אורן זריף: ניטרלתי 80% ממגפת שפעת החזירים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אורן זריף: ניטרלתי 80% ממגפת שפעת החזירים

.AloN

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני יכול לנטרל 100% מהשפעת!

אני דורש וילה בקיסריה למשך חודש, 10 דוגמניות שיעשו לי מסאז' ופרארי בחניה.

כל זאת כדי שיוכל להירגע בזמן שאני מנטרל!

חחחחחחחחח

גם אני יכול לנטרל 100% מהשפעת

אני דורש 75,000,000 דולר כתקציב החיסון (כי כבר אין צורך בחיסון)

את הוילה, מכוניות הפראירי, 10 דוגמניות שיעשו לי מסאז אני כבר אקנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבנים אגב, טסו כדי להתפלל "לביטול המגפה" כעונש אלוהי.

ואני שואל, אם הם כבר עזבו את הקרקע, אי אפשר היה לארגן שהמטוס הזה יתרסק על איזה כור גרעיני באיראן?

היינו נפתרים מ51 בעיות ביחד.

אף אחת מהן היא לא שפעת החזירים לצערינו, אבל 50 רבנים וכור איראני אחד פחות זה עדיין עולם טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yz101 איך אתה לא מתבייש לדבר ככה ?

גם אם הטיסה הזאת לא עזרה, לרבנים הייתה כוונה טובה, ואחרי שהם עושים דבר כזה אתה עוד מעז לדבר ככה ?

צריך לדחוף לך דינמיט בטוסיק ולשגר אותך לבושהר אם כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהוא הציע למכבי ת"א 150 טון אנרגיה בתמורה ל- 800Kש"ח, אני הייתי מאשפז אותו בכפייה, אבל נראה כי לאף אחד לא אכפת שמשוגע בעל השפעה כזו (על אנשים מסכנים והזויים) מסתובב חופשי ברחובות ואפילו הפך להיות סלבריטי.

אותו ואת אורי גלר צריכים להכניס לאותו תא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממשלה בולמת כל אפשרות להכניס את הבן אדם לבית משוגעים כי זה משתלם לה, עם משומעמם נישלט לא טוב ויש סיכוי טוב שיעלו לעם בראש מחשבות מהפכניות...

KOSS, אני מוכן לפתור את העולם מכל הבעיות שניגרמות ע"י בני האדם, אני פשוט צריך תקציב אין סופי ומתנח שמסוגל לשכפל ולהשתיל מוחות, או לפחות את החלק מהם שמשפיע על הנאיביות...

אז מה אם כולם ימותו וכל הכסף יבוזבז סתם, העיקר שהכוונה טובה לא? זה יותר טוב מלהשקיע את הכסף הזה במערכת ההגנה נגד טילים שלנו?

אגב, הרבנים לא זקוקים להשתלת מוח, הם זקוקים לנטרול החלק האחראי על ה"שטלטנות", כמו כן כמובן הפופים והכמרים והשיחים וכל מי שעשה את דרכו למעמד בכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך כל דיון נגרר לשנאה התהומית של אנשים כלפי אנשי דת. איני טוען לרגע שכולם נקיי כפיים, מצד שני גם איני מציג את הטענה ההפוכה המאשימה את כולם בגזל בשם הדת. ישנם גם אנשים ש'סתם' מאמינים ואף מנסים לרתום את אמונתם לעזרה לזולת, ולא לגניבה. מי יודע, אולי זה אפילו הרוב.

ולגזען שטען שחבל שהמטוס שלהם לא התרסק, אתה מחליא אותי, אבל את הטיפול בך אני אשאיר למנהל הפורום ולא אגזול ממנו את ה'תענוג' המפוקפק.

להזכירכם הדיון הזה דן\צוחק על שרלטן שמרמה אנשים תמורת כסף. אני כושל בניסיון לראות את הקשר לרבנים שנושאים תפילה משותפת למען הציבור. אם תעלה הטענה שהדבר נעשה כסף ולא ממניעים של תרומה לזולת, אז יהיה (אולי, תלוי בנסיבות) מקום להשוואה, אך עדיין יהיה מדובר כביכול בקבוצה של אנשים שמנצלים את הדת, בדיוק כפי שאורן זריף מנצל את הרוחניות, למרות היותו סקולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו,נטרלתי את כוח המשיכה של כדור הארץ,אבל זה יחל רק החל ממחר בבוקר!!.

כשאתם הולכים לישון תזכרו לקשור לעצמם לרגל משקולת כדי שמחר בבוקר לא תמצאו את עצמכם מתים מחוסר חמצן מחוץ לכדור הארץ.

בטעות שיחקתי עם ה"אנרגיה" וביטלתי 100 טון ממנה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך כל דיון נגרר לשנאה התהומית של אנשים כלפי אנשי דת. איני טוען לרגע שכולם נקיי כפיים, מצד שני גם איני מציג את הטענה ההפוכה המאשימה את כולם בגזל בשם הדת. ישנם גם אנשים ש'סתם' מאמינים ואף מנסים לרתום את אמונתם לעזרה לזולת, ולא לגניבה. מי יודע, אולי זה אפילו הרוב.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...