תשובה מהירה, מושקין בלאק 3500 או אולטרא פלטינום 3700 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשובה מהירה, מושקין בלאק 3500 או אולטרא פלטינום 3700

ccc

Recommended Posts

אתה יכול לקחת את ה PT 2-3-3 , כמובן שאני לא קראתי ביקורות על ה PT אז שלא יגידו שאני לא מבין אני רק ממליץ עליהם כי הם ניראים עם LATENCY נמוך מצוין ו לא יתנו לזכרונות שלהם לא להיות לא טובים באובר קלוק.

ויש גם את Geil Golden Dragon במחיר נמוך שלדעתי כופלים את כל הזכרונות פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תרשה לי לומר שהPT לא מסמל שום דבר על סוג הזיכרון או התזמונים אלא אומר כי הזיכרון מגיע עם HEAT SPREADER

בצבע פלטינה - כסף. קורסייר מסומנים כך

C2 - XMS רגילים הבעלי HEAT SPREADER שחור .

PT - C2 אך במקום ההיט ספרידר השחורבא אחד בצבע כסף.

--

LL - XMS בעלי תזמונים נמוכים (היט ספרידר שחור)

LLPT - זכרונות XMS בעלי תזמונים נמוכים (היט ספרידר כסוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת את ה Corsair PT 2-3-3 , כמובן שאני לא קראתי ביקורות על ה PT אז שלא יגידו שאני לא מבין אני רק ממליץ עליהם כי הם ניראים עם LATENCY נמוך מצוין ו CORSAIR לא יתנו לזכרונות שלהם לא להיות לא טובים באובר קלוק.

ויש גם את Geil Golden Dragon במחיר נמוך שלדעתי כופלים את כל הזכרונות פה.

אני עובד עכשיו עם Golden Dragon 3500, ממש לא אהבתי א הביצועים שלהם על ולכן החלטתי להחליף אותם

הזכרון הזה טוב, כל עוד יש לך אינטל

עובדה שכל הבדיקות שעושים לו הם על אינטל

המושקין הזה רק על איי אם די בודקים כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן מישהו שחושב שלקחת מושקין שחור 3500 קאס 2 וחצי במקום DRAGON 3500 קאס 2 זו טעות ?

ואם כן מושקין 3500 קאס 2 במקום הדרגון זו גם טעות ?

מערכת איי אם די

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן מישהו שחושב שלקחת מושקין שחור 3500 קאס 2 וחצי במקום DRAGON 3500 קאס 2 זו טעות ?

ואם כן מושקין 3500 קאס 2 במקום הדרגון זו גם טעות ?

מערכת איי אם די

זיכרון חייתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייתי זה לא מלה.. הבעייה שיכולים לדפוק אותי ולתת לי את הישן בלי שום LEVEL שהוא 2.5

הם אמוררים להיות אותו מחיר לא? בהתחשב שה3200 עולה 800 ככה אז ה3500 גם צריך להיות סביבות 900 שח

אני יבקש את הלוול 1 קאס 2

אבל במקרה הכי גרוע אם לא יתנו לי.. אני יקבל את הקאס 2 וחצי עדיין שווה על גולדן דראגון 3500?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...