איזה לוח אם עדיף - abit is7 או MSI neo-2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח אם עדיף - abit is7 או MSI neo-2

idodos

Recommended Posts

ההבדלים בין הלוחות שציינת הם מאוד אבל מאוד קטנים. לכן כדי לקבוע איזה מהם טוב לך בדוק בפיצ'רים שכל אחד מציע. כמו כן כדאי

לך לבדוק אם אתה רוצה OC או לא והם השיטה של ה DOC של זה מה שאתה רוצה.

אישית הייתי הולך על הזול ביותר כי לשניהם ביצועים מצויינים.

נ.ב. עופר לדעתי אתה לא ממש אוביקטיבי לומר לו שהאיפוקס הכי טוב - כי הוא לא עוקף בהרבה ואם ואני מדגיש אם, אז הוא בדיוק באותה הרמה. משום שאתה שייך לנציג של איפוקס בארץ או "מנהל מותג איפוקס בארץ" אתה צריך לא רק לפרסם את המוצר שלך אלא להביא הוכחות לדבריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה מישהו שאמר שהלוח הזה של עושה לעצמו OVERCLOCK עצמאי

מה שזאתי סיבה טובה מאוד לא לקנות אותו :\

מה זאת אומרת עושה אוברקלוק לעצמו... זה neo-2 הרגיל... לא ה- fis2r או משהו כזה...

גם ה- neo-2 S

עושה לעצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את מה שהאיש ההוא כתב, שאלתי מישהו והוא הסביר לי שכל הסידרה של NEO עושה לעצמה :\

וזה גם מעלה את הטמפרטורות בדיי הרבה למרות שהאובר קלוק הוא לא ממש רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לidodos:

אני חושב שכנראה אני הולך לקנות את הIS7 בקרוב.

בכל אופן, לעניינינו:

הIS7 הוא יותר טוב מהMSI בOC ולכן אם אתה מתכנן OC אז תיקח את רק את הIS7 כי אפשר להגיע איתו הרבה יותר רחוק בOC! הוא בין הטובים ביותר לOC.... הבנתי שאתה לא מתכנן אוברקלוק אז אם זה המצב אז עדיף לך ה בגלל שיש לו תכונה של "OC עצמאי" בעצם הוא עושה בעצמו OC קטן כשהמחשב בעומס, אני מדגיש, הוא עושה אוברקלוק קטן של 5% מקסימום אבל זה ייתן לך בתכלס יותר ביצועים מהIS7 ללא OC.

אני בכל זאת ממליץ על הIS7 יותר.

עדיף לעשות OC קבוע...

פונקצית ה DOC בלוחות החדשים של עושה OC בהתאם לעומס על המעבד ומעלה את מהירותו בכ 20% (מה שנקרא OC בטוח).

כעיקרון זו פונקציה נחמדה למתחילים אך לא יותר.

רק עכשיו שמתי לב להודעה הזאת שרשמת...

20%? אתה בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת עושה אוברקלוק לעצמו... זה neo-2 הרגיל... לא ה- fis2r או משהו כזה...

גם ה- neo-2 S

עושה לעצמו?

אז זהו, שלא!ה-Neo2-LS וה-Neo2-S לא כוללים את ה-D.O.T, רק ה-Neo2-FIS2R, שכרגע לא נמצא בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...