רמקולים למחשב - Creative T20. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים למחשב - Creative T20.

Netanel o_0

Recommended Posts

סוף סוף יש קצת כסף, אז החלטתי לקנות רמקולים.

אני אשתמש בהם כמעט אך ורק למוזיקה (אני רואה גם סרטים ומשחק קצת, אבל אם אני מסתדר עם - לא תהיה לי שום בעיה עם זוג רמקולים),

לכן אני מתכנן לקנות זוג סטריאו נחמד ולא סראונד 5.1 בינוני.

כמו שאמרתי, זה מיועד בעיקר למוזיקה - בעיקר רוק על גווניו (ללא מטאל. כמה לדוגמא: לדזפ, רדיוהד, פינק פלויד, TVOTR והמון להקות אינדי), קצת בלוז וFאנק (ב.ב. קינג, גארי מור, קלפטון, פרינס וכו'). ופה ושם קצת אלקטרו (Simian Mobile Disco לדוגמא) וקצת שחורה וג'אז/פיוז'ן.

הרמקולים יהיה בחדר (ממ"ד) בגודל של איזה 3X4 (ניחוש), ואני לא נוטה לשמוע בווליום שמרעיד לי את החדר.

לא יודע אם החיסרון בסאב ב2.0 יפריע לי כ"כ. אני לא מחפש את הבאס הנמוך ביותר שאפשר למצוא.

תקציב - איפשהו סביב ה600. בהתחלה חשבתי ללכת על MX5021, אבל החלטתי שזה פשוט לא מתאים לי. אני יכול להסתפק במשהו הרבה יותר זול.

בינתיים ראיתי את הביקורת של אנטולי לCreative GigaWorks T20, ואני בהחלט נוטה לכיוון.

יש עוד דגמים שמומלץ לבדוק בתקציב הזה?

מה לגבי דגמים סביב 300-400 שקל למקרה שאני אחליט להוציא פחות?

הנה כמה דגמים שמצאתי - מה דעתכם עליהם?

Creative T20

Microlab SOLO6

Altec Lansing VS2421

Logitech Z4

אשמח לקבל המלצה לדגם עד 600 שקל ולדגם ב300-400 שקל.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאין לך תקציב יותר גדול קצת אחי, כי הייתי ממליץ לך בחום אפילו לא בחום.. הייתי אומר לך

שבכסף הזה אין יותר איכותיים מזה :

Altec Lansing MX5021

יש לי אותם קצת פחות מחודש ואין דברים כאלה פשוט איזה צליל נקי.... הכול החל ממוזיקה [ אני גם שומע מטאל ]

עד למשחקי מחשב, .... פשוט מדהימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאין לך תקציב יותר גדול קצת אחי, כי הייתי ממליץ לך בחום אפילו לא בחום.. הייתי אומר לך

שבכסף הזה אין יותר איכותיים מזה :

Altec Lansing MX5021

כמו שאמרתי, חשבתי עליהם בהתחלה, אבל החלטתי שזה קצת יקר בשבילי, אני מעדיף גם לחסוך לכרטיס קול טוב ואני אסתדר עם רמקולים זולים יותר.

תאמין לי שראיתי את הת'רד הזה. ראיתי כל ת'רד בנושא. הSOLO6/7 לא מתאימים לי ממש.

מעבר לזה שהם מעל התקציב שלי (לפחות מבדיקה שעשיתי) הם גדולים מדי וזה ממש לא יסתדר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...