Firefox3.5..מועדפים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox3.5..מועדפים

Yaron-Cohen

Recommended Posts

לפני שעדכנתי את הפיירפוקס מתי שפתחתי את הסימניות מימין....יכלתי ללחוץ על הגלגלת ואז הוא היה מקפיץ לי את הסימניה יש לתוך לשונית גלישה חדשה....עכשיו הוא לא עושה את זה....זה בעיה רק אצלי???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שהעכבר שלך (יותר נכון כפתורי העכבר שלך) מוגדרים כמו שצריך במערכת ההפעלה ושאין התנגשות בין הרחבות שונות שמשתמשות או שמשייכות פעולה אחרת לכפתור האמצעי, בצע את השלבים הבאים.

1) פתח את הדפדפן.

2) בשורת הכתובת רשום about:config ואשר את חלון האזהרה שעולה.

3) בשורת סינון הערכים העתק והדבק את הרשומה הבאה: browser.tabs.opentabfor.middleclick

4) וודא שהערך שלה מוגדר כ-true. אם לא, דאבל קליק ושנה אותו ל-true.

אם הרשומה בכלל לא קיימת , כפתור ימני על שטח ריק > חדש > ערך בוליאני. בשם הער הכנס browser.tabs.opentabfor.middleclick והגדר את ערכו ל-true.

בסיום סגור את הדפדפן והפעל אותו שוב כדי שהשינויים יכנסו לתוקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עבד...

יש לי הרבה של IE TAB....

אבל היא הייתה קיימת גם אז...(לפני העדכון ל3.5.2)....

שכחתי להגיד....

בסרגל סימניות הכל עובד מעולה...הבעיה היא רק שאני פותח את הסימנית בצד שמאל...

ועוד משהו שאני פותח לשונית חדשה עם ה+ בסרגל הלשוניות הוא פותח לי דף שנקרא "(ללא שם)"....אין אפשרות שתמיד הוא יפתח את דף הבית??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש בתוכנה של יצרנית העכבר (לדוגמא ה-Sitepoint של Logitech) כדי להגדיר את תפקידם של מקשי העכבר?

האם הבעיה מתרחשת גם כאשר אתה מפעיל את FF ב-Safe mode?

הערת שוליים: לדעתי יש סיכוי סביר שהבעיה נובעת מסתירה בהגדרות תפקידי כפתור העכבר האמצעי. ביישומים אחרים הכפתור עובד כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש בתוכנה של יצרנית העכבר (לדוגמא ה-Sitepoint של Logitech) כדי להגדיר את תפקידם של מקשי העכבר?

האם הבעיה מתרחשת גם כאשר אתה מפעיל את FF ב-Safe mode?

הערת שוליים: לדעתי יש סיכוי סביר שהבעיה נובעת מסתירה בהגדרות תפקידי כפתור העכבר האמצעי. ביישומים אחרים הכפתור עובד כמו שצריך?

הסט של המקלדת והעכבר של לוג'יטק אבל לא התקנתי את הסטפוינט...

אגב הוספתי עוד איזה בעיה שיש בהודעה קודמת....

גם בסיפמוד זה לא עובד...אולי יש איזה שהיא דרך להסיר לגמריי את הפיירוקס ואז להתקין מחדש???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבעיה עם הטאבים הריקים החדשים, אני בטוח שיש הרחבה שעושה משהו כזה. אני לא חושב שכרגע האפשרות הזאת מגיעה מובנה.

תוכל ליצור פרופיל משתמש חדש, למרות שיש לי הרגשה שהתופעה תחזור גם בו.

אפשרות דרמתית קצת יותר היא לגבות את הפרופיל הקיים להסיר את FF, ולהתקינו מחדש.

כדי ליצור פרופיל חדש Start>Run> -profilemanager, כדי לגבות את הפרופיל הקיים APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles% אלא אם כן שינית את מיקום ברירת המחדל של הפרופיל. תגבה את כל תוכן תיקיית הפרופיל שלך ואז תוכל להסיר בבטחה את FF (ועדיף לגבות בכל מקרה גם אם אתה רק פותח עוד פרופיל נוסף - ליתר ביטחון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבעיה עם הטאבים הריקים החדשים, אני בטוח שיש הרחבה שעושה משהו כזה. אני לא חושב שכרגע האפשרות הזאת מגיעה מובנה.

תוכל ליצור פרופיל משתמש חדש, למרות שיש לי הרגשה שהתופעה תחזור גם בו.

אפשרות דרמתית קצת יותר היא לגבות את הפרופיל הקיים להסיר את FF, ולהתקינו מחדש.

כדי ליצור פרופיל חדש Start>Run> -profilemanager, כדי לגבות את הפרופיל הקיים APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles% אלא אם כן שינית את מיקום ברירת המחדל של הפרופיל. תגבה את כל תוכן תיקיית הפרופיל שלך ואז תוכל להסיר בבטחה את FF (ועדיף לגבות בכל מקרה גם אם אתה רק פותח עוד פרופיל נוסף - ליתר ביטחון).

ניסיתי לא עבד...

גם מחקתי את התוכנה...+ APPDATA שלה...וזה עדיין...יכול להיות שזה אחד השינויים של 3.5.2??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב כי בדקתי ואצלי זה עובד בסדר.

אם כבר מחקת והסרת תוכל לנסות ולהתקין גרסא קודמת ולבדוק האם התופעה מופיעה גם בה.

תוכל גם להתקין את ההרחבה TabMixPlus, להגדיר אותה בהתאם להעדפותיך ולבדוק אם איתה זה עובד.

עריכה: אתה משתמש רק ב-IETab?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...