מתלבט בין שני מחשבים DDR2 או DDR3 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני מחשבים DDR2 או DDR3

Kizu

Recommended Posts

Kizu,

אני תמיד שמח לעזור, אבל אתה פשוט מתעלם מהעניין העיקרי: למחשב משחקים בתקציב מוגבל (גם 10000 זה תקציב מוגבל...) לא לוקחים מעבד יקר וכ.מ. בינוני מינוס. למחשב של 3000 ש"ח גם לא לוקחים ולוח תומך, נקודה. אם אתה לא מאמין לי ולbe (0_0) ben, אתה מוזמן לעשות חיפוש קצר במדור הזה ולראות שזו ממש לא רק הדעה שלנו...

על רוב השאלות שבהודעתך הלפני-אחרונה כבר ענינו. אם אתה רוצה תשובות על השאר, אז הנה:

1. אין שום דבר נסיוני בE7500. אם אתה מתייחס למילה TRAY, הרי שאין לה שום קשר למילה TRY (נסיון). מדובר פשוט במעבד שנמכר ללא הקרור הבסיסי של , ולכן נכלל במפרט הרלוונטי קרור טוב יותר (אם כי be (0_0) ben - הרי אף אחד לא הולך לעשות למחשב הזה OC. למה להסתבך?).

2. היא ממש לא "החברה הכי טובה". לכל חברה יש לוחות טובים ולוחות גרועים. ברוב המוחלט של הלוחות גיגהבייט טובה לא פחות.

3. אין לך מה להשקיע בלוח P45. לשימושים שלך ולשאר קונפיגורציית המערכת אין לו שום יתרון על פני לוחות P43 - והאמת שללא OC, יש להם אפילו מעט מאוד יתרונות על לוחות P31 הישנים שעוד נמכרים...

4. הספק שנתנו ממש אינו חלש. אל תסתכל על הWATTAGE הכללי - ככה לא משווים ספקים. תלמד לקרוא את האותיות הקטנות - אתה מוזמן לעיין בסטיקי במדור ספקים ומארזים.

5. בלי OC למערכת, ואפילו עם OC אבל עם מעבד שאינו FSB1333 (ה8400 דווקא כן, השניים שהמלצנו לא) מאוד חבל להשקיע בזכרונות מהירים יותר ממה שצריך.

ולמפרטים בהודעה האחרונה, חוץ ממה שנאמר:

1. אם כבר ממש בא לך על ה9800GT מסיבה לא ברורה, אין שום טעם בעולם לקנות גרסת 1GB. היא לא מוסיפה כלום על פני ה512MB הרגילים. שים גם לב שהיא מייקרת את הכרטיס כמעט ב50% - לרמה של כרטיסים חזקים בהרבה כמו זה שכללנו לך במפרטים.

2. אני רואה שאה נעול על המארז הזה. מארז זה לא רק עניין של טעם ותקציב - יש גם את עניין האוורור, ובמובן הזה הסופראנו מפגר קצת אחרי אחרים במחירו.

ואחרי כל האמור - יש לי הרגשה שאה תחזור אלינו עם מפרט עם E8400 ו9800GT, שעלה יותר משתכננת ונותן 60% מהביצועים במשחקים ממחשבים אחרים בתקציב דומה. אם זה אכן יקרה, אל תבוא לפה להתלונן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את כל מה שכתוב מעלי וגם מוסיף:

פותח הדיון, אל תתן לחנות להכתיב לך את המפרט. תקנה את מה שהכי משתלם לתקציב שלך, ואם אין לחנות את מה שאתה רוצה - לך לאיפה שיש.

לא מעט אנשים פה אומרים לך כולם את אותו הדבר, אבל אתה מסרב להקשיב: אפשר להוציא מפרט הרבה יותר טוב מהמפרטים שהבאת מאייבורי בפחות כסף!

אם אתה לא כל כך מבין בחומרה זו עוד סיבה להסתמך על מה שאומרים לך אנשים בעלי ידע ובלי אינטרס למכור לך רכיב כזה או אחר. כל אחד מהמפרטים שקיבלת פה יותר טובים מהמפרטים שהבאת ואני לא נכנס איתך אפילו לוויכוחים של "למה לא לקנות עכשיו DDR3" וכו'. ב 3000 ש"ח אפשר להוציא מפרט מעולה למשחקים :

מעבדים

INTEL PENTIUM DUAL CORE 2.8GHz E6300 SLGU9 - TRAY ¤432

פתרונות קירור למעבד

Xigmatek HDT-S963 H.D.C CPU Cooler ¤116

לוחות אם

Gigabyte GA-EP43-DS3 ¤448

מארזים

Antec Three Hundred No P/S Black Midi ATX Case ¤316

ספקי כח

SeaSonic 500W SS-500ET-APFC-F3 ¤348

זיכרונות

G.skill DDR2 4096MB 800MHZ PI CL5-5-5-15 ¤295

כוננים קשיחים

Western Digital WD5000AAKS 500GB SATA2 7200rpm 16MB Hard Drive ¤288

כרטיסי מסך ATI

PowerColor ATI Radeon HD4850 512MB DDR3 PCIe ¤556

כוננים אופטיים

צורב פנימי DVD+\-RW X 22 תוצרת SAMSUNG דגם SH-S223F SATA ¤125

שרותי מעבדה

הרכבה של מחשב חדש, כולל בדיקות מקיפות לחומרה במאמץ ¤75

סה"כ מחיר לכל המוצרים:¤2999

המפרט הורכב באתר:

TMS&FOX We Build It, You Play It

תקשיב לאנשים שמנסים לעזור לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה צודק, תלוי ברזולוציה של המסך. אם המסך עד 1440X900 , אז HD4850 יספיק מעל ומעבר. חוץ מזה - אתה בעצמך נתת GTS250 במפרט שלך, אז מה עושה את ה 4850 חלש יותר?

ב 1680X1050 כבר הייתי שוקל HD4870 שאפשר להשיג באיזור ה 850 ש"ח. למרות שגם 4850 סוחב יפה מאוד ברזולוציה הזו.

פותח הדיון - איזה מסך יש לך? מה הרזולוציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה - אתה בעצמך נתת GTS250 במפרט שלך, אז מה עושה את ה 4850 חלש יותר?

העובדה שבמבחנים השוואתיים הוא נותן כ20% פחות FPS? ::)

ואגב, 4870 1GB עולה 850 ש"ח. גרסת ה512MB עולה 50 שקל פחות ונותנת ביצועים זהים כמעט - ובכל מקרה מדובר על תוספת ביצועים של כ10% לעומת ה250GTS תמורת 100 שקל, שהם כ17% מהמחיר. שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה חבר'ה באמת שאיכפת לי מהדעה שלכם וזאת הסיבה שאני כאן מבקש את עזרתכם,

פשוט בתאכלס אחרי בדיקות שלי כמישהו ללא ידע מקצועי, ראיתי מה יותר מתקדם ומה פחות,

והלכתי עם ההיגיון ופחות עם ההתאמות, כאן אני זקוק לכם, היום הזמנתי מחשב באייבורי אבל אני מבטל את העסקה כי יצא יותר מדי וראיתי קצת באיחור את מה שרשמתם כאן, כל העסקה הוציאה אותי עם מינוס 4,195 ש"ח הרבה מעבר לתקציב שלי.. ובשביל מה שאלתי את עצמי? אני אפילו לא גיימר, ואתם לא חושבים שהמפרט טוב,

שמתי לב שאתם מתייחסים אלי כאילו המחשב למשחקים.. אז ככה עדיף שאחדד, אני משחק במחשב בעיקר באינטרנט מה שלא דורש כרטיס מסך,

המשחקים היחידים שלא קשורים לאינטרנט הם Football Manager, שאני רוצה שיעבוד מהר, Sims 3 לחברה שלי שיעבוד בצורה מושלמת וזהו בתאכלס, בשביל משחקים יש לי XBOX360, אני פשוט רוצה מחשב מהיר שהכל יעבוד בצורה טובה מאוד, שווינדוס 7 יטוס לי, עם אחד מהמשחקים שאמרתי ביחד עם אימיול וטורנט, קיצר מחשב טייס שלא אצטרך לשדרג עוד שנתיים שלוש... המחשב בעיקר בשביל אינטרנט, מספר משחקים לא הכי כבדים, ומתאים בצורה טובה לשיתוף קבצים, כלומר מהיר, עם הרבה שיחזיק כמה שיותר שנים ושלא אצטרך לשדרג אותו בקרוב, לא חייב להיות מחשב ב-3 אלף, אם אפשר לבנות כזה באלפיים, אשמח מאוד למפרט שיתחשב בעובדות שנתתי, תודה רבה על העזרה מאוד מעריך, קווין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת את כל העזרה שאפשר לתת. אתה ממשיך לעמוד על שלך, ודוחה את הצעות העזרה שלנו. אתה יודע מה אני חושב? אתה לא באת לפה לחפש עזרה או ייעוץ. באת לקבל "אישור" לדעתך, וכעת כשלא קיבלת אותו אתה נלחם להשיגו בכל זאת. יש לי חדשות בשבילך: התשובה שקיבלת לא תשתנה. המפרט שאתה נעול עליו, עם הE8400 והDDR3 ימשיך להיות מבוזבז ולא משתלם. לא ב3000 ובטח שלא ב2000 (ולפני רגע הבאת בכלל מפרט ב4000)...

ואתה יודע מה? אני אישית עצבני כי גרמת לי לבזבז זמן סתם, כששאלת שאלות בלי שום כוונה להקשיב לתשובות. ראו הוזהרתם, שאר באי הדיון. עכשיו אתה יותר ממוזמן להסתדר לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת את כל העזרה שאפשר לתת. אתה ממשיך לעמוד על שלך, ודוחה את הצעות העזרה שלנו. אתה יודע מה אני חושב? אתה לא באת לפה לחפש עזרה או ייעוץ. באת לקבל "אישור" לדעתך, וכעת כשלא קיבלת אותו אתה נלחם להשיגו בכל זאת. יש לי חדשות בשבילך: התשובה שקיבלת לא תשתנה. המפרט שאתה נעול עליו, עם הE8400 והDDR3 ימשיך להיות מבוזבז ולא משתלם. לא ב3000 ובטח שלא ב2000 (ולפני רגע הבאת בכלל מפרט ב4000)...

ואתה יודע מה? אני אישית עצבני כי גרמת לי לבזבז זמן סתם, כששאלת שאלות בלי שום כוונה להקשיב לתשובות. ראו הוזהרתם, שאר באי הדיון. עכשיו אתה יותר ממוזמן להסתדר לבד.

לא מבין את העצבים שלך, אי אפשר להבין את כל בני האדם בעולם, אנשים שונים, כנראה שניסיתי להשיג אישור, אחרי שלא קיבלתי, עשה לי בלאגן בראש, ואני רק מנסה לסדר אותו, המחשב שהצעת לי בהתחלה באשכול, אתה בטוח, שהמחשב שנתת הוא מחשב שהחלקים בו עובדים טוב ביחד, המחשב שקט ועמיד לטווח ארוך? תגיד לי שכן ואני לוקח אותו, אם כי, כתבתי לך הודעה פרטית מקווה שתענה, אני מבקש שתעזור לי אונליין אם יהיה לך זמן פנוי בשבילי, נרכיב ביחד מפרט עם כל העובדות לגבי העבודה שלי עם המחשב...

אגב SKYPC אתר ממנו נתת את החלקים, אתה ממליץ על החנות? אולי אפילו להזמין באינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...