מעוניין בחוות דעת על מסך W2243T 21.5'' LCD LG - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בחוות דעת על מסך W2243T 21.5'' LCD LG

YINON110

Recommended Posts

שלום חברים

ברצוני לקבל חוות דעתם על המסך: ‏W2243T 21.5'' LCD 5ms LCD DVI WideScreen Black‎ מבית LG

שמעתי שהמסך הינו FULL HD האם זה נכון שהוא בתמיכה מלאה בFULL HD או שמה זהו רק משהו כזה חפיף?

בכלל הייתי מעונין לדעת האם המסך שווה את מחירו והאם הוא מומלץ מאנשים שרכשו או עובדים עליו

סתם לידע כללי, אני מעונין במסך מחשב במחיר סביר כמו של זה (בסביבות 800-900 שקלים) וכאשר קיבלתי עליו הצעה הוא נראלי לכאורה במסך טוב

מקווה לשמוע את המלצותיכם ודעתכם.

בתודה מראש ויום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רזולוצית המסך היא 1080×1920 ולכן הוא מוגדר כ-Full HD.

מעבר לכך הוא מסך בעל פאנל TN על כל חסרונותיו (חפש בסטיקי ופורום לקבלת פרטים נוספים אודות סוגי הפאנלים, דובר על זה רבות. בתמצות, החסרונות של הפאנל הן זוויות צפייה מוגבלות ומכלול צבע בינוני. בנוסף הוא לא ארגונומי, כלומר רק ניתן להטות את המסך לאחור ולא לכוונן את גובהו או לסובבו לצדדים.

בנוסף, קח בחשבון שברזולוציה הזאת הטקסט המוצג על המסך עלול להיות קטן מדי עבור עבודה משרדית.

כל המסכים בעלי פאנל TN יתנו לך את אותם אופי ואיכות תמונה ולכן כמעט ואין הבדל ביניהם מהבחינה הזאת. ההמלצה שלי היא שתקנה את מה שנראה לך הכי משתלם (מבחינת מחיר, אחריות), מי שנראה לך כבעל איכות הבנייה הטובה ביותר.

האם Full HD היא תכונה שחשובה לך? מה השימושים המתוכננים במסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי מה נשמע?

השימושים שלי הם לצורכי הרצת משחקים ברמה טובה פלוס

לא הבנתי מה הקטע עם הFULL HD

זה באמת FULL HD או שזה סתם ?

כרגע לי בבית יש את המסך W2042T תוכל להביא לי חוות דעת עליו?

בנוסף חשוב לומר כי את השולחן עבודה אני לעולם לא מגדיר על הרזולוציה של המסך(כגון: 1680X1050 וכו'..) אלא אני תמיד בשולחן עבודה על רזולוציה של 1024X786 תקן אותי אם אני טועה אבל איך אפשר בכלל לעבוד עם רזולוציות כאלו גדולות בשולחן עבודה?!?!? לכן הרזולוציות האלו עובדות אצלי רק במשחקים:)

אשמח לתשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FULL HD זאת פשוט רזולוציה (של 1920x1080) וזאת הרזולוציה של המסך לגביו אתה שואל ולכן הוא מוגדר כ-Full HD, או במילים אחרות הוא מסוגל להכיל תוכן ווידאו שגודלו 1920x1080.

כשאתה לא עובד על הרזולוציה הטבעית (כלומר המקסימאלית) של המסך התמונה מאבדת מהחדות שלה ואני אישית לא ממליץ לעבוד ככה. ניתן להגדיל את ה-DPI במערכת ההפעלה Windows וככה למזער קצת את בעיית הכתב הקטן (לפרטים נוספים - הדיון הזה). רזולוציה יותר גדולה משמעותה שטח עבודה יותר גדול וזה היתרון כשקונים מסך שכזה. לדעתי אין טעם לקנות מסך 22" ולעבוד איתו על רזולוציה של 1024x768 (וה-22" הוא רחב, כלומר הרזולוציה הזאת לא תתאים לו תצטרך לעבור לפחות לרזולוציה של 1280x800 כדי לשמור על יחס התמונה.

כמו שאמרתי המסכים האלה הם בעלי פאנל ה-TN שהוא הפאנל הפחות איכותי מבין הפאנלים. לחברה שחתומה על המסך אין השפעה על הרכיב הזה. אין לי ניסיון עם המסכים האלה אבל אני מניח שהם בסדר לרמתם.

אם לא מפריע לך להשתמש בפאנל TN, ואם חשובה לך רזולוציה של HD אז המסך ששאלת לגביו הוא בסדר. הייתי ממליץ לך לבדוק גם את ה- T220P שגם הוא 22" ברזולוציה של Full HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחפש מידע באינטרנט כי בדרך כלל היצרן עצמו לא מפרסם את הנתונים.

בטווח המחירים הזה, למסך יש פאנל TN, פאנלים טובים יותר הם גם יקרים יותר וכתוצאה העלות הכוללת של המסך גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...