Red Orchestra: Heroes of Stalingrad- סירטון גיימפליי חדש - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Red Orchestra: Heroes of Stalingrad- סירטון גיימפליי חדש

simonsix

Recommended Posts

נו יש רכישה קבוצתית משהו?אני מצטרף.

ממליץ לך לנסות ולרכוש את המשחק בגרין מאן גיימינג, כפי שכתבתי לפני שתי הודעות. עם הקופונים תוכל לקבל הנחה משמעותית, ולרכוש את הדלוקס אדישן שתקנה לך גם גישה לבטא הפתוחה. פשוט מקבלים דרך האתר מפתח להפעלת המשחק בסטים.

וסרטון גיימפליי חדש מבית אטילה16, שמציג סגנון משחק שקול יותר, פחות ה-"Run'N'Gun" שהעלו בוודו אקסטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התווספה אפשרות לשדרג את הגרסה הרגילה לגרסת הדלוקס למי שמעוניין.

http://www.heroesofstalingrad.com/2011/09/01/upgrade-basic-ro2-to-deluxe-on-steam-access-the-beta-now/

זה עולה 8$, שזה בדיוק ההפרש בין הגרסאות. פשוט חוסך את ביטול ההזמנה והקנייה מחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה לא נראה כמו קהל יעד מתאים לשמחק הזה.

למעשה, הפורום הזה שימש בעבר גם לדיון ער בעניין ארמא 2, ואף ארגון משחקים בהשתתפות חברי פורום שונים.

זה פורום משחקים, לא פורום באטלפילד, ולא פורום משחקים סמי-ריאליסטיים או לא-ריאליסטיים או מה שתרצה.

כן, זה משחק עם קהל יעד קטן יותר, אבל עד כה הבטא גורפת תשואות והמון אנשים נהנים לשחק במשחק.

התארגנה קבוצת שחקנים ישראלים, מחר בסביבות 16:00 מתוכנן משחק היכרות בין הנפשות הפעילות, מי שמעוניין מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

עברו עשרה חודשים מהתגובה האחרונה.

אתם עדיין משחקים במולטי?

המשחק נמכר עכשיו בסטים ב 5$ ורציתי לדעת אם הוא שווה משהו.

הייתי אומר לך לקנות בהמוניך. אבל אני רואה בחתימה שלך שכבר קנית. אז תתחדש :)

וכן, יש עדיין שחקנים במולטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...