• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

minimi

אפליקציות לפלאפון

6 תגובות בדיון זה

שלום לחברי הפורום (אינני יודע אם זה הפורום הנכון אז סליחה מראש)

אני מעוניין לדעת האם ניתן לעשות רווח כספי מ"המצאת" חדשה לפלאפון אם כן איך עושים זאת למי פונים וכו'

תודה על עזרתם

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה על תגובתך

לצערי אין לי את הידע התיכנותי הדרוש כדי לפתח אז השאלה שלי האם קיים גוף שאליו אפשר לפנות לעזרה או שמה עלי לחפש שותף שמבין ומשם להמשיך הלאה?

נ.ב מה סדר הגודל של הרווחים מפיתוח זה לפני כמות הורדות או מה?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1.אפשר למצוא מתכנת שיעבוד בשבילך (אתה תשלם לו שכר) ותתחלקו ברווחים... מודעות דרושים זה מה שאתה מחפש

2.אם אתה מכניס את התוכנה שלך לשירות ההורדות וקובע מחיר (ITUNES של לדוגמא) אתה מקבל אחוז מסויים מהמחיר על כל קנייה

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תתלבש על איזה חבר שמבין בעניין.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• וידאומטים? איפה אתה חי? בשנות השמונים?
    • מה עושים במקרה שזה לא מעדכן קושחה? יש הודעת שגיאה כאשר אני לוחץ על שדרוג הנה תמונה
    • ביפאן עד היום לא מאוד נהוג שהאישה עובדת. מצופה שהבעל יפרנס. לכן החציוני שם נמוך (כי מתייחסים לשכר של הבגירים, אני מניח, לא של הגברים לבדם). ויפאן היא לא באמת כלכלה חזקה - היא כלכלה על מסלול התרסקות שכל מה שמחזיק אותה בחיים זה הנאמנות של האנשים היפאנים שעדיין קונים את אגרות החוב היפאניות בריבית נמוכה. חפש על זה נתונים ותופתע.   שוב, להסתכל על נתוני שכר חציוני לבד זה חסר משמעות. זה כמו להגיד שזה מספיק שיש לך 50 אלף דולר בבנק. "מספיק למה" - זאת השאלה. זה בהחלט מספיק אם אתה רוצה לצאת למסעדה, ולא מספיק אם אתה רוצה לקנות דירה. את השכר החציוני צריך לבדוק בהשוואה ליוקר המחיה - שהוא שם כללי לכלמני מדדים שמנסים למדל כמה כסף צריך להוציא (ולכן, בהגדרה, כמה כסף נשאר כעודף - לצריכה אישית). הבעיה בישראל זה לא שהמשכורות נמוכות, וגם לא שהמוצרים יקרים. הבעיה היא שהמשכורות נמוכות וגם המוצרים יקרים, או, בניסוח טוב יותר, שהיחס בין המשכורות למוצרים הוא לא טוב ומתקרב, בהרבה מאוד מקרים, ל1:1 (כלומר, כל ההכנסה של משק הבית נעלמת על הוצאות המחיה - לא נשאר כסף פנוי).   זה אמנם נשמע במבט ראשון כאילו "אוי, אז אי אפשר לקנות מילקי", אבל זו טענה לא חכמה במיוחד (ולכן אני יודע שאתה לא תטען אותה). מעבר לזה שצריכה פרטית חשובה למשק (כי היא קטר של הכלכלה), הרי יתרת הסכום היא הביטוח של משק הבית למקרים לא צפוים - לכסף שצריך לשלם כי מישהו חלה, לכסף שלא מכניסים כי מישהו פוטר, להוצאה שגדלה כי הריבית במשק עולה ואתה מחויב למשכנתא או כי המקרר התקלקל וצריך לקנות מקרר חדש.   כשמשקי הבית חיים על סף תהום יש בעיה - ועכשיו זו כבר לא בעיה של משק הבית בעצמו, אלא בעיה מובנית ועמוקה ומסוכנת מאוד בתוך הכלכלה. כי ברגע שיש שינוי משמעותי במשק (למשל, אינתפאדה חדשה, למשל מיתון עולמי שישפיע גם כאן, גלי פיטורים, התגברות החרם הכלכלי על המדינה וכד'), גוף גדול של תושבים נופל לתהום ואין להם שום רזרבות להשען עליהם. במאסות גדולות זה יכול לגרור, כמו בארה"ב, ירידה חדה בשווי הדירות (כי הרבה דירות משתחררות לשוק במקביל - בגלל שהבעלים שלהם לא הצליחו לשלם משכנתא), ולכן - כניסה של דירות נוספות לשוק (כי עכשיו לבעלים שלהם לא שווה יותר לשלם את המשכנתא שהם לקחו במקור, כי הערך של הדירה נמוך), ובנק שלא מסוגל לממש את הבטוחות שלו (הגובה של המשכנתא), כי הערך של הנכסים ירד - בלאגן. בלאגן גדול ומשמעותי מאוד שאין לו קשר לדעה פוליטית.   כל זה ניתוח כלכלי קר - שים לב שלא דיברנו על זה שכל התועלת במדינה היא, מעבר לשמירה על הביטחון, ההבטחה לספק לתושבים שלה חיים ראויים שבהם, מלעשות, לצריכה הפרטית ול"להוציא כסף על מסעדה" ו"לטוס לחו"ל מדי פעם" או "לקנות אוטו חדש" זה אמנם מותרות אבל משהו שאתה מצפה שתוכל לעשות אם אתה ובן/בת הזוג עובדים במשרה מלאה וגם יש לכם ילד או שניים.   במצב הנוכחי, זה פשוט לא קורה. אני לא יודע אם אתה מכיר זוגות עם ילדים (שלא עובדים בהייטק), אבל אני מכיר. וזה לא קורה. וכשזה לא קורה, המדינה חוטאת למטרה שלה.
    • חלק מתקן גיגהביט הוא תמיכה בהפיכה אוטומטית.
    • אין מוצר בשוק כבר כמה שנים (אולי אם תתאמץ תמצא) שלא תומך בכבל לא מוצלב.
      אין סיבה שזה לא יעבוד מעבר לזה שזה לא מומלץ, אתה עם nat כפול.
      סיבה אפשרית לעשות את זה הפוך ממה שאתה רוצה, ז"א לבדל ל2 רשתות.