המוח הגברי>< המוח הנשי - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המוח הגברי>< המוח הנשי

NOVA

Recommended Posts

לא מדובר פה על התרבות האירופאית היחסית מאוחרת, אלא על תחילת התרבות האנושית שבה האדם יצא לצוד ולהילחם, לעומת האישה שתפקידה היה לגדל ילדים ולשבת בשבט עם שאר הנשים (מכאן היכולת החברתית) אפילו את האוכל הכינו הגברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוחחח...זה לא שנשים לא יודעות לנהוג, זה פשוט שנשים באופן טבעי הרבה יותר זהירות ומהססות דבר שיכול להתבטא בפחד לנסוע מהר (והמגזימות - כמו צב), חשש לצאת לצומת לא פנויה (המגזימות - לודא יותר מדי פעמים ולעכב את כולם) וכו' וכו'. הנהג הישאלי הממוצע מתעצבן על ההססנות של האשה וצופר, דבר שעוד יותר מלחיץ! ככה זה מנקודת המבט שלי על הכביש. מה גם, שרוב רובם של הנהגים שעושים שטויות מסוכנות הם *גברים* שחושבים שהם מאאאאאגניבים...

עריכה: מצטערת אם זה לא קשור לת'רד, פשוט הייתי חייבת להגן על המין שלי >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה מהססות! לקחת את הנתיב השמאלי ולנסוע על מהירות נמוכה זה להסס. זה מגעיל. שאני יוצא מחוץ לעיר אני רואה איך הנשים נוהגות וגם זקנים. עד כמה שזה נשמע שובניסטי! כן הם נוסעים גרוע. נכון שיש נשים שמכפלים אותי בנהיגה! אבל אנחנו לא במירוץ אז אין לי שום דבר להתחרות איתם.

אני נסעתי כמה פעמיים מחוץ לעיר ותמיד היה אישה או זקן שנסעו לי על 80 בנתיב השמאלי. ואי אפשר לעקוף אותה\אותו כי יש תנועה בנתיב הימני. ואם הוא\היא יתנו גז הם יעקפו את התנועה מצד ימין ויכנסו לנתיב. אבל לא!!! הם ימשיכו ככה.

לי יש בסך הכל שנה את הרישון. ואני ראיתי מלא שטיות על הכביש ש99% מהם הם נשים שהם יותר מדיי מפחדות על הרכב או שיקרה משהו.

זה לא שאני אומר שהגבר הוא נהג יותר טוב (דוגמא: מוניות חושבות שהכביש הוא של אבא שלהם!) אבל הוא יותר טוב מהאישה שזה נוגע להגה!

בקשר לזה שגברים עושים יותר תאונות זה בגלל שהם מנסים להרשים את החברות שלהם או נסיעה שהם על סמים או אלכוהול. וגם האחוז של נהגים יותר גדול בקרב הגברים מאשר הנשים.

אישה תמיד תיסע על המהירות הנמוכה ותדאג לקחת את הנתיב השמאלי.

אז אל תדברו שטיות כן נשים עושות מיליון שטיות על הכביש וכן הם גורם מעצבן מאוד על הכביש. למי שאין רישיון שיבקש מאבא לקחת אותו לסיבוב והוא יבין (ואם בכלל אתם תנהגו במקום האבא ;) ) אבל למי שיש רישיון שלא ימציא תירוצים נשים פשוט גורמות לך לעקוף אותם! תעלו על הכביש ותסעו ליד בת תראו שהיא תוציא לכם את הנשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פלא שהיכולות של גברים להזדהות עם רגשות היא נמוכה,כשאתה משחר ההסטוריה עובד בעבודות פיזיות וחוזר הביתה עייף ועצבני-למי כבר באמת אכפת?.

שאלה: המאמר דיבר על נושא ההומואים והלסביות? המוח שלהם החל לתפקד בצורה שונה? -לא כדי להכליל אותם פשוט אם החוש הטבעי שלהם "התבלבל" והם נמשכים לבני מינם אולי עוד דברים אצלהם השתנו-מעניין.

ד"א-גברים (לפחות בתאוריה) הם נהגים יותר טובים כי הקאורידנציה והיכולות המוטוריות שלהם יותר טובות מאלו של הנשים-זוהי לדעתי הסיבה מדוע חלק מהנשים סולדות מידני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר פה על התרבות האירופאית היחסית מאוחרת, אלא על תחילת התרבות האנושית שבה האדם יצא לצוד ולהילחם, לעומת האישה שתפקידה היה לגדל ילדים ולשבת בשבט עם שאר הנשים (מכאן היכולת החברתית) אפילו את האוכל הכינו הגברים...

???

מה תרבות אירופאית ?

מאז ומעולם כל העבודות הפיזיות נעשו ע"י האישה הגבר תפקידו הצטמצם לריב ולהלחם.

תסתכל בטבע על משפחת האריות, מי עובד וצד ומי ישן כל היום.

תסתכל אצל שכנינו מי עובד כל היום בשדה ומי יושב ומעשן נרגילה בקפה. (תרבות אירופאית, עלק.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר לאריות...

הגברים עשו את הכל בעוד שהנשים היו יותר מיילדות .

אני מדבר על תחילת האדם. האישה לא עשתה כמעט כלום.

והמאמר לא אמר כלום על הומואים ולסביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם ההכללות האלה... אני מכיר לפחות בחורה אחת (איכותית ביותר, בת 23) שיכולה לעשות ללא מעט פוזאיסטיים שבינכם (בנים) בי"ס בכל אשר נוגע לנהיגה.

תמיד יש יוצאי דופן. כבר אמרו את זה הרבה בתראד הזה... חוץ מזה, על כל בחורה שאתה יכול להביא שמכפילה פה כל אחד בנהיגה, אפשר להביא גבר שמכפיל אותה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש יוצאי דופן. כבר אמרו את זה הרבה בתראד הזה... חוץ מזה, על כל בחורה שאתה יכול להביא שמכפילה פה כל אחד בנהיגה, אפשר להביא גבר שמכפיל אותה...

חחחחח לול

מכפיל באיזה בחינה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הצעת חוק חדשה לממשלה!

לול חשבתי שבעיקרון את האמת לא כדאי לי הגיב על הדיון הזה כל עוד אני חיי... שלא תיצלו אותי פשוט ההצעה הזאת מצויינת כל עוד זה כביש "חד סטרי" נוסעים כיוון אחד אבל נשים לחוד וגברים לחוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...