מה דעתכם על הכרטיסים החדשים שעתידם לצאת ב-10 לספטמבר? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על הכרטיסים החדשים שעתידם לצאת ב-10 לספטמבר?

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם,

ב-10 לספטמבר בערך אמורים לצאת חדשים לשוק.

מה דעתכם עליהם? האם המחיר שלהם ביחס לתועלת שווה? או שעדיף לרכוש את כרטיסי המסך ה"ישנים"? מה הפרש המחירים יהיה בינם לבין כרטיסי הHIGHT END המומלצים כיום למשחקים כבדים?

אני שואל כי אני רוצה לקנות מערכת מחשב חדשה, ואני לא כל כך מבין בכרטיסי מסך ולכן הייתי רוצה לשמוע את דעתכם (אה כן... ואני לא גרפיקאי וזה... המחשב ישמש למשחקים חזקים על מסך 22" )

אני חושב שהיום כדאי לקנות כרטיס חזק ב-1000 +- שיריץ לי את המשחקים על הגדרות גבוהות (אין צורך באקסטרים... פשוט הגדרות טובות שאפשר יהיה לשחק בכיף ולהנות מהגראפיקה) ועוד שנה וחצי או יותר לשדרג לכרטיס חדש יותר בעוד 1000 שקל מאשר לקנות את אחד מהכרטיסים החדשים ב2000 היום, המחשבה שלי נכונה?

מאוד אשמח לשמוע מה דעתכם בנושא. תודה רבה לכם (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד אשמח לשמוע מה דעתכם בנושא. תודה רבה לכם (:

דעתי היא שאין טעם לדון בכרטיסים שעוד לא קיימים בשוק, כאשר אין עדיין באנצ'ים או תמחור. יחד עם זאת אני בהחלט מסכים עם SOS: כרטיסים חדשים הם בד"כ קנייה לא כדאית מייד עם יציאתם, אבל לרוב הם בהחלט מורידים את המחירים של הדור הקודם במידה ניכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ירידת המחיר בכרטיסים החדשים לא תבוצע מיד בצאתם של הכרטיסים החדשים, יקח לזה לפחות חודש אם לא יותר, לא ככה?

והאמת שביקרתי בכמה פורמים ודווקא כן ראיתי נתונים על הכרטיסים החדשים והמחיר המוערך להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרדת במחיר כן יקח להם ולישנים זמן לא מועט , להגיע לארץ , לא בהכרח...

ישנן מספיקות חנויות ומספיק יבואנים שיכולים לדאוג לכמות קטנה (כדי ליצור HYPE ) שתגיע לארץ קרוב מאוד לתאריך היציאה לחנויות בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון המחירים יורדים בדר"כ אחרי חודשיים-שלוש... מינימום. וגם זה ירידה לא משמעותית. הירידה המשמעותית (מ1500 ל 1000) תקרה אחרי 5-6 חודשים רק. כמו HD4870- HD4890. 8800GT\S , 9800GTX??, GTX275 וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון המחירים יורדים בדר"כ אחרי חודשיים-שלוש... מינימום. וגם זה ירידה לא משמעותית. הירידה המשמעותית (מ1500 ל 1000) תקרה אחרי 5-6 חודשים רק. כמו HD4870- HD4890. 8800GT\S , 9800GTX??, GTX275 וכו'...

מכניס אותי להתלבטות, באמצע אוקטובר אני אהיה בארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...