"הגרמנים לחמאס: אשרו עסקת שליט תוך 3 ימים" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"הגרמנים לחמאס: אשרו עסקת שליט תוך 3 ימים"

SaXtoR

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איפה אמרתי שהדיעה לא רלוונטית?

פשוט לא הסכמתי עם המשפט הזה:

בנוסף לזה שאנחנו כנראה שוב הולכים לקבל גובה בשק תמורת כמה מאות מחבלים. איפה לקחים מהפעם הקודמת? "חייל חי או שאין עסקה"?

מבחינה הגיונית בלבד ונתונים שפורסמו בעבר,

לא מבחינה אמוציונלית.

לי לא ברור, למה עדיין לא הייתה פעולה צבאית בכדי לשחרר אותו,

למה להכנע לדרישות של רוצחים?

אני מניח שאם היו יודעים היכן הוא מוחזק היתה מתבצעת פעולה, גם אם הסיכויים היו קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אם היו לנו שיטות כליאה כמו מדינות מהמזרח כגון הודו ותאילנד, המצב אולי היה נראה טוב יותר.

אבל עם ממשלה כמו שלנו הסיכוי שזה יקרה הוא כמו הסיכוי שאני אגיע לחלל בגיל 30...

איך אני אוהב תגובות כאלה

אין ספק, השאיפה שלנו זה להיראות כמו הודו ותאילנד זה מה שמדינה צריכה לשאוף אליו, לא רק בכליאה, בהכל :kopfpatsch:

ובאמת נראה לכם שאם נשחרר\ לא נשחרר זה יעודד אותם יותר\פחות לחתוף חיילים? הם הם היו יכולים הם היו חוטפים גם אלף חחיילים, כנראה שזה לא כל כך פשוט

מבחינת לשחרר אותם ממש אין לי בעיה לשחרר אותם לעזה, לא רק שחצי מהם זקנים מידי מכדי באמת לעשו משהו אלה שאני חושב שהחיים שלהם יהיו הרבה יותר גרועים בעזה מאשר בכלא הישראלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מקורות פנימיים, אבל יש לך הגיון

ההערכה הרשמית של אמ"ן (שפורסמה) הייתה שאינם בחיים,

אפילו נעשתה פניה לרב הצבאי הראשי שיכריז עליהם כחללים שמקום קבורתם לא נודע

כמו כן, המחיר היה נמוך מאוד (יחסית לעסקאות שנעשו בעבר)

כולנו קיווינו ורצינו להאמין שהם (או לפחות חלק) היו בחיים במועד ההחלפה, אבל הרציונל היה ידוע כבר לפני העיסקה הקודמת.

הפעם הנחות העבודה הן שונות, וסביר להניח שישראל לא תבצע עסקה ענקית כזאת בלי לקבל אות חיים.

בלי להכנס לעניין של צריך או לא צריך ללכת על עיסקה שכזו, אתה באמת חושב שהידע שיש לך והידע שיש לגורמים הבכירים בעניין שליט זהה?

אתה באמת חושב שכל הגורמים הנ"ל מספיק מטומטמים (לא מצאתי מילה אחרת) לבצע עסקה כ"כ גדולה בלי בטחון כלשהו?

אם ענית שוב כן, אז כמו שאמרתי אתה נאיבי או שאתה יהיר

ברצינות, אפשר לדעת מה הבעיה שלך? ???

לרגע לא אמרתי שאני יודע מה שהגורמים הבכירים יודעים, להיפך- ציינתי בבירור שאני לא יודע ואין לי מקורות כלשהם, אז כל מה שנשאר לי הוא להניח.

בעסקה הקודמת הנחתי שהם לא בחיים- וקיוויתי שהגורמים הבכירים לא מפגרים מספיק להוציא עסקה לפועל על גופות. מבחינתי, גופות לא שוות מחבל חי אחד (ובטח שלא את סמיר קונטר ששחרורו היווה בוסט מורלי רציני לחיזבאללה)

בעסקה הנוכחית אני מניח שהוא לא בחיים, כי הסבירות לזה די גבוהה, ומקווה שהממשלה לא מספיק מפגרת להוציא עסקה נוספת על גופה, בטח שלא במחיר כזה גבוה, ושהוא, כמובן, למעשה בחיים.

אם אני אתבדה- מה טוב.

אני לא חושב שבשום דרך, להביע דעה מסוימת יכול להיחשב ליהירות, אני סה"כ מביע דעה, לא מנסה לקבוע לאנשים עובדות. אשמח אם תתחיל לקחת דברים בפרופורציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי יכול הייתי אומר לך מה העולם מעניין לי ...............

מה הם עושים לנו נעשה להם נקודה!

ולא אמרתי שזה מעניין גם לי את ה ..............

חח להזכר עכשיו לעשות "אנחנו נעשה לכם בדיוק כמו שאתם עושים לנו" קצת מאוחר...

שדרות כבר המון שנים מקבלת קאסמים על הראש..

אני לא רואה בדיוק איך אנחנו נעשה להם בדיוק כמו שהם עושים לנו יעזור עכשיו..

הפתרון היחידי היה הוא עופרת יצוקה, כמה חבל שהפסקנו בשלב מסויים.

אולי עכשיו מתחילים קצת יותר... שכאמור חייל האוויר עושה נזק פה ושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקרה שדרותי

ותאמין לי

מיצידי שישרף לי הבית על כל תכולתו

וכל העיר תהייה חצץ והריסות

רק שיורידו את עזה שיורידו שמה הכל שיעשו שמה גן שעשועים ענק וכמה קניונים

לא צריך עופרת יצוקה

צריך פלדה יצוקה (למחוק כמה הכלל אפילו חולות לא להשאיר , לא להשאיר אבן על אבן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה לא מודע ליחסים של עולם-, נכון?

העיקוב המרכזי בכל דבר שישראל עושה זה אנשים כמוך שאומרים "אבל מה העולם יחשוב" ,על הז*ן שלי ושל כל עם השפוי מה העולם חושב ,אפילו אירופה הנאורה הרגה ושחטה אנשים כאשר הם היו צריכים (וגם כאשר לא ) אז מה הסיבה שאנחנו צריכים אפילו להסס בעיניין ההגנה שלנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבוי ,עזבתי את הארץ למספר ימים וכבר אנחנו מתחילים לעשות שטויות :kopfpatsch:

פשוט חבל שאנחנו מחזיקים את החלאות האלו ,צריך לתחקר אותם ,ואז ישר עונש מוות .

חבל שאנחנו מסתכלים יותר מידיי על מה כל העולם חושב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקוב המרכזי בכל דבר שישראל עושה זה אנשים כמוך שאומרים "אבל מה העולם יחשוב" ,על הז*ן שלי ושל כל עם השפוי מה העולם חושב ,אפילו אירופה הנאורה הרגה ושחטה אנשים כאשר הם היו צריכים (וגם כאשר לא ) אז מה הסיבה שאנחנו צריכים אפילו להסס בעיניין ההגנה שלנו .

אם הייתה קורא את התגובה השנייה שרשמתי, הייתה מבין שגם לי לא ממש אכפת מה העולם יחשוב.

אבל הממשלה שלך כן חושבת על זה כבר כמה עשרות שנים.

להתחיל עכשיו לשים זין על העולם זה לא הדבר הכי חכם.

כן, אני בעד להכנס בעזה וכמה חבל שחייל האוויר לא המשיך בהפגזות (להכנס לעזה עם חיילים (לפי דעתי) יחסית מוקדם היה טעות)

מה שאני ואתה וכול עם חושב לא באמת משנה לממשלה המיוחדת שלנו.

אבל שוב, להתחיל להפגיז ולחסל את כול האוכלוסייה שלהם.. - לא רק שזה לא יקרה, אין גם פה הרבה מחשבה מאחורי העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים שזה לא יקרה נכון?

ככה זה חמא''ס הם עכשיו אומרים הכל אחלה, עוד רגע הם מפרסמים עוד תנאי.

וישראל לא תסכים לתנאי הזה, ואתם יודעים את ההמשך. (אם יש המשך)

עם ערבים אי אפשר לדבר ככה!!! :kopfpatsch:

כמה הסכמים כושלים היו עם הערבים?

עם ערבים צריך לדבר עם בלבד. :bash:[br]פורסם בתאריך: 31.08.2009 בשעה 11:15:50

אם הייתה קורא את התגובה השנייה שרשמתי' date=' הייתה מבין שגם לי לא ממש אכפת מה העולם יחשוב.

אבל הממשלה שלך כן חושבת על זה כבר כמה עשרות שנים.

להתחיל עכשיו לשים זין על העולם זה לא הדבר הכי חכם.

כן, אני בעד להכנס בעזה וכמה חבל שחייל האוויר לא המשיך בהפגזות (להכנס לעזה עם חיילים (לפי דעתי) יחסית מוקדם היה טעות)

מה שאני ואתה וכול עם חושב לא באמת משנה לממשלה המיוחדת שלנו.

אבל שוב, להתחיל להפגיז ולחסל את כול האוכלוסייה שלהם.. - לא רק שזה לא יקרה, אין גם פה הרבה מחשבה מאחורי העניין.

[/quote']

אני מבין שלא קלטתם?

אם ינתקו קשרים עם מה שקרה במבצע "עופרת יצוקה" כל עם יפסיד, מאיפה אתה חושב שבאות הטלוויזיות משחקים אוכל?

הרוב מחו''ל וכו'.

מה אתה חושב שאם העולם לא היה מנתק קשרים אם ישראל לא הייתה תוקפת בלי סוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של 'מה יחשבו הילדים המגניבים מאירופה', אלא יותר עניין של מה יהיה הנזק הפוטנציאלי של מבחינה כלכלית ומעמד עולמי (ייצוא , אמברגו, חרם, סנקציות, ייחס לישראלים בחו"ל).

אף אחד לא אומר שלא צריך להגן על עצמנו, אלא צריך לתגבר את זה בהתקפה הסברתית חזקה לא פחות מההתקפה הצבאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...