הגיעו ציוני בגרות. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיעו ציוני בגרות.

gil_k

Recommended Posts

1223d.jpg

ממוצע 111.5 ;D

לפי מה חישבת את הממוצע הזה?

לי היו ציונים מעפנים יחסית במקצועות ההומניים (80-90), ומאיות~ במקצועות הריאליים ועל פי המחשבון של הטכניון יצא שיש לי 113 אחרי כל המקדמי הטבה וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה חישבת את הממוצע הזה?

לי היו ציונים מעפנים יחסית במקצועות ההומניים (80-90), ומאיות~ במקצועות הריאליים ועל פי המחשבון של הטכניון יצא שיש לי 113 אחרי כל המקדמי הטבה וכו'..

תחשב באתר של אחת האוניברסיטאות, הרוב מחשבים עם המחשבון של אוניברסיטת תא אביב..

עריכה: עכשיו חישבתי ובטכניון יש לי 115, כנראה שאצלך זה גבוה כי בטכניון שמים פחות דגש על ההומאניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי פשוט היה לא היה הגיוני לי שקיבלתי ממוצע גבוה יותר מכל הציונים הגבוההים שלך.

אגב אם הייתי מקבל 100 סופי בכל המקצועות זה כמעט לא היה מזיז לסכם שלי בטכניון (שווה ערך לפחות מאיזה 20 נק' נוספות בפסיכומטרי (קיבלתי 698))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוכזב בטירוף......

96 סופי באנגלית שאלון E, שאני כמעט ודובר אנגלית. 67 סופי בלשון, שהלך לי כל כך חרא השנה כי קיבלתי מחלת הנשיקה וישבתי חודש וחצי בבית לקראת סוף השנה ושכחתי פשוט ה-כ-ל ( :pissed: :pissed: :pissed: ), 88 במדעי המחשב א'.... פאק, תעודת הבגרות שלי תהיה ממוצעת להפליא....

נו, מילא, יש אנשים שאין להם אפילו את זה אז אני מניח שאני צריך להיות שמח בחלקי.

לילה טוב לכם אנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוכזב בטירוף......

96 סופי באנגלית שאלון E, שאני כמעט ודובר אנגלית. 67 סופי בלשון, שהלך לי כל כך חרא השנה כי קיבלתי מחלת הנשיקה וישבתי חודש וחצי בבית לקראת סוף השנה ושכחתי פשוט ה-כ-ל ( :pissed: :pissed: :pissed: ), 88 במדעי המחשב א'.... פאק, תעודת הבגרות שלי תהיה ממוצעת להפליא....

נו, מילא, יש אנשים שאין להם אפילו את זה אז אני מניח שאני צריך להיות שמח בחלקי.

לילה טוב לכם אנשים...

חחחחחחחחחחחח.....אתה יודע מה הממוצע? לכיוון ה-60.... :silly:

אני עומד על 94+....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...