דרכים להפטרות מהיצור המגעיל ביותר בעולם (ואני לא מדבר על מיקי בוגנים)-המקק - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרכים להפטרות מהיצור המגעיל ביותר בעולם (ואני לא מדבר על מיקי בוגנים)-המקק

Cha0stAlker

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אצלינו יש דגיג כסף הסוכר (לא כדאי לכם לגגל) אבל מקקים?!

לא שאנחנו בתחרות "למי יש יותר גדול" אבל כאשקלוני שמגיע מדי פעם לחוף הים ..

קיבלתי שם פעם כזה ביס מ נדל ....שג'וקים כבר ממש לא מפחידים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאנחנו בתחרות "למי יש יותר גדול" אבל כאשקלוני שמגיע מדי פעם לחוף הים ..

קיבלתי שם פעם כזה ביס מ נדל ....שג'וקים כבר ממש לא מפחידים אותי.

איזה ביס חטפתי פעם מפדרר... אתה לא מבין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בתכשירים למריחה על העור.. (את החומר הזה נגד היתושים זה עוזר"קיש תוש")

שמן אקליפטוס גם הוא יעיל בהברחת יתושים. ניתן להשתמש בשמן המפוזר במכשיר האדים, ולטפטף מעט על המיטה/שמיכה.

תבלין ציפורן לא טחון - לוקחים קמצוץ ושמים בצלחת (בלי מים ובלי תוספות אחרות - פשוט כך)

"מוסיגארד" - עשוי מאקליפטוס ולימון - מדובר בחומר לא רעיל עשוי מחומרים טבעיים בלבד ולא גורם לגירויים

"ג'ל דאפיס" מתוצרת הומגליל - ג'ל עשוי ממוצרים טבעיים בלבד, יש אחד למניעה (אריזה עם פס ירוק) ואחד להרגעה (אריזה עם פס צהוב).

להרגעה

פניסטיל, יתושן פלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בתכשירים למריחה על העור.. (את החומר הזה נגד היתושים זה עוזר"קיש תוש")

שמן אקליפטוס גם הוא יעיל בהברחת יתושים. ניתן להשתמש בשמן המפוזר במכשיר האדים, ולטפטף מעט על המיטה/שמיכה.

תבלין ציפורן לא טחון - לוקחים קמצוץ ושמים בצלחת (בלי מים ובלי תוספות אחרות - פשוט כך)

"מוסיגארד" - עשוי מאקליפטוס ולימון - מדובר בחומר לא רעיל עשוי מחומרים טבעיים בלבד ולא גורם לגירויים

"ג'ל דאפיס" מתוצרת הומגליל - ג'ל עשוי ממוצרים טבעיים בלבד, יש אחד למניעה (אריזה עם פס ירוק) ואחד להרגעה (אריזה עם פס צהוב).

להרגעה

פניסטיל, יתושן פלוס.

תזכיר לי ממתי אנחנו מדברים על יתושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בלזעזע עסקינן, אז הבחור הכי מרושע בבלוק http://he.wikipedia.org/wiki/נדלים

אתה יכול לגדל כמה כאלה ולשחרר בבית, הם יותר סדיסטים מהבחור ששפך אקונומיקה על הגוק וצפה בו נפרד מהעולם.

אגב החבוב הזה נקרא centipede באנגלית ואם תחפש ב-טוב, תוכל לראות דברים באמת מזעזעים, בין היתר נדל אוכל עקרב, נדל אוכל עכביש, נדל אוכל עכבר :P

ועוד מעט, אם תענה לעצתי יש לי תחושה שיהיה סרטון נדל אוכל בן אדם ( ובפרט חולה נפש מHWZONE)

חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי יעילה זה לקנות חתול בית וזהו..

פעם כשהיה לי חתול אז כול פעם הייתי תופס אותו משחק כדורגל עם הגו'ק ואז אוכל אותו [למרות שיש לו אוכל משלו כנראה זה מהטבע שלו]

לא צריך שום תרסיס שום מים חמים ושום ריח לא נעים :) חתול מגיב הכי מהר, רואה את הגו'ק ומתחיל לשחק איתו עד שהוא מנחית את המכה האחרונה

ובתאבון :xyxthumbs:

דוגמא להמחשה -

xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי יעילה זה לקנות חתול בית וזהו..

פעם כשהיה לי חתול אז כול פעם הייתי תופס אותו משחק כדורגל עם הגו'ק ואז אוכל אותו [למרות שיש לו אוכל משלו כנראה זה מהטבע שלו]

לא צריך שום תרסיס שום מים חמים ושום ריח לא נעים :) חתול מגיב הכי מהר, רואה את הגו'ק ומתחיל לשחק איתו עד שהוא מנחית את המכה האחרונה

ובתאבון :xyxthumbs:

דוגמא להמחשה -

xD

ואז הוא יצטרך לסבול חתול, מה יצא מזה? :s07: [אתם לא יכולים להגיד שחתול זה לא חיה מעצבנת]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...