איך ניתן להגדיר מצלמה ככונן נשלף? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן להגדיר מצלמה ככונן נשלף?

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם

קניתי לטיול חדשה - KODAK M340 .

ועכשיו כשאני מחבר את המצלמה היא לא עובדת כוכנן נשלף. ז"א שאין תיקיה עם כל התמונות ב-"המחשב שלי" וניתן לראות את התמונות רק דרך התוכנה. כשמחברים אותה, המצלמה עובדת כמצלמה ולא ככונן נשלף (בניגוד למצלמות האחרות שהיו לי שכן פעלו ככונן נשלף ופשוט כשהיו מחברים אותם הייתה תיקיה כמו בDOK )

אני רוצה להגדיר את המצלמה ככונן נשלף-איך ניתן לעשות זאת? אם ניתן בכלל...? הסיבה לכך היא שבטעות אח שלי לחץ על הכפתור DEALTE ALL PICTURES , והיו לי שם כ-400 מהטיול לצרפת , שמאוד חשובות לי , והתקווה האחרונה שלי היא לנסות תוכנות של שיחזור, הבעיה שאני לא מוצא כיאלו את התיקיה שממנה אני רוצה לשחזר...

תודה רבה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס למחשב שלי, היא אמורה להופיע לך שם בתור משהו F G לא משנה

אם היא היתה מופיעה כ"אות" ב"מחשב שלי" אז לא היתה לנו בעיה, נכון? זה היה אומר שהמצלמה כן מזוהה בתור מתקן אכסון, ולפותח הדיון לא היה מה לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא היתה מופיעה כ"אות" ב"מחשב שלי" אז לא היתה לנו בעיה, נכון? זה היה אומר שהמצלמה כן מזוהה בתור מתקן אכסון, ולפותח הדיון לא היה מה לשאול.

הוצאת לי את המילים מהפה.

אוקיי חבריםה אז עכשיו יש לי שתי אפשרויות. או להגדיר את המצלמה ככונן , או לקנות קורא כרטיסי . לכן אם מישהו יודע שאי אפשר להגדיר את המצלמה ככונן התגובה שלו גם תעזור ואני כבר אלך היום לקנות קורא כרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...