הפרעות בחשמל בכל פעם שהמזגן מפעיל מחדש את המדחס - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרעות בחשמל בכל פעם שהמזגן מפעיל מחדש את המדחס

Vatos-Locos

Recommended Posts

הבעיה הזאת תמיד הייתה לך או שהתחילה לאחרונה?

אני לא איש מזגנים מומחה אבל לדעתי יש לך בעיה בקבלים של המדחס אלה שאמורים לעזור לו להיכנס לפעולה ולמנוע את מה שקורה אצלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

תזמין טכנאי מזגנים נורמלי שיחליף לך את הקבל במדחס, אם הקבל לא גדול מספיק או שהוא התפוצץ

המדחס ידרוש כמות גדולה של אמפר למשך זמן גבוה יותר בהתנאה מה שגורם לתופעות שאתה חווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פשוט תחבר את המדחס לחשמל של הבית של השכנים או משהו ?

או שתשים לו איזה גנרטור , או קולטים סולאריים , שיעבוד מהשמש ולא מהחשמל .

או שתחבר את המדחס עצמו לאל פסק , ולא את היחידה הפנימית .

בכל מקרה , לא הייתי מקשיב לעצות שלי בעצמי , והייתי נראה לי מזמין איזה חשמלאי/מזגנאי נורמלי שיסדרו את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיך שאני מבין את התגובות כאן (חוץ משל יאבל שהפסקתי להתיחס לתגובה שלו עוד במילה "אולי") להזמין חשמלאי לא יעזור לי, אני כנראה אקרא לטכנאי של אלקטרה שיבדוק את זה, הטכנאי מזגנים שהיה אצלי עד עכשיו זה מתקין מוסמך או מפיץ מורשה שלהם, אבל מחברה פרטית.

בקשר למתי הבעיה התחילה, אין לי מושג, יכול להיות שזה היה מאז ומעולם, פשוט בחדר הזה עד לפני כמה חודשים היה לי רק ATP3 שלא מושפעים מהבעיה הזאת (גם עכשיו הם בחדר ולא מושפעים מהמזגן), כשהוספתי את ה-Z5500 אז התחילו הרעשים (הלוג'יטק הם לא הבעיה, כי גם האל-פסק נותן צפצוף קטן בכל פעם וגם אחד המסכים שמחובר ב-VGA נותן היבהוב קטן באותו רגע, אבל זה לא ממש מורגש\מציק כמו הרעש מהרמקולים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...