDR-SDRAM זה השם המלא של הDDR. כן תתיחס לזה וטוב שבדקת.

לא כולם יודעים מה יש להם ולפעמים נחרדים לגלות שהביאו להם SDRAM ישן.

בקשר ללוח, תבדוק במפרט שלו אבל לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המהירות הבאס של הזיכרונות שלי אם יש לי P4 2.6 533FBS ?

איך אני יכול לדעת של איזה חברה הזיכרונות שלי?(לא רשום עליהם)

והאם בכלל PC3200 משמעותי בלוח אם שלי? האם הDUAL נותן ביצועים משפורים במערכת שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את ההודעה שלי אולי ??? אמרתי שאין אצלך DUAL בכלל והלוח שלך הוא בעל צ'יפסט של SIS שתומך בבאס 533 מה לא מובן ? :-\

ואמרתי לך כבר שהזיכרונות שלך עובדים עכשיו על 333 MHZ הכוונה ל 2700 , למרות שהזיכרונות שלך הם 3200 שזה 400 MHZ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BAG200 סליחה לא שמתי לב פשוט ההודעה השניה שלך יותר מקיפה בכל מקרה תודה על התשובות אבל אני רוצה לדעת אם הזכרונות באמת לא מנוצלים כדאי להחליף אותם? כאילו הDUAL נותן כן הבדל מאשר בסלוט אחד במערכת שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני אומר לך שאין לך DUAL יש לך סתם שני סטיקים של זיכרון על הלוח ... כדאי לך להחליף את הזיכרונות רק אם תקבל החזר כספי אבל לדעתי הוא(ההחזר הכספי) לא שווה את ההחזר של הזיכרונות הנוכחיים שיש לך לכן תשאר עם מה שיש לך .

אבל זה שיש לך זיכרונות מהירים יותר נותן לך יכולת ואתה יכול גם לעבוד בתיזומנים מהירים יותר .

בקיצור לא יודע איזה נכה מחר לך את המחשב, אבל הוא עשה לך סלט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...