צריך אישור על טמפרטורת מעבד לא בOC ותקלה עם ס& - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך אישור על טמפרטורת מעבד לא בOC ותקלה עם ס&

yz101

Recommended Posts

1. התקלה עם הספק:

כאשר הוא מחובר הלוח מקבל מתח, רואים לד קטן על הלוח נדלק.

אבל המחשב לא נדלק, רק אחת לכמה נסיונות הפעלה (בעיקר אם מרווחים בינהם) הוא עושה טובה ונדלק. יש לציין שמדובר בספק 400W ישן כל כך עד שאין לו מחבר 24 פינים אלא רק של 20 PIN בלוח 915GAV של אינטל כלומר לוח עם חיבור 24PIN + חיבור של 4 למעבד + חיבור מולקס נוסף על הלוח!

ניסיתי עם סטיק אחד של RAM, עם הכרטיס המובנה (בדרך כלל יש 7300GT) וללא כוננים מחוברים, וזה ממשיך אותו דבר.

המחשב היה דלוק ברצף כ3 חודשים. כיביתי אותו, אחרי מספר אתחולים של עדכון WINDOWS ופתחתי את המארז כדי לנקות אבק, לאחר מכן חיברתי כדי לראות שכל המאוררים מסתובבים, והוא כבר לא היה מוכן להדליק את המחשב באופן עקבי. מה שכן, כאשר שמים יד מאחורה להרגיש את האוויר שהיה יוצא מהספק, הוא היה יוצא חם הרבה יותר מאשר רוב המחשבים שיצא לי להרגיש. בדקתי לראות אם הגיע זמנו של הלוח במקרה, אין ולו קבל אחד שנראה אפילו טיפה לא תקין עליו.

השאלה: האם אפשר להניח שהספק בין ה6 הזה פשוט מת? (אני אנסה לחבר ספק אחר).

2. טמפרטורת המעבד:

המעבד הוא 4 3GHZ PRESSCOTT (ה530 אם אני לא טועה) בS775. בדקתי נBIOS (כשהוא עדיין כן איתחל) וראיתי שבמנוחה הוא יושב על טמפרטורה של בין 71-74 מעלות, (לכן החלטתי לנקות אבק) הקולר הוא פשוט של EVERCOOL. אני חושב שאני פשוט אחליף משחה תרמית, למרות שזה מוזר לי כי החלפתי משחה לפני שנה וחודשיים בערך.

השאלה: אני לא טועה פה, זו טמפרטורה גבוהה בלפחות 20 מעלות ממה שהוא אמור לעשות במנוחה לא?

עדכון:

החלפת ספק כן גרמה למחשב להידלק כל פעם, אבל POST לא היה, לאחר פירוק כל המחשב, וניקוי של הSLOTים של הזיכרונות המחשב סופסוף נתן אות חיים של צפצופים בהדלקה, ואחר כך גם נתן POST עם הזיכרונות. כלומר הספק בטוח היה דפוק, והמחשב הזה היה מלוכלך חבל על הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו... ? נשארה השאלה לגבי הטמפרטורה אם כך (?)

מקסימום "מומלץ" 80 - 85 C ישרוד גם ב - 90 C .

ניתן להוריד עד 15 - 20 C בתוספת/עם אוורור אופציונלי כולל שרוול אוורור לפרסקוט.

ידוע שמשפחת פרסקוט נוטה לחימום עודף.

אם תרצה סימוכין/ביבליוגרפיה, רק תגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...