Wolfenstein - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wolfenstein - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

בהחלט משחק מהנה, התמכרתי אליו חחח... :silly:

שיחקתי עד עכשיו מסביבות 1 בלילה חחח... אבל בלי הרמה איך שקוראים לה, המשחק משעמם אותי ברמות.

אממ בעיקרון איך המולטי? דומה לקודמיו? יותר מהיר בתנועה ובלי הנשקי גאנק עתידנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אממ בעיקרון איך המולטי? דומה לקודמיו? יותר מהיר בתנועה ובלי הנשקי גאנק עתידנים?

אתה יכול לפתוח שרת על המחשב ולנסות את המולטי, לא דומה בכלל לקודמים בלשון המעטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקוע בשלב עם הגנרל, זה שהופך למפלצת ברגע שאני מפעיל אחד מ"הקסמים" שלי.

איך לעזאזל אני מפרק אותו?

תשתמש בכוח המחזק ותירה בו עד שהוא נחלש והולך לאחת מהנקודות שטוענות veil ואז תירה במכשיר שנפתח שם מעל הנקודה.

ככה על כל 4 הנקודות אחת אחרי השנייה. אז תירה בו עם הכוח המחזק עד שהוא מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני תקוע :(

אחרי הבית חולים:

ספוילר:

אחרי שיוצאים מהבית חולים יש דלת שאחרי שעוברים אותה יש סרטון כזה עם Veil Portal ירוק כזה שמראים איש אחד נכנס לשם ואחר כך יוצא מזה כמו מפלצת ענקית (אשכרה יאטי חח) ואני אמור להרוס את הVeil Portal.

מה לעשות בקטע הזה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , צריך לגרום לו להתכופף 3 פעמים...

הגעתי לשלב הזה, אחרי שאני לוחץ על F חצי מהמקום הזה נשבר אבל נישאר לו הכוח לשלוט בזמן והוא חזק :P ניסיתי איזה 5 פעמים והוא תמיד הרג אותי... צריך לעשות אותו דבר שוב (לפגוע בו ואז ללחוץ על F) או שעכשיו צריך לעשות משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי שוב, הצלחתי לפגוע בו פעמיים...בהרבה מהפעמים הוא הרג אותי מהאוויר (לא הצלחתי לפגוע בו שהוא שם) ובשאר הוא הרג אולי כי לא הספקתי ליראות מאיפה הוא מגיע :pissed: הם טיפה הגזימו, קשה מידי להרוג אותו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי שוב, הצלחתי לפגוע בו פעמיים...בהרבה מהפעמים הוא הרג אותי מהאוויר (לא הצלחתי לפגוע בו שהוא שם) ובשאר הוא הרג אולי כי לא הספקתי ליראות מאיפה הוא מגיע :pissed: הם טיפה הגזימו, קשה מידי להרוג אותו :-\

ממקצוען כמוך ציפיתי ליותר.. :silly:

על איזו רמה אתה משחק? שיחקתי על הרמה השלישית וזה היה קל מידי(אמנם גם אותי הוא הרג כמה וכמה פעמים,אבל זה היה כי לא הבנתי לגמרי מה צריך לעשות בכל פעם..)

בכ"מ,יש לך לאורך על הקרב האחרון POOLS של אנרגיה,אז אל תתקמצן,תצמד אל הבריכות,תבחר חזק ויעיל(LIGHTNING או PARTICLE,לדעתי),כנס למצב EMPOWER והוא לא יוכל עליך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד נורא נהניתי ממנו מצד שני אני מרגיש אכזבה קלה , לא מהמשחק עצמו אלא מהHYPE שהיה סביבו חודשיים בערך לפני שהוא יצא.

זו הרגשה כזאת שנמצאת רק בגלל הHYPE הזה , אם במקרה לא הייתי שומע עליו והוא היה נופל לי לידיים הייתי הרבה יותר מאושר ממנו.

רק שיהיה יותר ברור , המשחק אחלה , באמת שנהניתי ממנו. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד נורא נהניתי ממנו מצד שני אני מרגיש אכזבה קלה , לא מהמשחק עצמו אלא מהHYPE שהיה סביבו חודשיים בערך לפני שהוא יצא.

זו הרגשה כזאת שנמצאת רק בגלל הHYPE הזה , אם במקרה לא הייתי שומע עליו והוא היה נופל לי לידיים הייתי הרבה יותר מאושר ממנו.

רק שיהיה יותר ברור , המשחק אחלה , באמת שנהניתי ממנו. :lol:

אצלי היה HYPE שלילי. כי כשראיתי את כל הסרטונים עם הכוחות על האלה זה עצבן אותי ולא היו לי בכלל ציפיות.

תכננתי סתם לשחק בו בשביל הפרוטוקול, אבל המשחק בהחלט הפתיע :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...