אינטרנט סלולרי במחשבים ניידים-שאלות... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט סלולרי במחשבים ניידים-שאלות...

wta

Recommended Posts

אילו חברות מציעות את השירות הזה? מה טווח המחירים? איך זה בדיוק עובד? האם אפשר להכניס מודם סלולרי לכל , או שצריך להיות חריץ בשביל זה?(איך הוא נקרא אם כן?) האם הגלישה חלקה וטובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן.

בזמנו ביררתי על כך, אז אני יכול לעזור לך קצת... :)

1. אורנג', , ופלאפון. לגבי מירס אני לא בטוח

2. המחירים נעים בין כמה עשרות בודדות למהירות הורדה והעלאה נמוכה יחסית יחד עם חבילת גלישה של כמה מאות מגה בייטים בודדים בחודש ועד מעל 100 ש"ח למהירות גבוהה עם חבילת גלישה של כמה ג'יגות.

היחידים שמציעים סלולארי ללא הגבלת גלישה הם , וזה יעלה לך 140 ש"ח בחודש. שאר החברות מציעות גג עד 10 ג'יגה בחודש, במחיר של אזור ה-130 ש"ח לפי הפעם האחרונה שבדקתי. שים לב שכל חריגה תעלה לך כסף, והרבה

3. אפשר לכל מחשב. זה סטיק לכל דבר

4. ברוב המקומות בארץ הגלישה אמורה להיות טובה. ידידה שלי גולשת עם זה ברכבת, באוטובוס, וסתם בכל מיני מקומות שהיא מבלה בהם. כמובן שאם תהיה במדבר יהודה באיזה נחל נידח, כנראה שלא תקלוט טוב.

באופן אישי, וויתרתי בסופו של דבר על האינטרנט הסלולארי, מכמה סיבות:

1. המחיר גבוה מדי לטעמי עבור מה שמקבלים. זה לא שאני לא יכול בלי בנסיעות, ורוב הזמן אני במקומות שיש לי קליטה אלחוטית, כך שלשלם כל כך הרבה נראה לי מוגזם, מה גם שזו התחייבות של 36 חודשים

2. -למיטב הבנתי, האינטרנט הסלולארי טוחן בערך פי 3 מה-WIFI

3. חבילת הגלישה-אין לי כוח לחשוב על העניין שאני מוגבל בגלישה, בידיעה שכל חריגה קטנה תעלה לי ים כסף. כמובן שיש את החבילה ללא הגבלה של סלקום, אבל שמעתי כבר תלונות של לקוחות על ניתוקים מצידם, ובכלל אני לא אוהב את החברות , וגם לא אוהב להיות תלוי בגחמות שלהן

בשורה התחתונה-על פניו זה נראה לי טוב, אבל התמורה למחיר היא נמוכה מדי לטעמי, וקח בחשבון שאתה מתחייב ל-3 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק להוסיף קצת למה שנאמר:

3. אפשר לכל מחשב. זה סטיק USB לכל דבר

האופציה של ה-USB תמיד קיימת. אם יש לך במחשב חריץ PC Card / Express Card, אפשר גם לקחת מודם באחד מהחיבורים הנ"ל במקום ה-USB. זה לא כזה עקרוני איזה מודם לוקחים.

4. ברוב המקומות בארץ הגלישה אמורה להיות טובה. ידידה שלי גולשת עם זה ברכבת, באוטובוס, וסתם בכל מיני מקומות שהיא מבלה בהם. כמובן שאם תהיה במדבר יהודה באיזה נחל נידח, כנראה שלא תקלוט טוב.

מידי פעם ברכבת יש ניתוקים באזורים מסוימים (כמו שיש ניתוקים בסלולרי). אבל זה לא קריטי ולרוב חוזר תוך כמה שניות.

2. סוללה-למיטב הבנתי, האינטרנט הסלולארי טוחן סוללה בערך פי 3 מה-WIFI

טוחן הרבה, כן.

3. חבילת הגלישה-אין לי כוח לחשוב על העניין שאני מוגבל בגלישה, בידיעה שכל חריגה קטנה תעלה לי ים כסף. כמובן שיש את החבילה ללא הגבלה של סלקום, אבל שמעתי כבר תלונות של לקוחות על ניתוקים מצידם, ובכלל אני לא אוהב את החברות סלולר, וגם לא אוהב להיות תלוי בגחמות שלהן

כל עוד אתה מבין למה זה מיועד, מעשית, אתה לא מוגבל. אם אתה לא משתמש בזה להורדות קבצי ענק, אין סיכוי שבגלישה רגילה ומזדמנת תעבור את ה-10G. אפילו לא את ה-. במקרה החריג שכן, החבילה של עדיפה, כי למרות שהם יכולים לנתק אותך, לפחות לא יחייבו אותך על סכומי עתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבה מעניינת ללא ספק, למרות שלכאורה קשורה לחבילות הגלישה המצורפות למכשירים הסלולריים ולא לחבילות הגלישה שמקבלים עם רכישת מודם (למרות שמבחינה טכנית זה היינו הך). אם הבנתי נכון, המטרה של סלקום בחסימה הזו היא דווקא לגרום ללקוחות לרכוש חבילות גלישה כלליות. לא שזה משנה...

בכל מקרה, מועבר לפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...