זקוק לעזרה בקשר לרזולוציה בשולחן עבודה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה בקשר לרזולוציה בשולחן עבודה

YINON110

Recommended Posts

שלום חבר'ה

יש לי מסך של מדגם : W2042T

המסך הינו ברזולציה של 1680X1050 וכאשר אני מעביר את הרזולוציה הזו בשולחן עבודה מן הסתם כל התיקיות

והכתב נהפכים לקטנים מאוד וכמו כן בדפדפן האינטרנט יש לי המון שטחים שאין בהם שום דבר בגלל הרזלוציה הגבוהה הזאת שמקטינה הכל ובלתי אפשרי לעבוד ככה. בנוסף הבנתי שמומלץ כן לעבוד עם הרזולוציה הטבעית של המסך אך יש דרך להגדיר

זאת באמצעות הדרייבר רק שאני לא יודע איך עושים זאת

מישהו יודע ויכול לומר לי מה לעשות?

אגב יש לי כרטיס מסך של ATI X1300

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הינו ברזולציה של 1680X1050 וכאשר אני מעביר את הרזולוציה הזו בשולחן עבודה מן הסתם כל התיקיות

והכתב נהפכים לקטנים מאוד

זה רק נראה לך ככה כי התרגלת לעבוד ברזולוציות נמוכות שבהן הכל גדול.

וכמו כן בדפדפן האינטרנט יש לי המון שטחים שאין בהם שום דבר בגלל הרזלוציה הגבוהה הזאת שמקטינה הכל

מה לעשות שמעצבי אתרי בונים אותם תוך התייחסות לרזולוציות נמוכות יותר, כדי שייראו טוב גם על מסכים ברזולוציה נמוכה. עדיף להיות עם שטח מת בצדדים מאשר עם דף שלא נכנס כולו במסך.

ובלתי אפשרי לעבוד ככה.

אפשרי גם אפשרי. הכל עניין של הרגל. יש לכך יתרונות רבים - שטח עבודה גדול יותר לפתיחת מרובים / דפים זה לצד זה / עבודה עם גליונות אלקטרוניים רחבים ושורות קוד ארוכות, וכן טקסט חד וחלק יותר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאני לא יודע להגדיל את הפונטים אחרת לא הייתי פותח את הדיון הזה חברים חח

ולא אי אפשר להתרגל...אם אני אתרגל לזה אז אני גם אצטרך להתרגל למשקפיים אחרי חודש:) הכתב כל כך קטן !!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעייה לבצע חיפוש קטן ? ::) :s05:

אני רואה שיש לך גישה לאינטרנט אז הבעייה לא פה.

אני מניח שאתה עם אז -

http://www.google.com/search?hl=en&source=hp&q=%22windows+xp%22+font+size&aq=f&oq=&aqi=g8

אם אתה עם מע' הפעלה אחרת, רק תרשום בחיפוש.

בקשר לדפדפן, יש לך אפשרות להגדיר את גודל הפונט בדפדפן עצמו, חפש בתפריטים או להשתמש ב CTRL +

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא אי אפשר להתרגל...אם אני אתרגל לזה אז אני גם אצטרך להתרגל למשקפיים אחרי חודש:) הכתב כל כך קטן !!!!!!!!

אפשר. אני עובד במשך חודשים ושנים עם מסכים שמציגים כתב הרבה יותר קטן, ובלי שום ושום צורך בהם, והראייה שלי רגילה לחלוטין, לא משהו יוצא מגדר הרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...