Borderlands - כל הפרטים כאן - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

החורף הזה הולך להיות לוהט במשחקים טובים.

אני זוכר שקראתי על המשחק עוד כשהוכרז ב-2007 והתבאסתי שיש כ"כ הרבה זמן לחכות.

בנוסף לכמות נשקים האדירה שניתן ליצור, מדברים על הרנדומליות במשחק שתגרום לכך שלא תשתעממו מהר.

נקודה אחת היא המערות, המוצבים והבונקרים שמחוץ לערים שימוקמו באופן רנדומלי כל פעם.

אבל החלק המעניין יותר היא הרנדומליות של האויבים:

אויב יכול לקבל יכולות רנדומליות עד כמה שהבנתי, ככה שיהיה קשה ללמוד אותם ותוכלו להיתקל בייצור שכל פעם יתקוף בצורה מפתיעה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נשמע מעולה!

אני מקווה רק שלא תהיה בעיה עם ההתמודדות עם כל כמות הנשקים.. אחרי הכל עם כמויות כאלו עלולים להתחיל להתבלבל ולא להצליח להתמצא...

אני די בטוח שלא תוכל לסחוב את כל ה600,000 נשקים ביחד,כן? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה איכשהו מזכיר לי את FC2 (אני ממש מקווה שאני טועה)

כהמשחק לא יצא מפה של 50 קמ"ר נישמעה כמו הדבר שיעשה מהמשחק הזה BEST SELLER, אבל בפרקטיקה המפה הייתה יותר מידי גדולה... תמיד יש גבול מסויים שאחריו מתחילים להגיע רק חסרונות.. ניחייה ניראה,

אגב, האם למשחק הזה יצא דמו למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה לא מבין אותי..THINK .

יש לך עשרות אלפי נשקים מסוגים שונים,ובעלי אטריביוטים שונים,וככל שאתה מתקדם אתה זונח את הנשקים ה"ישנים" ומוצא נשקים חזקים יותר חדשים,ומהם בוחר את השניים-שלושה(או כמה שהמפתחים לא יחליטו) שאתה נושא איתך עליך..ככה לפחות אני מניח שזה יהיה,בדומה לHELLGATE:LONDON.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני זוכר שהייתה כתבה על כך שהעבירו את המשחק לCELL SHADING בשביל לא לשבור את הראש על אופטימיזציית כל המפה שבאזורים מסויימים שלה הFPS פשוט לא הופיע...

לפחות זה מראה על כך שהחברה איכפתיים ולא הולכים להוציא משחק רק למיליונרים שמשחקים על מחשבי על

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני זוכר שהייתה כתבה על כך שהעבירו את המשחק לCELL SHADING בשביל לא לשבור את הראש על אופטימיזציית כל המפה שבאזורים מסויימים שלה הFPS פשוט לא הופיע...

לפחות זה מראה על כך שהחברה איכפתיים ולא הולכים להוציא משחק רק למיליונרים שמשחקים על מחשבי על

בשביל COD4 לא היית צריך , גם לא בשביל FC2 והגרפיקה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...