אשכול תאריכי יציאות משחקים (מעודכן ל- 02/01) - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תאריכי יציאות משחקים (מעודכן ל- 02/01)

TheReaper

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב , מסתבר שהקדימו את שיחרור Red Faction:Guerrilla והוא זמין כבר היום לכל מי שהזמין אותו בGAMESTOP וWALLMART.

זה לא מעודכן באתר שלהם אבל קרוב משפחה שלי בניו יורק אמר לי שזה נמצא בחנויות (הוא ראה את המשחק למחשב על המדף בוולמרט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם השני שלו הוא TIME OF SHADOWS (עדיף להשאיר אותו ככה כדי לא להזכיר את המשחק הראשון הגרוע למדי).

חיכיתי למשחק הראשון אבל הוא היה נפילה, הפעם החליפו מפתחת אז אולי יש סיבה לאופטימיות.

עוד משחקים שכדאי להוסיף לרשימה:

NBA 2K10

FIFA 10

Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition

Alien Breed Evolution

U-WARS

SHANK

SHATTERED HORIZON

METRO 2033: THE LAST REFUGE

TWIN SECTOR

THIS IS VEGAS

MERCENERY WARS

GROTESQUE:HEROES HUNTED צריך לעבור לקטיגוריית ON HOLD.

אגב, FALLEN EARTH יצא כבר די מזמן, יש כבר ביקורות עליו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FALLEN EARTH אכן יצא, לא ראיתי ביקורות אבל הניסיון שלי לשחק ב BETA נגמר מהר מאוד בבאגים ולאגים. חלק גדול מהבאגים סודרו אבל יש הרבה לאגים והרבה לאג גליצ'ים (משימות נדפקות כתוצאה מהלאגים וכו' ואז אי אפשר להמשיך לשחק וצריך להתחיל דמות חדשה).

I Am Alive כרגע לא בפיתוח (או שהם חזרו לעבוד :nixweiss:) בכל מקרה המשחק כניראה יצא ב Q4 2010-MID 2011 וגם זה רק אם לא יהיו בעיות נוספות.

O.T.

בקרוב משחקי ה Jedi Knight יהיו זמינים ב (גם אלה שפותחו על ידי LucasArts וגם אלה שפותחו על ידי RAVEN).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה-אתה בטוח שmercenery wars לא בוטל?

לא יודע, אבל רק בחודשים האחרונים בכלל שמתי לב אליו ברשימת המשחקים הקרובים לשחרור של גיימספוט :-\

מה שכן, BLOOD BOWL יצא כבר (קיבל ציונים לא רעים סביב ה - 75 באירופה).

גם לא הבנתי על אילו משחקי: R6, GHOST RECON ו - JAMES BOND מדובר ברשימה, לא שמעתי שום הכרזות עליהם (וגם אין להם שם כמו שאני רואה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...