היום האחרון של החופש - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום האחרון של החופש

davidreznic

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חח לי כיף שסיימתי כבר אנגלית , אז בעוד שהכיתה שלי לומדת השנה ל F ו G אני יכול לישון קצת [=

אז נשאר לי השנה רק : אזרחות,ספרות,אלקטרוניקה(תקשורת) ,פיזיקה ומתמטיקה. אמור להיות פחות עמוס משנה שעברה חח

אבל תיכון זה סתם, צריך להנות בתיכון ופשוט ללמוד יום לפני הבחינה.... מה שחשוב זה הפסיכומטרי,פה צריך ללמוד. חבל שבתיכון לא לימדו מילים אבן שושן, היה יכול להקל מאוד בפסיכומטרי..=\

אה ולגבי האוכל : יש לנו פנימיה בבצפר, אז אנחנו תמיד מתגנבים לחדר אוכל שם ואוכלים, יש שם דברים טעימים דווקא =P אבל זה רק בצהריים/אחר הצהריים, כשלמדתי עד 3-4 אחר הצהריים שנה שעברה...

בבוקר בדר"כ אני לא אוכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכין לך את המצרכים לכריך ערב לפני, תאמין לי זה עוזר.

או שפשוט תלך על מתכון קבוע ותדאג שיהיה לך תמיד את המצרכים במקרר, ואז בבוקר פשוט מוציאים, עוטפים ושמים בתיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי היום אצל שי ודרור טיפים לקראת השנה הלימודית החדשה,

קודם כל לא לתת לילד בקבוק עם מים כי זה כבר לא "קול" והם לא שותים, אז להרתיח חצי כוס לימון וחצי כוס סוכר, וכל בוקר להשתמש בזה כתרכיז לשתיה בבית ספר, זה גם "מרענן" גם טעים וגם "קול".

דבר שני לא לתת לילד שוקולד השחר כי זה מלא בחומרים משמרים ולא בריאים (ובסוף יהיה לילד עור פנים כמו של שי גולדשטיין) אז להמיס שוקולד מריר "למצב שהוא נוזלי כזה תמ'יודעים..." ולמרוח את זה לסנדוויץ מגניב ובריא לילד.

דבר שלישי שמאוד מפריע להורים של היום זה שהילדים לא חושבים שפירות וירקות זה "מגניב" ומפחדים שיתנו להם מכות בבית ספר אם הם יוציאו את זה מהתיק בהפסקה, אז בשביל לעשות את זה יותר "מגניב" ו"קולי" אפשר לקנות לילד קופסאת פלסטיק צבעונית קטנה ולחתוך לו פרוסות של גזר ושל מלפפון, וככה הוא יוכל להוציא את זה בהפסקה ולהנות המטעמים בלי לדאוג שהוא לא "קולי" ושהחבר'ה המגניבים יקניטו אותו.

אז זהו, לי זה כרגע לא נוגע כי אני לא תלמיד ועוד לא הורה, אבל היה חשוב לי לשתף אתכם כי אני בטוח שלהרבה מכם זה כן יכול לעזור!

בהצלחה!!!11

סאמאשלהשיודרורהאלהסעמקערסכלבוקרעםהשטויותשלהםפאקינג7בבוקרתנולשמועמוזיקהמההחראהזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי אם למישהו יש משהו יותר מענין מלחם/פיתה עם גבינה/פסטרמה שלא לוקח הרבה זמן להכין...

כריך עם ביצה חתוכה ומלפפונים חמוצים, כריך עם טונה ועגבניות, טוסט גבינה עם פטריות ועגבניות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...