בדיקת רכיבים החומרה - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקת רכיבים החומרה

bora-aa

Recommended Posts

קצת סדר בבלאגן. ספרתי כבר 3 בעיות כאן ובאופן פוטנציאלי הן יכולות להגרם מגורמים שונים לחלוטין.

תתחיל בבדיקת DMA נכונה שכן לומר "תקין" על תמונה שמציגה בדיקה לא מדויקת זה קצת מוזר. בתמונה רואים שבדקת 3 ערוצים אך ישנם עוד 3 ערוצים. תבדוק אותם.

כמו כן תריץ מבחן ביצועים לדיסק הקשיח עם התוכנה HDTune ותעלה כאן תמונה של התוצאות. (על הדיסק הקשיח שבו אתה חווה את האיטיות, במידה וקיים יותר מדיסק קשיח אחד.)

בעניין ה"שחורים" שאתה רואה על המסך במשחקים- לא הבנתי אם הבעיה נמשכת. אם כן אז תעלה סקרינשוט או תצלום חיצוני.

"שאלה -שאני לוחץ הכפתור ריסט,המחשב מתכבה ואחרי כמה שניות נדלק,פעם זה לא היה קורה,מה המניע ?"

ביצעת אוברקלוק? משהו השתנה לאחרונה במערכת? זה קורה כל הזמן או לפעמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תמונה של הבדיקה

http://up150.siz.co.il/up2/mdlqmwzz3ioj.jpg

2. במשחקים איך אני יתאר לך,חבל שאני לא יכול להשיג לך תמונה אין לי משחק מותקן,נגיד פיפא פתאום בדשא אתה רואה קווים של חול ולא דשא ירוק,רואים כזה לפעמים קווים שחורים אבל לא משנה קודם הבעיה של האיטיות "כואבת" לי יותר.

3.שום ,ולפעמים.

עשיתי בדיקה נוספת ב 2 מחשבים,שלי ושל אחי

המחשב שלי 1GB 667 E6300 שלו 2.4 512 ראם

חילוץ של 350 מגה לקח אצלי 3.5 דקות אצלו 30 שניות.

לנסות פירמוט חוזר?אולי משהו בכיוון המעבד נהרס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שיש לך בעית חימום זה נראה בתוצאות תבדוק בביוס אם אתה מתמצא מה מהירות המאוורר של המעבד

כמו שכבר אמרו תתקין מאוורר חזק יותר על הדיסק הקשיח

בקשר לקווים שיש לך זה הפרעות של הכרטיס מסך תנסה להחליף אותו כי יכול להיות שהוא מסמן לך שהוא עומד להתפגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי את המשחב ליד מזגן הטפרטורות צנחו פשוט צנחו,כמו מחשב חדש. אבל הבעיות נשארו

מחר אני אקח אותו למעבדה יש פה בעיה יותר מורכבת ועדיין לא הצלחתי לעלות עלייה. כל עוד יש אחריות.

תודה לכל העוזרים שניסו וטרחו מזמנם החופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חדש?

בכל מקרה אתה לא צריך לסיים את הדיון בתודה. אנחנו עוד לא התייאשנו אז למה אתה מתאייש?

תאפס את הביוס ותגדיר הגדרות אופטימליות/ברירת מחדל (בביוס).

תריץ בדיקה זיכרונות של memtest.

תן סקרינשוט של CPU-Z (חלון ראשי, פרטי מעבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עדיין אחריות על המחשב[נשארו חודשיים] מ2007 .

קניתי באייבורי (טעות איומה,לקחתי אותו למעבדה והוא בבדיקה שם.

שמעו קטע,כל הטכנאים שם סבבה עושים עבודה מצוינת,אבל מי ששירת אותי בכלל לא יודע קיצר,המחשב שלי אחרי פורמט עם עיצוב קטן של שבא עם המערכת.

הבנאדם ישר שואל אותי כמה זיכרון יש במחשב? אמרתי לו ראם אחד הוא אומר לי לא מספיק (על מי הוא בא לעבוד?העיקר להוציא ממני כסף).

קיצר המחשב עם ערכת נושא של ,אז הוא אומר לי "אין פלאיש לך מערכת ויסטה"ת צחקתי לו בפנים קצת ואמרתי לו זה שיש עיצוב של זה לא אומר שהמערכת שלי גם .

בקיצר הוא אפילו לא ראה את הבעיה (של החליצה והתקנה האיטית) למזלו היה שם עוד איש,הוא אמר שאולי הבעיה היא הכונן קשיח פיזית,אני לא משלם על הבדיקה עד שאני לא רואה שהמחשב עובד כמו שצריך.

בהתחלה הוא אמר לי אולי יש לך חחח הבנאדם ששירת אותי כאילו אין לו שום מושג במשחבים אפילו פורום לא נראה לי שיתנו לו לנהל חח.

בסדר נחכה כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרו אליי ואמרו לי שהמחשב מוכן,מה הם עשו? החליפו כרטיס מסך.....

אבל מה הקשר כרטיס מסך לבין המחשב האיטי? אני מודע שהכרטיס מסך היה לו בעיות אבל....

אני אלך ואני אבדוק שם שכל טוב נראה איזה שמו לי ונבדוק את הקובץ RAR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שהבנאדם לא הציע לך לקנות משקפיים... :אולי אתה רק רואה את זה איטי".

גם לי הייתה קיימת בעיה הזאת של האיטיות בחליצה לפני 3-4 חודשים, אבל הפתרון לא היה ב-HD, הגדלתיי ל-2GB ועל הדרך גם פינקתי את המעבד וזה נפתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי, המחשב חזר מתיקון.

קיבלתי שידרוג חינם מ 7600GT שנשרף לו הזיכרון ל 9800GT.

ומוואר חינם.

הם חיברו משלהם והכל עבד מהר חליצות והתקנות הכל סבבה.

עכשיו הם אני יפרמט את C ו D.

ואני יחזור אליכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...