סטודנט לאדריכלות - צריך המלצה למצלמה קומפקטית, תקציב - 250$, קונה בניו-יורק - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטודנט לאדריכלות - צריך המלצה למצלמה קומפקטית, תקציב - 250$, קונה בניו-יורק

nondos

Recommended Posts

שלום,

אני סטודנט לאדריכלות ברשותי CANON POWERSHOT S3 IS, אני מחפש שתהיה קטנה יותר ויהיה לי נוח להסתובב איתה כל היום בתיק אין צורך שהיא תיכנס לכיס אבל שתהיה כזו שלא מפריע שהיא כל היום בתיק. אני בעיקר זקוק למצלמה כדי לצלם אובייקטים. התקציב הוא בסביבות 250$ גמיש ואני קונה את המלצמה בניו יורק.

להלן השאלון:

מה התקציב הכולל למצלמה, סוללות וכרטיס זכרון? התקציב גמיש בסביבות 250$

אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? המצלמה היא עבור סטודנט לאדריכלות בעיקר מתוכנן צילום של אובייקטים בתנאי אור יום

האם אתה מתכוון לצלם באור חלש ללא פלאש? בדף הזה תוכל לקרוא על ההבדלים בין צילום ללא פלאש, צילום עם פלאש ישיר וצילום עם פלאש חיצוני (ישיר ומוקפץ). כן ישנו צורך בצילום ללא פלאש

האם יש לך נכונות לצלם באור חלש עם חצובה? לידיעתך, חצובה הכרחית לצילום נופים ליליים. העלות של חצובה בסיסית נעה בין 200 ל-400 ש"ח, ושל חצובת שולחן בין 50 ל-150 ש"ח. לא

האם יש לך נכונות לצלם עם פלאש חיצוני? לידיעתך, פלאש חיצוני מאפשר לצלם בקלות תחת תאורת חדר - ללא מריחות תנועה כתוצאה מרעידות היד או תנועה בנושא, ועם תוצאות הרבה יותר מחמיאות מאשר עם פלאש פנימי. העלות של פלאש כזה יד שניה נעה בין 400 ל-600 ש"ח או 1000 עד 1200 ש"ח לפלאש חדש. לא

האם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא פלאש (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? כן

האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה שם היצרן והדגם, ומה חסר לך בה? אני משתמש ב Canon S3IS הבעיה היא שהמלצמה כבדה מדי ולא נוח להסתובב איתה כל היום בתיק אני מחפש קומפקטית שתהיה לי כל היום בתיק

האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך? אם הראשון, מהו גודל הנייר המקסימלי שאתה מעריך שתרצה להדפיס? כן בגודל A3

מהו טווח העדשה במ"מ שחשוב לך? שים לב שמכפלת הזום (למשל X10) אינה נתון מועיל בבחירת . הנתון החשוב הוא טווח העדשה במ"מ. המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי לגבי הטווחים השונים. לא יודע

תודה רבה

שחף

כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או על איכות תמונה עבור מצלמה שנכנסת לכיס? האם מצלמה עם יכולות גבוהות יותר, אבל שדורשת נרתיק נפרד היא אופציה מבחינתך? אני לא צריך מצלמה שתיכנס לכיס אבל רוצה מצלמה קלה שתהיה לי בתיק כל היום ולא תהיה גדולה כמו הקנון S3 IS שיש לי

האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנסוניק ZS1 בדיוק בתקציב (עם מס מקומי היא חורגת בכמה עשרות ש"ח וצריך להוסיף 100-200 ש"ח לכרטיס ופאוץ'), שתתאים לצרכיך באופן מעולה.

בנוסף, אם זמנך בידך, אל תשכח לחצות את גשרי ברוקלין ומנהטן ברגל, מדובר בטיול של כשעה בערך לכל גשר (בהליכה זריזה), אבל הנוף ומבנה הגשרים עצמם מרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני זוכר (הייתי שם ב-2001 ועוד הספקתי לראות את ה-WTC), מקומות מענינים (מעבר למובן מאליו) יש בדרום מנהטן, איזור ה-SOHO והמצודה הישנה, מזרח ברוקלין (השכונות הוותיקות יותר), כמובן שהתחנה המרכזית ואיזור ה-midtown. מצפון לניו-יורק עצמה יש איזורים עם עיירות ציוריות ואגמים יפייפיים (צריך לשכור ליום-יומיים), כמו כן פילדלפיה במרחק נסיעה לא מאוד גדול באוטובוס.

אבל להמלצות תיור הייתי נעזר במישהו עם יותר ניסיון ממני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...