היום האחרון של החופש - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום האחרון של החופש

davidreznic

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הבעיה עם טונה בלי כלום :nixweiss:

חברה ,בדיוק כמוכם אני אוהב טונה ,וביצה וכל מיניי מאכלים כאלו .

אבל הבעייה היא שאותם מאכלים מאוד מסריחים בפה ,אצלנו זה היה סיפור גדול בבית ספר ,אז אני אישית לא ממליץ .

לבחור ששאל איזה סנדוויץ לעשות ,אני ממליץ ללכת על פשוט ,לחם ,איזה גבינה טובה ,חסה ,עגבנייה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו יש חרא קפיטריה, יקרנים רצח, והכל שוחה בשמן עמוק.

היא באה לי שם(הבעלים) רוצה לראות תוך כמה זמן אני עושה לך שניצל קפוא? אני אומרת פחות מדקה שים סטופר.

באמת היה פחות מדקה! :o :o

אני לא אוכל שם יותר בחיים שלי.

ובהצלחה לכולם בלימודים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שבתחילת התיכון בשבוע הראשון הוא הפך כסאות, שולחנות ועשה בלאגן כדי שאף אחד לא יתעסק איתו, וזה פעל חחחח...

אבל ברצינות עכשיו, מחר שוב יש בית ספר, לקום מוקדם, ללמוד בשיעורים שהמורים מכריחים אותך לקרוא (למה?! אפשר גם להקשיב)

ובעצם לחזור לשגרה...

והקטע של הסנדוויצ'ים עושה גם לי בעיות, כי אין לי כוח שאני קם בבוקר להכין סנדוויץ' אז אני או נשאר רעב עד שאני חוזר הביתה או שיש לי קוח לחכות בתור בקפיטריה בשביל משהו מסריח...

בהצלחה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר... :hat:

אם יהיו יותר מידי ערסים בכיתה אולי ננקוט בעמצאים :bash:

אוקיי, אז ככה, תדאג שכל הדלתות של הכיתות יהיו פתוחות, תדאג שהחולומות יהיו סגורים (הטמפרטורה תגדל, יקח יותר זמן עד שישימו לב, ויש סיכוי טוב להצפת אש) , אם תוכל להשיג צמיגים זה נחמד כי הם פולטים המון חום ועשן שחור, תדאג לשים את כל השולחנות על הצד, ככה שמשטח העץ "יעמוד" (ככה זה בוער מהר יותר), אל תצית יותר ממשהו אחד כי שריפה עם הרבה מוקדים מעוררת חשד להצתה, אם יש לך מאיפשהו מתכות קלות (אלומיניום, מגנזיום) כל המרבה הרי זה משובך, וכמובן תדאג להדליק אורות ומזגנים בכל המבנה.

זכור, בשעת שריפה הרחק את הסובבים וחייג 102

ספר איך היה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו יש חרא קפיטריה, יקרנים רצח, והכל שוחה בשמן עמוק.

היא באה לי שם(הבעלים) רוצה לראות תוך כמה זמן אני עושה לך שניצל קפוא? אני אומרת פחות מדקה שים סטופר.

באמת היה פחות מדקה! :o :o

אני לא אוכל שם יותר בחיים שלי.

ובהצלחה לכולם בלימודים :)

אל תדאג, הקפיטריה שלכם היא לא היחידה שמוכרת חרא במחיר של אוכל, זה כל הקאטץ'.

אלקס BMW, אני לא יודע מה איתך אבל לי תמיד יש עלי איזו חבילת מסטיקים או מרענני נשימה (או איך שלא קוראים לחרא הזה שעושה ריח טוב בפה)

אתה יודע, למקרים מיוחדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...