X850XT PE תחת חלונות 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X850XT PE תחת חלונות 7

crazydiamond

Recommended Posts

ערב טוב לכולם.

אני בודק את מערכת ההפעלה הנ"ל, בינתיים היא בסדר למעט כמה בעיות. ברשותי הכרטיס מסך שבכותרת וכרגע הוא מספק אותי, הבעיה שלי היא כזאת תחת מערכת ההפעלה חלונות 7 אני מתקין את הדרייבר האחרון שרלוונטי לכרטיס הזה (9.3) כי הפסיקה לתמוך בכל כרטיסי ה DX9, וה CCC לא עולה בכלל, רואים שהוא מותקן אבל הוא לא עובד ובמנהל ההתקנים מותקן הדרייבר של , וכמובן שאיני יכול להגדיר את הכרטיס - הגדרות לסוגיהן - AA וכו.

האם יש דרייבר צד שלישי שיכול לעזור או איזה פיתרון אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה בדיוק את אותה הבעיה עם כרטיס X1950 PRO ובסוף כן הצלחתי לסדר אותה.

הווינדוס משום מה לא מסכים לקבל את הדרייבר של כרטיס המסך.

מה שאתה צריך לעשות זה ככה ללכת לDISPLAY SETTINGS ותלחץ על הגדרות מתקדמות. שמה בטאב של ADAPTER לחץ על מאפיינים. לך לטאב של DRIVER ושמה תלחץ על update.

במסך שנפתח תלחץ על האפשרות התחתונה (לחפש לבד דרייבר בתוך המחשב) ובחלון הבא אחרון תלחץ למטה על האבשרות שתיתן לך לבחור לבד את הדריבר כי אחרת הוא לא יסכים לתת לך להכניס את הדריבר של הכרטיס

את הדריבר תחפש בתיקיה שנוצרת בהתקנה של הקטליסט ותיבחר בו אחרי ההתקנה זה אמור לעבוד

לי זה עבד מקווה שגם לך זה יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה צריך לעשות זה ככה ללכת לDISPLAY SETTINGS ותלחץ על הגדרות מתקדמות. שמה בטאב של ADAPTER לחץ על מאפיינים. לך לטאב של DRIVER ושמה תלחץ על update.

במסך שנפתח תלחץ על האפשרות התחתונה (לחפש לבד דרייבר בתוך המחשב) ובחלון הבא אחרון תלחץ למטה על האבשרות שתיתן לך לבחור לבד את הדריבר כי אחרת הוא לא יסכים לתת לך להכניס את הדריבר של הכרטיס

את הדריבר תחפש בתיקיה שנוצרת בהתקנה של הקטליסט ותיבחר בו אחרי ההתקנה זה אמור לעבוד

לכרטיסים מהדור הישן זו השיטה הטובה ביותר להתמודד עם בעית הדרייברים תחת מע' הפעלה WIN 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר גמור, תודה.

שאלה נוספת: למרות הפסקת התמיכה החל מ 9.4 ואילך, אם אני אנסה להתקין (לא ניסיתי עדיין) דרייבר אחרון (9.8) הוא יזהה את הכרטיס או שפשוט "חתכו" את כל הזיהוי והתמיכה של כרטיסי DX9 מהדרייברים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שהצלחתי לעזור

בכל מקרה אני לא חושב שיש מתאימים בגירסא יותר גבוהה מ9.3 ואם זה עובד זה בסדר למרות שפיפא 09 לא עובד לאחי במחשב עם הX1950 ולא ניסינו להתקין משחקים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...