תוכן נמחק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מהצעירים פה בפורום, בן 15 וחצי...

עולה ל י' ובא לי חברה...הייתי בטוח שאני אשיג מישי עד שקראתי פה באיזה ת'רד שמשהו רשם שבנות, כל מה שחשוב להם זה כסף.

בוא נגיד שאני לא כל כך טחון אבל ברוך השם כל מה שאני צריך יש לי. שווה לנסות?

אוקי רשמתי את זה בצורה קצת מבלבלת .

אתה לא יכול לקנות לב של בחורה ,אבל את יכול לשפר בצורה דרמטית את הסיכויים שלך איתה ,אבל בסופו של דבר זה תלויי איזה אישיות אתה .

חוץ מיזה ,כסף עוזר בעיקר ב: א' התחלת הקשר ב' שמירה של הקשר לאורך זמן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו בקיץ המקום ממש הופך לאתר דייטים עם גברים בלבד :\

בכל מקרה כמובן שכדאי לנסות במקרה הכי רע אתה תפגע קצת ותשיג המון ניסיון להמשך.

ולא נראה לי שכסף הוא כל מה שבחורות מחפשות... למרות שאני בטוח שזה עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילך אולי כדאי שקודם תנסה להכיר את הבחורה לפני שאתה קופץ ומציע לה חברות. :lol:

תצא איתה פעם פעמיים בלי להקפיץ שאלות מלחיצות כמו רוצה להיות חברה שלי כמובן שכדאי שהיציאה הראשונה לפחות תהיה על חשבונך.

אחרי פעם פעמיים תדע אם יש לכם בכלל משהו משותף שממנו אתה יכול להמשיך הלאה או שהיא בכלל לא מעניינת אותך.

אז כדאי להתחיל להיות רומנטי אבל בלי הוצאות גדולות (בטוח לא תכשיטים).

תביא לה פרח/ים

כל מיני בובות/מתנות קטנות (לאחר שתשאב ממנה פרטים על מה היא אוהבת.)

ואז תשאל אם היא רוצה לצאת איתך קבוע שבעולם המבוגרים זה כמו "את רוצה להיות חברה שלי?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא לה פרח/ים

כל מיני בובות/מתנות קטנות (לאחר שתשאב ממנה פרטים על מה היא אוהבת.)

ואז תשאל אם היא רוצה לצאת איתך קבוע שבעולם המבוגרים זה כמו "את רוצה להיות חברה שלי?"

אל תביא לה בובות.. אתה לא בכיתה ד'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמא שלי...להציע חברות? מה אתם כיתה ג'?

ילד, תגדל ביצים, תגש למישהי שנראית סביר + ותתחיל לדבר איתה, תפתח את השיחה גם ב"היי, קוראים לי X, אכפת לך שאשב פה?" שזה לא מקרין בטחון עצמי אבל זה טוב להתחלה.

ומאיפה לאזעזל האמרה המטומטמת הזאת שבשיל להשיג חברה צריך כסף? אתם מעריכים את עצמכם עד כדי כך נמוך?

עם הבחורה הקודמת יצאתי משהו כמו 6-7 פעמים והכנסתי אותה למיטה בלי לשלם עליה שקל, אולי איזו גלידה או קפה ועוגה בבית קפה.

תקנה לה דובי, מתנות שרשראות תעשה לה שיעורים תפתח לה את הסתימות באסלה...בחייאת, זאת גישה של לוזר, יעלה לכם יותר זול לשכור זונה לכמה שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...