דעתכם על המארז CM Storm SNIPER ואיך הוא ביחס למארזים אחרים. 900 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על המארז CM Storm SNIPER ואיך הוא ביחס למארזים אחרים. 900 ש"ח

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מתכנן לרכוש מחשב חדש (שיצא כבר הI5 הארור הזה... :pissed: ) ומתבלט מאוד לגבי המארז... האמת שעד היום ממש אהבתי עם חלון גדול וחלק (בלי מאוורר ענק שחוסם את החלון) ובגלל שלא מצאתי מארז כזה - חיפשתי משהו אחר...

ה-CM Storm SNIPER ניראה טוב... מה אתם אומרים עליו? ואיך הוא ביחס לאחים שלו? למה CM הוציאו כל כך דומים (HAF.COSMOS).ואיך הוא ביחס לשאר המארזים במחיר הזה (HAF.COSMOS.ANTEC 1200)

חשוב שהמארז יהיה גדול ומיועד לכרטסי המסך הגדולים. מקורר בצורה מעולה , ואם אין חלון אז לפחות שיהיה שקט .

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדרישות שלך לדעתי זה בדיוק ה HAF שגם זול מה SNIPER - הבעיה שאין לו פילטרים, ושיש לו מאוורר בחלון..

אבל זה מארז מרווח, מקרר מעולה, סידור כבלים מאוד נוח, שקט ולדעתי גם יפה..

אם אין לך בעיה של אבק או אם אתה שם את המארז על מקום גבוה כלשהו כמו שולחן הייתי ממליץ בחום על HAF..

אני יודע שה SNIPER זה מארז שהוא מעיין תיקון ל HAF ויש לו מד למאווררים אבל אני לא יודע אם רמת הקירור שלו משתווה ל HAF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו את המארז [ אם לא לכמה.. ] כאן בפורום ובזמנ שאני חפשתי מארז

הוא שלח לי תמונות, דיבר איתי בפרטי וכמובן שהוא היה מאוד מאוד מבסוט מהמארז מכל הבחינות.

אם אתה מתכנן מערכת משוגעת אז לפי מה שהבנתי ממנו עדיף לשים בצד כמו שיש על הקוסמוס מאוורר 200,

וזה מספיק ואפילו יותר מידי יהיה מעולה.

אני אישית ירדתי מכל המארזים שרציתי, כי אני מתכוון לקנות את ה Stacker 830SE שאני חושב שהוא

המארז הכי יפה שיש, לדעתי תחשוב על השקעה במארז שיוכל להתאים לך גם הלאה בעתיד, וכל איכותו בכללי

ואם הסנייפר תואם את זה... אז תהנה אחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה..

בנוגע ל-HAF אני יודע שהקירור שלו מעולה,רק אני ממש לא אוהב את המראה שלו ולכן אני לא סגור עליו...

ה-830 ניראה טוב, הייתי רוצה לשמוע למה הוא לא ממומלץ סתם מתוך סקרנות...

לא יודע... ממש קשה להחליט באיזה מהמארזים לבחור.מה שהכי לא ברור זה שיש איזה 5 , של אותה החברה, וכולם ממש דומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שיש לו את המארז אני יכול להגיד שהוא מעולה , אומנם הפכתי להיות "עבד" לניקוי הפילטרים אבל זה יותר טוב מלפתוח את המארז כל שבועיים ולנקות את כולו.

הוא עולה היום 900 ש"ח??

לא ידעתי , האמת , זה קצת יותר מידי יקר עבורו , אם הוא היה עולה ככה כשאני רכשתי מחשב , לא הייתי קונה אותו.

אני מאמין שיש לא פחות טובים בסכומים נמוכים יותר (ציינו פה את הHAF932 שהוא מקרר מעולה אבל לא זוכה בתחרות יופי)

מצטרף פה לאי המלצה לגבי ה830 , פשוט לא עושה לי את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיצוב ומראה של המארז זה טעם אישי שפה לדעתי האישית ה 830 לוקח את כולם שהוזכרו בהליכה.

אני רואה בזה השקעה של מארז full מרווח וגדול, שכולו אלומיניום, שיש לו מקום ל 9 מאווררים בוא נהיה יותר

ספציפיים נגיד יש לו מקום ל 6 מאווררים ללא צורך להוריד משהו - זה מספיק לי בהחלט... והוא עולה במחיר קצת יותר זול

מהסנייפר ב tms שזה עוד יותר שווה.

לגבי הנושא עצמו - סנייפר אחלה מארז בכללי, יצא לי לראות אותו במציאות הוא נראה טוב בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...