שאלה בקשר ל-Logitech Wave ומקלדות בכללי - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל-Logitech Wave ומקלדות בכללי

Spitted

Recommended Posts

שלום

יש לי עכשיו סתם מקלדת ג'נרית, ויש לה בעיה חמורה שאי אפשר ללחוץ על צירופים מסויימים של 3 מקשים ויותר

אני יודע שהבעיה הזאת קיימת בהמון מקלדות, אני לא יודע אם זה קורה גם במקלדות ברמה גבוהה יותר... ניסיתי למצוא מידע באינטרנט אבל לא מצאתי [אם אני אדע איך קוראים לבעיה יהיה לי יותר קל]

אני מעוניין לקנות את המקלדת Wave ורציתי לדעת אם הבעיה קיימת גם בה במידה כלשהי? זה שיקול חשוב עבורי והייתי שמח אם המקלדת היתה פטורה מהבעיה הזאת לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, המקלדת שלי מחוברת בPS/2, אבל אני חושב שהבעיה רחבה יותר.

מצאתי את הערך בוויקיפדיה: http://en.wikipedia.org/wiki/Rollover_%28key%29

However, to reduce cost and design complexity, most keyboards do not isolate all keys in this way. Instead, they use a matrix of key switches, without any isolation diodes, that assumes that only a limited number of keys will be held down at any given time.

תנסה בבקשה ללחוץ על האותיות מ + ח + ש בו זמנית, אצלי המחשב מצפצף ולא באמת מגיב [במשחקים מסויימים זה בעייתי, למשל Frets On Fire כשצריך ללחוץ על 3 פרטים במקביל, משחקי מרוצים שצריך להאיץ, לפנות, ולהפעיל נייטרו בו זמנית, וכו']

לעומת זאת כשאני לוחץ מ + ח + ז ביחד אין שום בעיה... קל למצוא צירופים שעובדים טוב וצירופים שלא עובדים, יכול להיות שבכל מקלדת זה שונה אז צריך לנסות קצת ולחפש אם הבעיה קיימת

אני אשמח מאוד אם מישהו שיש לו את ה-Wave יוכל לנסות את זה גם ולהגיד לי מה התוצאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-Wave לא כל מקש פועל ב"נפרד", אבל ביחס למקלדות אחרות היא סבבה לגמריי.

בטוח שהרבה יותר טובה ממקלדת ג'נרית, אין מה להשוות.

מנסיון עם משחקים וכל מיני שילובים, לא נתקלתי במקרה שבו זה צץ כחיסרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-Wave לא כל מקש פועל ב"נפרד", אבל ביחס למקלדות אחרות היא סבבה לגמריי.

בטוח שהרבה יותר טובה ממקלדת ג'נרית, אין מה להשוות.

מנסיון עם משחקים וכל מיני שילובים, לא נתקלתי במקרה שבו זה צץ כחיסרון.

תודה רבה :) הזמנתי אותה והיא אמורה להגיע בימים הקרובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...