מה נסגר עם הסידרה SWAT , עברו כבר 4 וחצי שנים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם הסידרה SWAT , עברו כבר 4 וחצי שנים

simonsix

Recommended Posts

ולא שמענו על הכרזה של SWAT 5 או משהו דומה

לצעירים שלא מכירים, זו היתה סידרה משטרתית טקטית מעולה

סוג של ריינבו-סיקס עד lockdown העלוב.

האחרון יצא באפריל 2005 בשם SWAT 4 ולמיטב זיכרוני די הצליח.

יש חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התחלת טוב למרות שגם SWAT 4 היה מעולה אבל המשפט השני שלך קצת... :screwy:

אני מניח שלא שיחקת ב Rainbow Six 3: Raven Shield

או כמו שרגילים לכנות אותו RS3

זהו משחק היריות הטקטי הטוב בכל הזמנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלת טוב למרות שגם SWAT 4 היה מעולה אבל המשפט השני שלך קצת... :screwy:

אני מניח שלא שיחקת ב Rainbow Six 3: Raven Shield

או כמו שרגילים לכנות אותו RS3

זהו משחק היריות הטקטי הטוב בכל הזמנים

האמת היא שלא יצא לי, קצת פדיחה :P

בזמנו היה לי P3 733 שבקושי הריץ מקס פיין 1 :nixweiss:

ככה שלא היה לי את התענוג לנסות, ומאז שכחתי מהמשחק.

שווה לנסות אותו למרות הזמן הרב שעבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SWAT3 ללא ספק היה המשחק הכי מהנה והכי מהפכני בסדרה הזו..שני המשחקים הראשונים היו בכלל משחקי הרפתקאות/פעולה תחת השם POLICE QUEST..הוא היה זה שהפך אותם לאקשן גוף ראשון טקטי ומעניין..כמו סדרת R6,אבל מעניין ונגיש יותר לאלו שאולטרה ריאליזם קצת קשה להם..

SWAT 4 אמנם היה גמכן נהדר,אבל הוא בסך הכל שיפר את מה שSWAT 3 עשה כמה שנים טובות לפניו..ועל כן,SWAT 3 FTW!

בכ"מ,בשנים שעברו מאז ששמענו על SWAT לאחרונה(2006 עם ההרחבה של הרביעי),SIERRA הפכה ממפיצה ומפתחת חצי עצמאית למשהו לא ברור,מעין עוזרת פיתוח שמרחפת לה אי שם במעמקי BLIZZARD..אני מניח שבגלל כל השינויים שעברו על SIERRA וVIVENDI במהלך השנים הללו(כל המיזוג של ,תוך כדי היפטרות מפרנצ'ייזים וחברות מסויימות) השאירו את המותג לוט בערפל..מה שכן אפשר להניח,הוא שאין הרבה סיכוי לSWAT נוסף במתכונת הקלאסית של משחק אקשן טקטי אמיתי..כי זה משחק שיעבוד רק במחשב האישי,וכידוע אין הרבה סיכוי שאיזושהי חברה תשקיע כיום במשחק שהוא רק למחשב..ככה שאני מניח,לצערי,שגם אם יהיה המשך לסדרה,יהיה מדובר בהפשך דליל למדי שיתמקד על אקשן טהור יותר מאשר על טקטיקה ומשחקיות מחושבת(בערך כמו ה"מהפך" שעשתה סדרת R6 עם VEGAS)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנחתי שזה מה שקרה כי המשחק הוא PURE PC

עוד הוכחה שהקונסולות פשוט הורסות את ענף הגיימינג והופכות אותו ל"עממי" :

תן לילדים לרוץ ולירות כי אחרת הם לא יהנו... :s07:

האמת היא שלא יצא לי, קצת פדיחה :P

שווה לנסות אותו למרות הזמן הרב שעבר?

שווה?

משחק חובה !

אני יודע שהגרפיקה מיושנת אבל אם תצליח להתגבר על זה תזכה לשחק באחד מהמשחקים הטקטים הכי גדולים שיצאו,

שיחקתי אותו בזמנו על רמה קשה ולקח לי לפחות 50 שעות לסיים אותו כי הייתי יושב שעות ורק מתכנן איך אני עובר את השלבים

המשחק מאוד מתסכל כי קל מאוד להיהרג אבל הסיפוק שאתה חווה בסיום כל משימה הוא משהו שחסר היום במשחקים

http://www.youtube.com/watch?v=ZUlNQSoGUmM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את SWAT 4 פיתחו 2K BOSTON ו-2K AUSTRALIA,שהן כידוע החלק הארי ממפתחות ביושוק..אחת מהן(או שכמה מהן..?)הודיעו לפני כמה זמן שהפרויקט הבא שלה(אחרי ביושוק 2) יהיה SHOOTER..אבל לצערי קשה לי מאוד להאמין שיהיה מדובר בסדרת SWAT..אמנם מדובר במותג חזק,אבל נראה שהוא די נשכח,וכיום,עם הכיוון שאליו הולכים משחקי הפעולה(וואו! יש מערכת COVER במשחק?!?! זה משחק טקטי!!!11) נראה של SWAT אין ממש מקום באור הזרקורים..אבל נחיה ונראה,אולי עוד נופתע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ביושוק הראשון פיתחו במשותף 2K BOSTON,2K MARIN ו-2K AUSTRALIA,ועל כן את מירב המשחק פיתחו החברות המדוברות,שפיתחו גם את SWAT 4.

את ביושוק 2,אגב,מפתחים כל השלושה הנ"ל,ועוד מפתחת נוספת,ARKANE STUDIOS.. :nixweiss:

הנה הלינק להצהרה על הפרוייקט הבא של המפתחות,וגם של עולה הספקולציה שמדובר במשחק חדש לסדרת SWAT:

http://www.gamespot.com/pc/action/bioshock2/news.html?sid=6215034&mode=all

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני לא חושב שהמותג SWAT גווע בל נשכח כי לא מעט שחקנים כן היו רוצים כותר חדש לסידרה

http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?swat5

וכמו שאני רואה וטוען את זה שמשחקים הולכים ונעשים יותר מדי "קלים" ולא מאתגרים באשמת החברות הגדולות

משום שהקהל הצעיר לא מכיר משהו אחר ועובדה שבשלוש שנים האחרונות לא יצא משחק יריות טקטי אחד

(RSV2 לא נחשב כי הוא כבר ממש לא מאתגר למרות שהוא מהנה...)

ובעיקר משום שהמשחק חייב לעבור קודם את מבחן הקונסולות ורק אז PC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...