מחפש משחק DOS (ככל הנראה FPS) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחק DOS (ככל הנראה FPS)

GWeizman

Recommended Posts

חבר שלי מנסה למצוא שם של משחק דוס, וחיפוש בגוגל לא העלה שום תוצאות, אז החלטתי לפנות אליכם.

התיאור הוא משהו כזה -

אתה מחזיק אקדח (ככל הנראה FPS) ויורה בסמיילים ענקיים ועננים סגולים שבאים אליך.

התיאור כ"כ ביזארי ולא ברור ששום חיפוש לא העלה תוצאות, אבל אני יוצא מנקודת הנחה שאם מישהו פה מכיר את המשחק הוא יזהה לפי זה.

שם המשחק יספיק לי, אבל אם אתם גם לא זוכרים ואתם יכולים להרחיב איכשהו את התיאור זה גם יהיה טוב.

תודה,

גיא (והחבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה איזו שטות שקראו לה SMILEY נראה לי(כמו שגם היה SIMPSONS ועוד מוטציות כאלה..)..ואם אכן זה המשחק,אז למה לא לשחק בדום הרגיל וזהו(שזה אותו דבר בדיוק,רק עם תצוגה וקולות שונים..),ובכלל,מנסיון,עם כמה שדום וDUKE3D וWOLFENSTEINהמקורי וQUAKE היו משחקים נהדרים וגאוניים בזמנם..כיום,לאחר שנים של משחקי מקלדת+עכבר,הסטינג של מקלדת בלבד פשוט לא עובד יותר..זה לא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,לא נעים לי לבאס אותך,אבל בזמנים של פוסט דום/WOLF3D יצאו כ"כ הרבה חיקויים של המשחקים הנ"ל,רובם גרועים עד כדי בכי ונשכחים יותר מהעם הבבלי..הסיכוי שתמצא את אחד מאותם חיקויים כיום,הוא אפסי..אולי אני טועה,אבל לא זכור לי משחק קלאסי שנכנס להיסטוריה שכלל סמיילים ועננים סגולים..ובגלל זה אני רק יכול להניח שמדובר באחד מאותם חיקויים בחצי שקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשקראתי את ההודעה שלך גם לי עלה מייד לראש המוד של .

המוד נקרא Mr. Smiley Head's Safari.

תגיד לו שיצפה בסרטון מהמשחק, אולי זה יזכיר לו משהו:

או כמו שהתיאור לוידאו אומר:

y0 thiz m0d wuz m4de in ... uuuUuuh, 1995 or s0mething & pwnz0rz ur ballz. It wuz crE4t3d bY s0me 1337 hacks0r guy c4ll3d Calvin Wong and his asskickin´ crew

!

:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...