אשכול תאריכי יציאות משחקים (מעודכן ל- 02/01) - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תאריכי יציאות משחקים (מעודכן ל- 02/01)

TheReaper

Recommended Posts

בחדשות אחרות- Borderlands למחשב נדחה בשבוע ויצא ב26 לאוקטובר (במקום ה20)

על פי המפיצה הם היו צריכים לדחות את המשחק בשביל "אופטימיזציות" (=אוי לא מצאנו באג כזה גדול ויקח לנו שבוע לתקן אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בכלל חושב שעיתוי השיחרור של המשחק הזה בעייתי.

כדאי שיחכו אחרי החגים אלא אם כן הם יודעים בוודאות שיש להם ACE רציני ביד.

רוב הגיימרים סביר להניח שיקנו את אחד מכותרי ההמשך הללו:

Pro Evolution Soccer 2010

Modern Warfare 2

Assassin's Creed 2

Left 4 Dead 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה, בקשר ל Alan Wake הוא יוצא למחשב!? או רק לקונסולות?..

???

כנראה רק לקונסולות

^^

די צפוי לא?

תמיד דופקים את הגיימרים של הPC...

מה התירוץ עכשיו? "אנחנו לא רוצים להוציא את המשחק מול MW2" או "יש לנו עוד אופטימזציות לעשות למשחק" ?

"זמן הפיתוח הנוסף יבטיח ששחקני המחשב יקבלו את חווית המשחק הטובה ביותר בלה בלה בלה בלה בלה אנחנו כבר לא יודעים לתכנת למחשב כי לקונסולות זה כל כך קל"

ולחדשות השמחות יותר-

splinter cell conviction קיבל תאריך יציאה 23/2/2010 כמובן תאריך יציאה לכל הגרסאות (=רק לX360... שחקני הPC יכולים לקפוץ)

וNinja blade (כמו Ninja gaiden רק לא) הולך לקבל פורט למחשב ע"י חברה רוסית כלשהי... יאי

והנה משהו שצרם לי בעין: ראיתי בכמה אתרי חדשות שכתבו על התאריך יציאה של ספלינטר סל את הצמד מילים "X360 exclusive" עכשיו אני מקווה שרק אתרי החדשות הפסיקו להחשיב את המחשב כפלטפורמה (לא ראיתי את זה בא....) ולא שהם יודעים משהו שאנחנו לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו..אני יודע שגות'יק 3 איכזב הרבה אנשים..אבל לא ציפיתי שתהיה כזו אפתיות למשחק החדש של פיראניה..אני מודה שגם אני סקפטי,וגם אני לא יוצא מעצמי מרוב ציפיה למשחק..אבל עדיין מסקרן מאוד לראות מה תהיה התוצאה הפעם..זה שהמשחק הוזהב בתאריך המקורי שהוכרז,בלי דחיות ארוכות ומוזרות כמו המשחקים בסדרת ג'ותיק זה כבר סימן טוב,לפחות ככה נראה לי..

אם לפשוט לפי הסרטונים,מדובר בעצם בג'ותיק 3 משופר..המנוע נראה דומה עד זהה לגמרי,שזה לא רע לדעתי,ועכשיו רק נשאר לקוות ששנתיים נוספות של אופטימיזציה ושכלול יוכלו להביא משחק שמממש(וואו,אני לא מאמין שזו מילה אמיתית :lol:) את הפוטנציאל האדיר של ג'ותיק 3,סדרת ג'ותיק והמפתחת פיראניה בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם טוענים שהם עשו "חודשים של תיקוני באגים"... אני פשוט לא מבין איפה הם מצאו את הזמן ליצור את המשחק (אני מניח שזה אותם אנשים שעשו את 3 לא?)

אני רק מקווה שהביצועים יהיו טובים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,השלישי,על אף האכזבה הכללית ממנו,עשה מכירות לא רעות באירופה וכמובן שבגרמניה..יכול להיות שהוא היה רווחי להם והספיק בכדי להגדיל את הסטודיו ולשכור עוד אנשים..קרוב לוודאי שגם המפיצה החדשה תרמה את חלקה..לא ממש אכפת לי מה הלך שם בפנים,אני פשוט מחזיק אצבעות שהמשחק יהיה טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

assassins creed 2 נדחה מנובמבר השנה לרבע הראשון של 2010

רק לגרסאת הPC כמובן

:s07:

http://www.gametrailers.com/news/assassin-s-creed-2-pc-delayed/1401

לגבות את דבריו.

הדחייה אגב, תקפה רק לגרסאת המחשב. של הפלטפורמות יוצאות במועד הצפוי נכון לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...