קניית מחשב נייד לחייל-תקציב של עד 2500 שח,מקסימום 3000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב נייד לחייל-תקציב של עד 2500 שח,מקסימום 3000

חן מ

Recommended Posts

שלום

אני צריך ייעוץ ברכישת לחייל

המחשב יהיה מיועד בעיקר לאינטרנט,מסנג'ר,ומשחקים

לא לשכוח שאני חייל ולכן שלא יעלה המון המון כסף

דרך אגב:אני גם מתכנן ללמוד באוניברסיטה עוד כחצי שנה,אז שהמחשב יהיה גם לעבודות משרדיות

תודה

לגבי משחקים אני מדבר על משחקים חזקים שירוצו על המחשב כמו COD החדש וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוי חח לא חשבתי על זה

אז איך אנשים מתחברים מהבסיסים שלהם לאינטרנט?קונים מודם אלחטוי כזה סלולארי ומתחברים איתו,לא?

באיזה תקציב אני אוכל לקבל מחב שגם יוכל להריץ משחקים חדשים בהגדרות טובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי חח לא חשבתי על זה

אז איך אנשים מתחברים מהבסיסים שלהם לאינטרנט?קונים מודם אלחטוי כזה סלולארי ומתחברים איתו,לא?

קח בחשבון שמודם סלולארי עולה לא מעט כסף, וכל עוד לא תשלם מעל 100 ש"ח לחודש-החבילת גלישה תהיה מאוד מוגבלת, ומהר מאוד תעבור את ההגבלה החודשית.

בנוסף, אתה אומר שאתה בקרוב משתחרר, ואני חושב שיאפשרו לך להתחייב רק לתקופה המקובלת-36 חודשים. אולי יתגמשו על שנה וחצי, אבל אני לא מאמין שחברת תאפשר לך להתחייב לפחות מחצי שנה, זה לא משתלם לה.

אם אתה משרת בלב אוכלוסייה אזרחית-הגיוני מאוד שתוכל להתחבר לבית שנמצא מסביב.

אני שירתתי בלב אוכלוסייה אזרחית (ממש לא משנה היכן), וחבר שלי תמיד קלט מבית באזור, שם הראוטר לא היה מאובטח.

אבל מיותר לציין שאם תשרת באיזה חור בנגב, סביר להניח שאינטרנט אחלוטי לא יהיה שם, ואם אתה מתכנן לחבר אותו לאינטרנט אזרחי בבסיס-תיאלץ "לבלות" קצת בכלא (מנסיון של אחד שהיה בבסיס שלי וניסה את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, אתה אומר שאתה בקרוב משתחרר

בקרוב משתחרר? רק לפני חודש הבנאדם התגייס!

ואכן, זה ממש לא חוקי להתחבר לאינטרנט אזרחי בבסיס צבאי (ולאינטרנט צבאי אף אחד לא יתן לך גישה, בטח ובטח שלא חיבור לאינטרנט ה"חיצוני").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חן. תהיה בטוח שהוא לא יודע.

:lol: :lol:

אוי חח לא חשבתי על זה

:lol: :lol: :lol:

אסף, באופן כללי, ההתחייבות לחברות הסלולר היא ל36 חודשים על המכשיר + 18 חודשים על חבילת הגלישה...

במידה ואתה משיג מודם סלולרי (לדוגמא פרסום שלי בTZ :P) אתה יכול לקחת סים ללא התחייבות לחבילה סלולרית... ואם לדוגמא מדובר על לקוח של אורנג' (עם המכשיר הפרטי) הוא יכול לקחת סים נוסף על אותו קו, שירות שנקרא ORANGE TWO (מיועד לסים לרכב בעקרון) ואז הוא יכול להגדיל את חבילת הגלישה למקסימום, ובכך הוא חוסך את ה25 שקל על חבילת הקו של המכשיר, וגם יש לו גלישה יחסית חופשית...

20GB זה הרבה, אבל כמובן תלוי בשימושים עצמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרוב משתחרר? רק לפני חודש הבנאדם התגייס!

ואכן, זה ממש לא חוקי להתחבר לאינטרנט אזרחי בבסיס צבאי (ולאינטרנט צבאי אף אחד לא יתן לך גישה, בטח ובטח שלא חיבור לאינטרנט ה"חיצוני").

הוא אמר שהוא עוד חצי שנה מתכנן ללמוד באוניברסיטה, אז לפי זה הסקתי שזהו המצב.

עד כמה שידוע לי, למעט בפתוחה אי אפשר ללמוד באוניברסיטה/מכללה בזמן שאתה בצבא (זה גם לא אפשרי ממש, פשוט בפתוחה רוב הלימודים הם בבית), אז חוץ מלימודים בפתוחה, אני לא חושב שיש עוד אופציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום משתחרר,אני משתחרר עוד 35 חודשים חחח

תשמע,כרגע אני הולך לשרת באיזור ירושליים,בשלושה חודשים הקרובים,בשטחים בקיצור

זה אני לא חושב נקרא איזור אזרחי או איך שאתה לא מכנה את זה

בלי מודם סלולארי ואם אני לא קרוב לאיזור שיש בו בתים,לא תיהיה לי בכלל דרך להתחבר לאינטרנט?

המודם הסלולארי הזה חייבים לקנות אותו עם יעני חבילה כזאת של סלולארי?

100 ש"ח לחודש אני מבין שאתה מתכוון עבור שיחות....אני חושב שאני יכול להגיע לסכום הזה כי יש לי חבילת חיילים בסלולארי

זה לא ממש קשור אבל כן אני מתכנן ללמוד בפתוחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, חן, ה100 שקל בחודש זה רק חבילת הגלישה הנורמאלית, בלי שום קשר לשיחות... וכן, מן הסתם אתה חייב חבילת גלישה כדי לגלוש ולא רק מודם - מה חשבת לעצמך?

על חיבור לא מאובטח לבתים אתה לא יכול לסמוך אפילו אם יש בתים בסביבה, וחיבור סלולרי בבסיס יכול לארגן לך צרות. תבחר.

ואגב, אמרתי את זה כבר בדיון על הלימודים ואומר זאת שוב עכשיו: עם חוסר היכולת שלך להסיק מסקנות פשוטות מעובדות פשוטות, ויכולת הבנת הנקרא של ילד בן 10 בערך - באמת, באמת שאין לך מה לחפש באוניברסיטה. אתה סתם תבזבז זמן וכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום משתחרר' date='אני משתחרר עוד 35 חודשים חחח

תשמע,כרגע אני הולך לשרת באיזור ירושליים,בשלושה חודשים הקרובים,בשטחים בקיצור

זה אני לא חושב נקרא איזור אזרחי או איך שאתה לא מכנה את זה

בלי מודם סלולארי ואם אני לא קרוב לאיזור שיש בו בתים,לא תיהיה לי בכלל דרך להתחבר לאינטרנט?

המודם הסלולארי הזה חייבים לקנות אותו עם יעני חבילה כזאת של סלולארי?

100 ש"ח לחודש אני מבין שאתה מתכוון עבור שיחות....אני חושב שאני יכול להגיע לסכום הזה כי יש לי חבילת חיילים בסלולארי

זה לא ממש קשור אבל כן אני מתכנן ללמוד בפתוחה...

[/quote']

הבנתי, סליחה על הבלבול :)

לגבי החבילות גלישה הסלולארית-זה תשלום חודשי, לא זמן אוויר.

אתה יכול להיכנס לאתרי החברות הסלולריות (אורנג', , פלאפון) ולראות את החבילות המוצעות. יש חבילות של 100 מ"ב ויש גם חבילות של 10 ג'יגה, וגם חבילה של ללא הגבלה, שתעלה לך 140 ש"ח בחודש.

שים לב שבאזור של השטחים יכול להיות שיהיו לך בעיות קליטה, ככה אמר לי נציג של בזמנו, כשהתעניינתי במודם סלולארי (בסוף וויתרתי).

בלי מודם סלולארי ואם אתה לא בקרבת אוכלוסייה אזרחית, לא תוכל לקלוט סביר להניח. בצבא אין שימוש בשום דבר אלחוטי, אפילו לא עכבר ומקלדת (את זה אני זוכר מהחפירות של הבטחון שדה כשהייתי בצבא P: ), ובטח לא (שווה בנפשך מה יכולים לעשות אם יפרצו לאינטרנט צבאי, וכשמדובר ברשת אלחוטית זה קל שבעתיים).

אם אתה בחבילת חיילים-אולי תנסה להגיע לאיזה הסדר

ושפשוף נעים :)

עריכה:

VIC-חיבור סלולארי בבסיס לא יכול לעשות לו שום צרה. אין שום חוק נגד זה, וכפי שהזכרתי בזה הרגע-שמעתי מספיק חפירות על בטחון שדה. כל עוד זה משהו פרטי שלו והוא מתחבר דרך מודם סלולארי פרטי, אין שום בעיה עם זה.

ולא צריך לצאת עליו-בסה"כ לא הבין כמה דברים ושאל שאלות. זה לא פשע, וזה בטח לא אומר שאין לו מה לחפש באוניברסיטה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...